Totalizatoru bonusi

Konkurences pilnajā tirgū totalizatoru bonusi ir lielisks veids kā piesaistīt jaunus klientus – Izvērtē operatoru piedāvājumus un šī brīža sporta likmju bonusus. Teorētiski totalizatoru bonusi ir abpusēji izdevīgs darījums. Sporta totalizators iegūt jaunus klientus, kā arī laiku pa laikam iepriecina esošos, kamēr spēlētāji saņem iespēju gūt papildu peļņu vai lielākus laimestus. Iepazīsimies ar populārākajiem bonusu veidiem un ko ņemt vērā to izmantošanā.

Labākie totalizatora bonusi

5
2 1
3 x 11€
Jaunajiem klientiem
4.5
3 1
3 x 100% Bezriska likmes
Jaunajiem klientiem
4
1 1
5 x €10 Likmes
Bez zaudējuma riska
3.5
0 0
50€ Bonusa likmes
Jaunajiem klientiem
3.5
0 0
100€ Likmēs bez riska
Ar 100% naudas atmaksu
3.5
0 0
10€ Dāvanā
15% Cashback ik nedēļu
50€
Bezriska sporta likmēs

Reģistrācijas bonusi

Katrs sevi cienošs sporta totalizators centīsies piesaistīt klientus ar izdevīgiem reģistrācijas bonusiem. Spēlētājam atliek tikai reģistrēties un veikt iemaksu, ievadot nepieciešamo bonusa kodu. Ir gadījumi, kad tas arī nav nepieciešams. Totalizatori Latvijā kā reģistrācijas bonusu lielākoties piedāvā bezriska likmes.

Bezriska likmes

Kā jau minēts , bezriska likmes ir Latvijā izplatītākaie totalizatoru bonusi. Ne tikai jaunajiem klientiem – tās tiek piedāvātas arī pastāvīgajiem klientiem dažādu sporta notikumu laikā. Princips pavisam vienkāršs – totalizators spēlētājam apdrošina noteiktu summu, kuru izmantojot likmēs nav iespējams zaudēt. Teiksim, spēlētājam piešķirta piecu eiro bezriska likme. Ja likmes uzvar, spēlētājs saņem laimestu, ja zaudē, atgūst veikto likmi.

Interesantu bezriska likmju piedāvājumu sniedz Betsafe totalizators, kur bezriska likmi spēlētājs var iegūt par KHL kluba Rīgas “Dinamo” gūtajiem vārtiem. Ja komanda spēles laikā gūst vairāk nekā sešus vārtus, spēlētājs saņem 25 eiro bezriska likmi. Protams, pirms tam izpildot akcijas nosacījumus.

Jāņem vērā, ka niansēs var atšķirties izmantojamie sporta veidi, minimālā un maksimālā koeficienta apjoms, tāpēc jābūt īpaši vērīgam.

Depozīta bonuss

Šādi totalizatora bonusi pamatā tiek piešķirti jaunajiem klientiem. Spēlētājs veic iemaksu un iegūst papildu summu, kas ir noteiktā apmērā no veiktās iemaksas (50% vai 100%) vai iepriekš noteikta konkrēta summa.

Latvijā licenzētie totalizatori depozīta bonusus piedāvā diez gan reti. Kā jau minējām, piemēram, Pafbet piedāvā 5 eiro depozīta bonusu pēc pirmās iemaksas veikšanas.

Depozīta bonusu gadījumā vērts uzsvērt, ka tie bieži vien pēc piešķiršanas nemaz 100% nenonāk spēlētāja rīcībā. Attiecīgi, lai spēlētājs bonusu varētu iegūt savā īpašumā un veikt no tā izmaksu, tam jāveic iepriekš noteikts apgrozījums.

Piemēram, spēlētājs izmanto 100% depozīta bonusu ar 100 eiro iemaksu, taču apgrozījuma nosacījums ir 5x. Tas nozīmē, ka kopumā likmēs jāizmanto 500 eiro (5×100). Tāpat apgrozījuma veikšanai var tikt noteikt konkrēts, salīdzinoši īss termiņš (piem., mēnesis), kas tikai spēlētāju motivēs veikt pārgalvīgus lēmumus un pakļaus zaudējumu riskam.

Bonusi bez depozīta

Nevienam nav šaubu, ka totalizatoru bonusi bez depozīta spēlētājiem ir paši tīkamākie. Tomēr vienmēr ir vērts atcerēties veco teicienu, ka pat pelei siers slazdā nav par brīvu. Kas ir bonusi bez depozīta totalizatoros? Atbilde pašsaprotami slēpjas pašā nosaukumā. Atver kontu totalizatorā un tu automātiski saņemsi bonusu bez jebkādu iemaksu veikšanas.

Šāda veida totalizatora bonusi ir plašā klāstā, taču diemžēl Latvijas licenzēto totalizatoru klientiem saistībā ar to ir ne tās patīkamākās ziņas. Par to nedaudz vēlāk.

Līdzīgi kā cita veida azartspēles, arī totalizatori kļuvuši par ļoti augstas konkurences jomu. Vietas, kur veikt sporta likmes internetā, atrodamas aiz katra stūra, līdz ar to operatoram jāsāk domāt par to, kā efektīgāk piesaistīt jaunos klientus un likt tiem izdarīt savas prognozes tieši viņu lapā.

Lai gan totalizatora bonusi bez pirmās iemaksas ir ļoti saistoši, svarīgi izvērtēt, piemēram, izvēlētā totalizatora reputāciju. Viena pazīstama online sporta likmju veikšanas vietne piedāvās kvalitatīvu, tajā pašā laikā bonusu,  kamēr cita, iespējams, ar grezniem piedāvājumiem var sagādāt vilšanos vai pat liekas problēmas.

Pamatā bonusi tiek piedāvāti “žetona” formā, kas totalizatoram pārāk daudz neizmaksā. Parasti tā ir noteikta, lielāka vai mazāka summa kontā pirmajām likmēm vai vienkārši bezmaksas likme/likmes ar vai bez nosacījumiem. Izklausās lieliski, bet, kā ierasts, ir lietas un ieteikumi, kurus ņemt vērā:

 • Tiklīdz bonuss ir iztērēts, tas ir iztērēts, nekrīti sentimentā. Ja tas patika un ļāva pārliecināties par operatora kvalitāti , veic pirmo iemaksu un turpini spēlēt, ja ne, veic izpēti un izvēlies nākošo bonusa piedāvājumu citviet.
 • Ja tu gūsti panākumus ar bezdepozīta bonusa palīdzību, nebrīnies, ka spēkā stāsies kādi ierobežojumi – apgrozījums, maksimāli iegūstamā summa un tamlīdzīgi.
 • Bonusa līdzekļi vai likme izmantojama tikai noteiktā laika periodā.
 • Bonusam ir derīguma termiņš.
 • Bonuss laimestu gūšanas gadījumā var būt neizmaksājams un izmantojams tikai lapā.

Ja tevi uzrunā divi vai vairāki totalizatori, kuri piedāvā bonusu bez iemaksas, droši izmanto abu sniegtās dāvanas vienlaicīgi. Tādējādi tu ērti salīdzināsi piedāvājumu, lieki netērējot savu laiku un līdzekļus.

Kā iegūt labākos totalizatora bonusus

Kā jau noprotams, totalizatoru bonusi un īpašie piedāvājumi ar gana augstu regularitāti ir nodrošināti pastāvīgajiem klientiem. Kā tos nepalaist garām?  Droši vien, ka pirmkārt vērts reģistrēties pie vairākiem operatoriem (kas sniedz iespēju izmantot arī vairākus reģistrācijas bonusus :)), ja pat regulāri izmanto tikai viena piedāvājumu. Tālāk atliek sekot šiem punktiem:

 • Pievienojies totalizatoru epasta un tālruņa numuru listēm – Epasti parasti ir viens no izplatītākajiem veidiem, kā operatori komunicē ar saviem klientiem. Ja tu esi reģistrējis savu kontu, tad, visticamāk, tu automātiski iekļūsi arī epastu listē, kur regulāri saņemsi īpašos piedāvājumus un informāciju par citām aktualitātēm. Tomēr vērts pārbaudīt, vai ziņas nepazūd spama kastē vai kopējā ziņu jūrā. Ja neesi epastu listē, pārbaudi savu kontu vai sazinies ar klientu apkalpošanas dienestu. Tāpat īpašie piedāvājumi tiek izsūtīti arī telefoniski īsziņu veidā.
 • Ieslēdz lapas paziņojumus – Strauju popularitāti gūstošs un parocīgs veids informēšanai par bonusiem un citiem piedāvājumiem ir lapas paziņojumi. Aktivizējot paziņojumus no konkrētiem operatoriem savā interneta pārlūkā, tu vēl ātrāk un ērtāk saņemsi svarīgāko informāciju par bonusiem, pat ja neatrodies totalizatora lapā.
 • Seko sociālo tīklu lapām – Katram sevi cienošam totalizatoram ir lapa lielākajos sociālajos tīklos (Twitter, FB, Instagram), kuros arī teorētiski var operatīvi uzzināt par jaunākajiem piedāvājumiem. Taču Latvijas kontekstā ir viens liels BET – skarbie reklāmas ierobežojumi, kas šādu iespēju liedz. Tomēr laiku pa laikam, kāds veikli to apiet, kāpēc jātur roka uz pulsa.
 • Sazinies ar klientu apkalpošanu – Lielākoties šis beidzas ar neveiksmi, t.i., nosūtīšanu uz piedāvājumu sadaļu, bet reizēm var gadīties, ka tev piešķir ko īpašu, kas regulārajā piedāvājumā nav atrodams.  Prasīt bonusus katru dienu noteikti nav tā prātīgākā ideja, bet reizi mēnesī tas ir vēlams, īpaši ja esi ļoti aktīvs klients.

Reģistrēšanās bonusam

Kad totalizatori publicē īpašos piedāvājumus, lielākajā daļā gadījumu tu neesi tam reģistrējies, līdz ar to tev totalizatoram ir jānorāda, ka vēlies reģistrēties. Daudzi uzskata, ka tā ir totalizatora viltība un vēlme nodrošināt bonusu mazākam klientu skaitam, taču tā tas gluži nav. Pamatā reģistrēšanās nepieciešama tāpēc, ka piedāvājumā var būt nosacījumi, kuriem tev automātiski nevajadzētu piekrist.

Lai cik skaļi tas neizklausītos , “reģistrēšanās” nav tik sarežģīta, kā varētu šķist. Parasti ir divi veidi, kā reģistrēties kādam īpašajam piedāvājumam. Latvijā pārsvarā tas notiek ar iemaksas kodu palīdzību, taču reizēm tā vienkārši var būt “reģistrējies piedāvājumam” kastīte. Pavisam reti, tomēr bonusa saņemšanas nolūkos var nākties arī sazināties ar klientu apkalpošanas servisu.

Jebkurā gadījumā,  pirms reģistrēšanās bonusam svarīgi ņemt vērā nākamo punktu.

Izlasi un seko noteikumiem

Lai totalizatoru bonusi nesagādātu liekus pārsteigumus, noteikumu izlasīšana ir ļoti svarīga. Kā jau norādījām apskatot bonusus, totalizatori mēdz iekļaut īpašus nosacījumus, kuru nezināšanas gadījumā spēlētājs var pieļaut kļūdas, kas bonusu padarīs bezjēdzīgu.

Velti pāris minūtes, saproti, vai bonuss atbilst tavām vēlmēm un izmanto to bez liekiem sarežģījumiem! Ja arī pēc iepazīšanās ar noteikumiem rodas kādas neskaidrības, droši izmanto totalizatoru piedāvāto klientu servisu, kur tev noteikti sniegs nepieciešamās atbildes.

Tāpat jāpiemin, ka bonusa izmantošana nav obligāta. Piemēram, ja sporta totalizators piedāvā depozīta bonusu ar tev nesimpātiskiem vai grūti izpildāmiem apgrozījuma nosacījumiem, droši to laid garām un veic likmes pēc saviem ieskatiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Totalizatoru bonusi ir viena no pamanāmākajām un saistošākajām lietām operatoru piedāvājumā. Būtībā totalizators ar dažādiem nosacījumiem piedāvā “dāvanas” reģistrējoties vai īpašo piedāvājumu veidā pastāvīgajiem klientiem. Kā jau noprotams, pārsvarā tie ir saistīti ar likmēm, taču tas nav vienīgais bonusa veids.

 • Izplatītākais totalizatoru bonusa veids ir bezriska likmes. Spēlētājs reģistrējoties vai izmantojot īpašo piedāvājumu veic iemaksu ar bonusa kodu un saņem noteiktas summas likmes, kuras izmantot bez zaudējuma riska. Attiecīgi, ja veiktā likme zaudē, spēlētājs saņem atpakaļ izdarītās likmes summu, ja uzvar, saņem visu laimestu. Šajā gadījumā vērts ņemt vērā tādus nosacījumus kā minimālais un maksimālais koeficients, likmes izmantojamie sporta veidi, likmju veidi un tamlīdzīgi.

 • Bezdepozīta bonusi, visticamāk, ir katra jaunā spēlētāja sapnis. Totalizators spēlētājam bez jebkādu iemaksu veikšanas piešķir bezmaksas likmes vai simbolisku naudas summu, ko izmantot pēc brīviem ieskatiem, ievērojot dažādus nosacījumus. Ar šādu bonusu nosacījumiem obligāti ir jāiepazīstas, lai nerastos lieki pārsteigumi. Diemžēl jāatzīmē, ka Latvijā totalizatoru bonusi bez depozīta ir aizliegti, tāpēc vienīgā alternatīva ir nelicencēto operatoru piedāvājums, kas nav pati ieteicamākā darbība. Latvijas totalizatoros lieliska alternatīva gan ir depozīta bonusi (50% vai 100% no veiktās iemaksas), kuri gan būs pakļauti stingriem noteikumiem.

 • Lai saņemtu savā īpašumā depozīta bonusu vai kādu bezriska likmi, totalizators var uzlikt apgrozījuma nosacījumus, t.i., summu, kādu jāizmanto totalizatorā, lai saņemtu bonusu. Piemēram, lai saņemtu 5EUR bezriska likmi, spēlētājam jāapgroza 50eur jeb 10x no bonusa summas. Vai arī, lai saņemtu 100% depozīta bonusu 20 EUR iemaksai spēlētājam sporta likmēs jāaproza 20x jeb 200 EUR. Pirms bonusa izmantošanas noteikti jāpārliecinās par apgrozījuma nosacījumiem, kas ļoti iespējams var arī neatbilst tavām interesēm, tāpēc jābūt ļoti vērīgam.

 • Totalizatoru bonusi ir patīkama piedeva un reizēm arī lielsks izaicinājums likmju veikšanā, taču nav tā, ka tev tas ir 100% nepieciešams, kaut vai ņemot vērā stingros nosacījumus. Jā, piemēram, bezriska likmes pēc reģistrācijas būtu kauns neizmantot, taču arī tās var izrādīties pilnīgi nederīgas. Tāpēc pirms izmanto šķietami vērtīgo piedāvājumu, apsver, vai tas iederās tavos likmju veikšanas paradumos.

Abonē Totalizators.com jaunumus un akcijas

Jūsu e-pasts būs drošībā un netiks izmantots SPAM nolūkos.