Totalizatoru bonusi

Konkurences pilnajā tirgū totalizatoru bonusi ir lielisks veids kā piesaistīt jaunus klientus. Labākos bonusus meklē Totalizators.com!

Teorētiski totalizatoru bonusi ir abpusēji izdevīgs darījums. Sporta totalizators iegūt jaunus klientus, kā arī laiku pa laikam iepriecina esošos, kamēr spēlētāji saņem iespēju gūt papildu peļņu vai lielākus laimestus. Tajā pašā laikā piedāvājumi mēdz būt arī tik ierobežoti, ka no tiem nav nekādas jēgas. Iepazīsimies ar populārākajiem bonusu veidiem un ko ņemt vērā to izmantošanā.

Reģistrācijas bonusi

Katrs sevi cienošs sporta totalizators centīsies piesaistīt klientus ar sulīgiem reģistrācijas bonusiem. Spēlētājam atliek tikai reģistrēties un veikt iemaksu, ievadot nepieciešamo bonusa kodu. Ir gadījumi, kad tas arī nav nepieciešams. Totalizatori Latvijā kā reģistrācijas bonusu lielākoties piedāvā bezriska likmes. Piemēram, 11.lv jaunajiem klientiem piedāvā 3×11 eiro bezriska likmes. Tajā pašā laikā Pafbet piedāvā 5 eiro bilances bonusu. Ar citiem reģistrācijas bonusiem ļauj iepazīties apkopotais Latvijas totalizatoru saraksts.

Bezriska likmes

totalizatoru bonusiKā jau minēts , bezriska likmes ir Latvijā izplatītākaie totalizatoru bonusi. Ne tikai jaunajiem klientiem – tās tiek piedāvātas arī pastāvīgajiem klientiem dažādu sporta notikumu laikā. Princips pavisam vienkāršs – totalizators spēlētājam apdrošina noteiktu summu, kuru izmantojot likmēs nav iespējams zaudēt. Teiksim, spēlētājam piešķirta piecu eiro bezriska likme. Ja likmes uzvar, spēlētājs saņem laimestu, ja zaudē, atgūst veikto likmi.

Interesantu bezriska likmju piedāvājumu sniedz Betsafe totalizators, kur bezriska likmi spēlētājs var iegūt par KHL kluba Rīgas “Dinamo” gūtajiem vārtiem. Ja komanda spēles laikā gūst vairāk nekā sešus vārtus, spēlētājs saņem 25 eiro bezriska likmi. Protams, pirms tam izpildot akcijas nosacījumus.

Jāņem vērā, ka niansēs var atšķirties izmantojamie sporta veidi, minimālā un maksimālā koeficienta apjoms, tāpēc jābūt īpaši vērīgam.

Depozīta bonuss

Šādi totalizatora bonusi pamatā tiek piešķirti jaunajiem klientiem. Spēlētājs veic iemaksu un iegūst papildu summu, kas ir noteiktā apmērā no veiktās iemaksas (50% vai 100%) vai iepriekš noteikta konkrēta summa.

Latvijā licenzētie totalizatori depozīta bonusus piedāvā diez gan reti. Kā jau minējām, piemēram, Pafbet piedāvā 5 eiro depozīta bonusu pēc pirmās iemaksas veikšanas.

Depozīta bonusu gadījumā vērts uzsvērt, ka tie bieži vien pēc piešķiršanas nemaz 100% nenonāk spēlētāja rīcībā. Attiecīgi, lai spēlētājs bonusu varētu iegūt savā īpašumā un veikt no tā izmaksu, tam jāveic iepriekš noteikts apgrozījums.

Piemēram, spēlētājs izmanto 100% depozīta bonusu ar 100 eiro iemaksu, taču apgrozījuma nosacījums ir 5x. Tas nozīmē, ka kopumā likmēs jāizmanto 500 eiro (5×100). Tāpat apgrozījuma veikšanai var tikt noteikt konkrēts, salīdzinoši īss termiņš (piem., mēnesis), kas tikai spēlētāju motivēs veikt pārgalvīgus lēmumus un pakļaus zaudējumu riskam.

Vienmēr izlasi noteikumus!

Lai totalizatoru bonusi nesagādātu liekus pārsteigumus, noteikumu izlasīšana ir ļoti svarīga. Kā jau norādījām apskatot bonusus, totalizatori mēdz iekļaut īpašus nosacījumus, kuru nezināšanas gadījumā spēlētājs var pieļaut kļūdas, kas bonusu padarīs bezjēdzīgu.

Velti pāris minūtes, saproti, vai bonuss atbilst tavām vēlmēm un izmanto to bez liekiem sarežģījumiem! Ja arī pēc iepazīšanās ar noteikumiem rodas kādas neskaidrības, droši izmanto totalizatoru piedāvāto klientu servisu, kur tev noteikti sniegs nepieciešamās atbildes.

Tāpat jāpiemin, ka bonusa izmantošana nav obligāta. Piemēram, ja sporta totalizators piedāvā depozīta bonusu ar tev nesimpātiskiem vai grūti izpildāmiem apgrozījuma nosacījumiem, droši to laid garām un veic likmes pēc saviem ieskatiem.

Bez šaubām, totalizatori nav tikai bonusi, bet potenciāls papildu grūdiens nevienam nav nācis par sliktu!