Atjaunots: 11.03.2023 08:44

Kopvērtējums

Bonusi
4 / 5
4 / 5
Reģistrācija
5 / 5
5 / 5
Iemaksa un izmaksa
5 / 5
5 / 5
Sporta likmes
4 / 5
4 / 5
Mobilā tālruņa lietotne
5 / 5
5 / 5
DroŔība un godÄ«ga spēle
5 / 5
5 / 5
Klientu atbalsts
5 / 5
5 / 5
Atbildīga spēle
5 / 5
5 / 5

Detalizēts apraksts

šŸŽ IepazÄ«Å”anās bonuss 10ā‚¬
ā³ Izmaksas laiks 1-2 darba dienas
šŸ’ø Minimālā iemaksa 5ā‚¬
šŸ’³ Iemaksas metodes Mastercard , Visa , SEB , Citadele , Swedbank , Maestro , Revolut
šŸ’¶ Izmaksas metodes Mastercard , Visa , Maestro , Bankas pārskaitÄ«jums
šŸ’° Izmaksas limits Nav noteikts
šŸ“ Licence E-02; TI-09
šŸ§­ DibināŔanas gads 2018
šŸ’µ ValÅ«ta Eiro
šŸŒ Valodas LatvieÅ”u , Krievu
šŸ“© Klientu atbalsts support@pafbet.lv , BUJ sadaļa , Live čats
šŸ“œ ÄŖpaÅ”nieks SIA PAF Latvia
āš½Sporta likmju veidi Live likmes , Futbols , Basketbols , Hokejs , Teniss , eSports
 • Ä»oti plaÅ”s sporta veidu klāsts
 • KonkurētspējÄ«gi likmju koeficienti
 • Lieliskas klientu atsauksmes par Pafbet
 • Ir pieejami ā€œZibmaksājumiā€ Pafbet naudas izmaksām
 • Klientu atbalstu komanda nav pieejama 24/7
 • Totalizatora jaunajiem klientiem nav iepazÄ«Å”anās bonusa

Ko mēs domājam par sporta totalizatoru Pafbet

Sākot pētÄ«t online totalizatoru Pafbet lv, mēs jau skaidri zinājām, ka Ŕī vietne neliks mums vilties. Tā Latvijas azartspēļu tirgÅ« ienāca 2018. gadā. Un, neskatoties uz to, ka Ŕī vietne Latvijā ir samērā Ä«su laika sprÄ«di, tomēr internetā ir pieejamas ļoti labas apmierinātu klientu asauksmes par Pafbet.

Å ajā totalizatorā jÅ«s atradÄ«siet daudzveidÄ«gus sporta veidus, uz kuriem likt dažādas likmes gan pirms spēles, gan tieÅ”raides laikā. Lasiet Å”o pārskatu un uzziniet, kāpēc ir vērts apmeklēt Pafbet nekavējoties!

Pafbet Bonusi

Totalizatora Pafbet logo
Pafbet Payback
DroŔa totalizatora ikona

Vai Pafbet ir droŔs totalizators?

Pafbet ir droÅ”s totalizators, jo tam ir Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas licence. Licences numurs E-02; TI-09.

Pafbet piedāvājumi

4 / 5

Sporta totalizators Pafbet

Ikvienai sevis cienoÅ”ai tieÅ”saistes azartspēļu vietnei saviem vietnes apmeklētājiem ir jāpiedāvā bonusi un akcijas, lai padarÄ«tu to pieredzi aizraujoÅ”u un azarta pilnu. Pafbet lv par to ir padomājis! Lasiet tālāk un uzziniet, kādi bonusi un izdevÄ«gi piedāvājumi pieejami Pafbet vietnē!

IepazīŔanās bonuss

Diemžēl Pafbet lv vietnē jÅ«s atradÄ«siet tikai iepazÄ«Å”anās bonusu, kas attiecās uz kazino spēļu spēlētājiem, nevis totalizatora sadaļu. Tomēr nevajag nokārt galvu, jo Pafbet lv piedāvā dažādus citus bonusus un akcijas, piemēram, iknedēļas 15 % naudas atmaksas bonusu.

Kā saņemt un aktivizēt iepazÄ«Å”anās bonusu

Taču, ja reiz izlemsiet reÄ£istrēties Pafbet lv vietnē, tad iesakām nepalaist garām dāsno iepazÄ«Å”anās dāvanu ā€“ 100 brÄ«vspēles nekavējoties + 15 % naudas atmaksa ar ā€œZibmaksājumuā€ Pafbet naudas izmaksām uz visiem laikiem. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā Å”o bonusu saņemt:

 • ReÄ£istrējieties Pafbet lv vietnē un veiciet naudas iemaksu savā vietnes kontā vismaz 20 EUR apmērā
 • Spēlējiet spēli Book of Ra Deluxe, liekot 10 centus uz viena grieziena, un jÅ«s pēc 50 griezieniem saņemsiet naudas atmaksu 5 EUR apmērā, neatkarÄ«gi no tā, kāds bÅ«s spēles iznākums
 • Spēlējiet spēli Green Star, liekot 10 centus uz viena grieziena, un pēc 50 griezieniem saņemsiet 5 EUR naudas atmaksu neatkarÄ«gi no tā, kāds bÅ«s spēles iznākums
 • Un tas vēl nav viss! Pēc tam, kad bÅ«siet veicis savu pirmo naudas iemaksu vietnē, jums automātiski tiks pieŔķirts arÄ« iknedēļas naudas atmaksas bonuss

Kā arÄ« visus laimestus saņemsiet savā kontā pāris minÅ«Å”u laikā ar ā€œZibmaksājumiemā€, kas ir ātrākās izmaksas Latvijā.

Ņemiet vērā, ka 100 brÄ«vspēles jÅ«s varat izmantot 7 dienas jeb nedēļu pēc reÄ£istrācijas, taču naudas atmaksas bonuss + ā€œZibmaksājumuā€ opcija jums tiks pieŔķirti uz visiem laikiem.

Citi pieejamie bonusi

Pafbet naudas atmaksas bonuss

Naudas atmaksas bonuss pieejams, liekot likmes uz futbolu, hokeju, basketbolu un tenisu. Katram sporta veidam bÅ«s pievienoti savi noteikumi un nosacÄ«jumi, lai Å”im bonusam kvalificētos. Par Å”o bonusu vairāk varat uzzināt Pafbet lv mājas lapā, uzspiežot uz pogas ā€œPiedāvājumiā€.

šŸŽ Bonuss šŸ’° Labākais Betsafe totalizatora piedāvājums
Reģistrācijas bonuss Likmes atmaksa basketbolā, futbolā, hokejā
Iknedēļas bonuss Pafbet Cashback 15% apmērā
Pirmās iemaksas bonuss 5 eiro bonusā

Reģistrācija

5 / 5

Ja esat nolēmis pievienoties totalizatoram Pafbet lv, tad nākamā lieta, kas jums jādara ā€“ jāreÄ£istrējas tajā, lai pilnvērtÄ«gi varētu baudÄ«t visus piedāvājumus.

Zemāk soli pa solim esam aprakstÄ«juÅ”i reÄ£istrÄ“Å”anās procesu. Sekojiet Å”iem soļiem, lai jau pavisam drÄ«z varētu pievienoties lielajai Pafbet lv Ä£imenei:

 1. Pafbet lv mājas lapas labajā augŔējā stÅ«rÄ« uzspiediet uz pogas ā€œReÄ£istrētiesā€.
 2. Ja jums ir Smart-ID, tad sistēmai varēsiet piekļūt, izmantojot Å”o funkciju (jums bÅ«s jāizmanto internetbanka un jÅ«su mobilajā tālrunÄ« jābÅ«t Smart ā€“ID lietotnei).
 3. Tātad, ja izvēlēsieties izmantot Å”o funkciju, tad attiecÄ«gajā ailÄ«tē jums bÅ«s jāievada savs personas kods un jāuzspiež uz pogas ā€œPievienotiesā€.
 4. Tomēr, ja nevēlaties izmantot Smart ā€“ ID, tad spiediet uz pogas ā€œMan nav Smart ā€“ID kontaā€.
 5. JÅ«s tiksiet novirzÄ«ts uz nākamo reÄ£istrācijas lapu, kur jums vajadzēs ievadÄ«t sekojoÅ”us personas datus: vārds, uzvārds, personas kods, dzimÅ”anas datums, epasts, parole, tālruņa numurs.
 6. Pēc tam jums jāatzīmē, ka piekrītat vietnes noteikumiem un nosacījumiem, privātuma politikai un sīkdatņu politikai, kā arī aplieciniet to, ka esat vismaz 18 gadus vecs.
 7. Kad visi dati ievadÄ«ti un nepiecieÅ”amās lietas atzÄ«mētas, tad spiediet uz pogas ā€œReÄ£istrētiesā€.
 8. Uz savu norādīto epasta adresi jūs saņemsiet verifikācijas linku, uz kura uzspiežot, jūsu Pafbet lv konts kļūs aktīvs.
 9. Tomēr, lai sāktu slēgt derÄ«bas un veiktu naudas iemaksu totalizatorā, jums tiks lÅ«gts augÅ”uplejuplādēt savus dokumentus, lai apstiprinātu savu identitāti, personas datus un vecumu.
 10. Kad jums tiks pieprasÄ«ta personas datu verifikācija, jums bÅ«s jādodas uz sadaļu ā€œMans kontsā€, kur bÅ«s jāaizpilda visi nepiecieÅ”amie lauki. Kad verifikācija bÅ«s veiksmÄ«gi pabeigta, tad Pafbet lv jÅ«s par to nekavējoties informēs.
 11. Reģistrējieties, veiciet naudas iemaksu, lieciet likmes un laimējiet!

Iemaksa un izmaksa

5 / 5

Jebkurā azartspēļu vietnē viens no svarÄ«gākajiem kritērijiem ir ā€“ cik daudzi maksājumu veidi ir pieejami. Kaut arÄ« Pafbet lv nepiedāvā daudzus maksājumu veidus saviem klientiem, tomēr tie ir droÅ”i, ērti un ātri veidi, kā savā spēlētāja kontā ieskaitÄ«t naudu un izņemt savus laimestus. Turklāt Pafbet naudas izmaksas ir Ä«paÅ”i ātras!

Totalizatorā Pafbet ir pieejami Ŕādi maksājumu veidi:

 • Swedbank
 • SEB
 • Citadele
 • Luminor
 • Visa
 • Mastercard
 • Maestro

Totalizatora Pafbet minimālā naudas iemaksa ir 5 EUR.

Naudas izņemÅ”anas ātrums

To, cik ātri jÅ«s varēsiet saņemt savus laimestus, bÅ«s atkarÄ«gs no tā, kādu maksājuma veidu bÅ«siet izvēlējies. Parasti no Pafbet naudas izmaksas ātrums ir no 1 lÄ«dz 3 dienām. Taču, ja jÅ«s izmantosiet internetbanku, tad jÅ«su nauda tiks ieskaitÄ«ta jÅ«su bankas kontā nekavējoties ā€“ 1 lÄ«dz 2 minÅ«Å”u laikā. To sauc par ā€œZibmaksājumuā€ un tas attiecas tikai uz summu, kas nepārsniedz 720 EUR.

Izmaksu un iemaksu limiti
Min. iemaksa 5 ā‚¬
Min. izmaksa 10 ā‚¬
Izmaksa lÄ«dz 720 ā‚¬ Uzreiz
Izmaksa lÄ«z 14 300 ā‚¬ Darba dienas laikā

Sporta likmes

4.5 / 5

Totalizatorā Pafbet lv atradÄ«siet patieŔām ļoti daudzus sporta veidus, uz kuriem likt likmes, kā, piemēram, futbolu, Formula 1, boksu, basketbolu, tenisu, regbiju, riteņbraukÅ”anu, beisbolu, e-sportu, hokeju un vēl daudz ko citu. Turklāt zem katra Ŕī sporta veida jÅ«s varēsiet likt likmes uz dažādām lÄ«gām. Kā arÄ« Pafbet piedāvā ļoti daudzveidÄ«gas likmes.

Koeficienti ir tie, kas nosaka jÅ«su laimestu lielumu, tāpēc ir ļoti svarÄ«gi tiem vienmēr sekot lÄ«dzi. Mēs esam izpētÄ«juÅ”i Pafbet lv koeficientus un varam droÅ”i apgalvot ā€“ tie noteikti ir konkurētspējÄ«gi ar citiem vadoÅ”ajiem totalizatoriem.

Likmju likÅ”ana tieÅ”raidē

Ir derÄ«bu slēdzēji, kuriem patÄ«k prognozēt spēles gaitu un iznākumu, liekot likmes pirms spēles. Taču ir arÄ« derÄ«bu slēdzēji, kas izbauda skatÄ«Å”anos spēli tieÅ”raidē un likmju likÅ”anu spēles laikā. Ja arÄ« jÅ«s esat viens no tieÅ”raižu spēļu cienÄ«tājiem, tad iesakām jums apmeklēt Pafbet sadaļu ā€œLIVEā€.

šŸ† LÄ«ga/TurnÄ«rs āš½ļø Sporta veids
NHL Hokejs
WTA, ATP Teniss
Čempionu līga, Bundeslīga, Premjerlīga, Virslīga Futbols
NBA, BIG3, CHinese Taipei, Pro A, A1, NCAAB, WNBA Basketbols
CS:GO, Call of Duty, Dota 2, LoL, Rainbow 6, Rocket League, Valorant Esports

Mobilā tālruņa lietotne

5 / 5

Mums ir lieliski jaunumi ā€“ totalizatoram Pafbet ir paÅ”am sava mobilā tālruņa lietotne! To iespējams lejuplādēt, izmantojot gan Android, gan iOS. Lai kur arÄ« jÅ«s atrastos ā€“ lieciet likmes un laimējiet.

DroŔība un godÄ«ga spēle

5 / 5

Ikvienai azartspēļu tieÅ”saistes vietnei ir jābÅ«t licencētai. Un totalizators Pafbet tāds ir! Tas ir saņēmis Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas (IAIU) licenci, kas nozÄ«mē to, ka Ŕī vietne ir simtprocentÄ«gi droÅ”a un uzticama.

Tāpat kā vairums azarspēļu vietņu Latvijā un ārvalstÄ«s arÄ« Pafbet savā vietnē izmanto nejauÅ”o skaitļu Ä£eneratoru jeb RNG. Tas nozÄ«mē, ka visi laimesti ir pilnÄ«gi nejauÅ”i un nenotiek nekādas krāpnieciskas darbÄ«bas.

Klientu atbalsts

5 / 5

Ja jums ir raduŔās kādas problēmas vai neskaidri jautājumi, tad priofesionālā Pafbet klientu atbalsta komanda ir vienmēr gatava jums palÄ«dzēt. Klientu atbalsta komandas darba laiks ir darbadienās no plkst. 9.00 lÄ«dz 00.00, bet brÄ«vdienās no plkst. 10.00 lÄ«dz 18.00.

Lai ar Å”o komandu sazinātos, jÅ«s varat izmantot divus saziņas veidus:

 • Rakstot epastu: support@pafbet.lv (parasti atbildes laiks ir 30 minÅ«tes)
 • Vai izmantojot tieÅ”raides tērzÄ“Å”anas opciju

Kā arÄ« totalzatora Pafbet vietnē pieejama sadaļa ā€œBiežāk uzdotie jautājumiā€, kur, iespējams, atradÄ«siet atbildes uz interesējoÅ”ajiem jautājumiem. Turklāt lasiet esoÅ”o klientu atsauksmes par Pafbet, lai uzzinātu, kāda ir bijusi to pieredze ar klientu atbalsta komandas servisu.

Saziņa ar klientu atbalstu
Epasts support@pafbet.lv
Tālrunis 8000 26 96
BUJ sadaļa āœ…
Live čats āœ…
Darba laiks 10:00 līdz 18:00

Atbildīga spēle

5 / 5

Pafbet galvenā prioritāte ir ā€“ lai vietnes apmeklētājiem bÅ«tu lieliska pieredze un izklaide Å”ajā vietnē. Tāpēc, ja tā kādam no klientiem ir radÄ«jusi azartstpēļu atkarÄ«bu, Pafbet komanda ir gatava palÄ«dzēt nekavējoties.

Vispirms Pafbet piedāvā saviem klientiem dažādus atbildīgas spēles mehānismus, kā, piemēram:

 • Naudas iemaksas limitu spēlētāja norādÄ«tajā laika posmā
 • Vienas likmes limitu
 • Naudas iemaksas limitu vienas dienas laikā
 • Gada zaudējumu limitu

Vēl Pafbet piedāvā vietnes apmeklētājiem paņemt pārtraukumu no kādām noteiktām vietnes sadaļām. Vai, jas tas nepalÄ«dz ā€“ izmantot paÅ”izslēgÅ”anās opciju jeb nobloķēt savu spēlētāja kontu uz 1, 2 vai pat 3 gadiem. Lai par uzzinātu vairāk, lÅ«dzu, sazinieties ar Pafbet klientu atbalsta komandu.

Līdzīgas sporta totalizatoru vietnes

Ja jūs esat iecienījis totalizatoru Pafbet, tad jums varētu patikt arī vietnes, kas tam ir līdzīgas:

 • William Hill
 • Mr Green
 • LVBet
 • Betsafe

Pafbet Apbalvojumi

Best Online Casino in the Baltics
2020. gada labākais online kazino Baltijas valstīs
Mare Balticum Gaming Summit 2020
Corporate Responsibility Program of the Year
2020. gada labākā korporatīvās atbildības programma
Global Gaming Awards 2020

Avoti

Licences regulators:Ā IAUI

Vai Tev ir raduÅ”ies citi jautājumi, ir sÅ«dzÄ«bas vai neskaidrÄ«bas sakarā ar Å”o totalizatoru? Sazinies ar mums ā€“ mēs palÄ«dzēsim!

Atsauksmes

Sieviete LÄ«ga ikona
Novērtējiet totalizatoru
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Vēl nav nevienas atsauksmes.
JÅ«su atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Kopsavilkums

Latvijas azartspēļu tirgÅ« Pafbet ienāca 2018. gadā. RÅ«pÄ«gi izpētot internetā pieejamās klinetu atsauksmes par Pafbet, varam droÅ”i apagalvot, ka tas Å”o gadu laikā ir paspējis iekarot daudzu derÄ«bu slēdzēju sirdis. Un tam ir savi iemesli! Jo Pafbet vietnē iespējams saņemt lieliskus bonusus, likt likmes uz daudzveidÄ«giem sporta veidiem un darÄ«t to pat tieÅ”raides laikā. Turklāt tas ir droÅ”s ā€“ spēlētāja personas datiem un naudas lÄ«dzekļiem nevar piekļūt krāpnieki.

Pafbet ir paÅ”am sava mobilā lietotne, kas ļauj ikvienam derÄ«bu slēdzējam baudÄ«t Å”o azartspēļu pasauli, neatkarÄ«gi no tā, kur viņŔ atrodas ā€“ ērti iekārtojoties mājas dÄ«vānā vai esot ceļā.

Eksperta vērtējums

Totalizatoru apskatu redaktors
Liela pieredze iGaming nozarē
Pieredzējis sporta likmju veicējs
Jēkabs ir atbildÄ«gs par kazino piedāvājumu analÄ«zi. Izvērtējot online kazino, viens no svarÄ«gākajiem aspektiem, kuram Jēkabs pievērÅ” uzmanÄ«bu, ir droÅ”a spēle. Tā kā ar online kazino apskatu veidoÅ”anu Jēkabs nodarbojas vairāk kā 8 gadus, vari paļauties, ka visa sniegtā informācija bÅ«s kvalitatÄ«va, pārbaudÄ«ta un noderÄ«ga tev kā spēlētājam.

BUJ

 • Lai gan Latvijā Pafbet ienācis pavisam nesen, 2018.gadā, tas jau vairākus gadu desmitus ir pazÄ«stams Skandināvijas azartspēļu zÄ«mols. Vērts izcelt Pafbet darbÄ«bas atbildÄ«gas spēles jomā, kas to padarÄ«juÅ”as par vieniem no lÄ«deriem nozarē, ko pierāda arÄ« dažādi apbalvojumi. Viens no unikālajiem rÄ«kiem ir gada zaudējumu limits, kuram Pafbet noteicis 25 tÅ«kstoÅ”u eiro atzÄ«mi. AttiecÄ«gi, ja summa tiek sasniegta (likmju summa-laimesti), tad lÄ«dz gada beigām likmju veikÅ”ana ir liegta. Jaunajiem spēlētājiem noteikti varētu simpatizēt Pafbet reÄ£istrācijas bonuss – 5 eiro pēc pirmās iemaksas veikÅ”anas (vismaz 5 eiro) bez jebkādiem apgrozÄ«juma nosacÄ«jumiem u.c.

 • Darbadienās no 10:00-18:00 palÄ«dzÄ«bu dažādās situācijās var meklēt Ä«paŔā PalÄ«dzÄ«bas dienestā, kurā ar dažādu metožu starpniecÄ«bu kvalificēti operatori sniegs atbildes un dažādus risinājumus problēmu gadÄ«jumā. VisefektÄ«vākais veids ir čats, kurā darbalaikā saziņa ir tÅ«lÄ«tēja, tāpat gana ātrs un izdevÄ«gs veids ir bezmaksas tālrunis. Tikmēr epasta komunikācija darbalaikā tiek nodroÅ”ināta 30minÅ«Å”u laikā. Ārpus darbalaika vai vispārÄ«gos jautājumus atbildes var meklēt biežāk uzdoto jautājumu sadaļā.

 • Nē, Pafbet iespējams veikt iemaksas tikai ar bankas kartes (VISA/MasterCard) vai internetbankas pārskaitÄ«juma palÄ«dzÄ«bu. Internetbankas maksājumi pieejami tikai caur SEB un Swedbank. Citu banku klientiem jāizvēlas maksājuma opcija ar karti. Minimālā iemaksas summa – 5 eur. Tikmēr izmaksas pieejamas tikai un vienÄ«gi uz personÄ«go Latvijā reÄ£istrēto bankas kontu.

 • Kā jau jebkurā citā totalizatorā, Pafbet standarta autentifikācija notiek ar lietotājvārda un paroles palÄ«dzÄ«bu. Ja parole ir aizmirsta, to iespējams atjaunot ar kontam piesaistÄ«tā epasta starpniecÄ«bu. Paralēli standarta autentifikācijai, Pafbet piedāvā ar piekļūt kontam ar SmartID aplikācijas palÄ«dzÄ«bu, kas pamata Å”obrÄ«d tiek pielietota internetbanku piekļuvei. Lai izmantotu SmartID arÄ« sava konta piekļuvei, nepiecieÅ”ams nomainÄ«t SmartID konta lÄ«meni no Basic uz parasto. Pirms piekļuves kontam ar SmartID, spēlētājam jāievada savs personas kods.

Abonē Totalizators.com jaunumus un akcijas
JÅ«su e-pasta adrese saglabāsies droŔā vietā un tiks izmantota tikai jaunu bonusu un jaunumu paziņoÅ”anai.