Sākums
Redakcionālie principi
Autors:

Redakcionālie principi

Totalizators.com redakcijā strādā zinoši un pieredzējuši eksperti. Viņu galvenā prioritāte ir veidot saturu, ar kura palīdzību vietnes apmeklētāji varētu labāk izprast tiešsaistes azartspēļu industriju. Lasi tālāk un uzzini pēc kādiem principiem strādā mūsu komanda.

Satura pamatprincipi

Redakcionālie principi

Kā zināt, ka mūsu vietne totalizators.com nodrošina augstākās kvalitātes satura standartus? Esam uzskaitījuši desmit būtiskākos principus, kas apliecina – mūsu vietnē pieejamā informācija ir profesionāla un dod iespēju apmeklētājam pieņemt apzinātu lēmumu par savām šeit veicamajām darbībām. Desmit galvenie satura pamatprincipi:

 • Augstvērtīga kvalitāte. Ko vēlas totalizators.com ekspertu komanda? Nodrošināt saviem klientiem augstāko un profesionālāko pakalpojumu kvalitāti. Tieši šī iemesla dēļ vietnē esošais saturs ir mūsu pašu veidots, kā arī rūpīgi pārbaudīts.
 • Simtprocentīga neatkarība. Vai visa totalizators.com vietnē pieejamā informācija ir pilnīgi objektīva? Jā, jo totalizators.com tīmekļa vietne un tajā esošās azartspēļu vietnes neietekmē kāds konkrēts zīmols. Visu mūsu vietnē pieejamo informāciju ir rakstījuši neatkarīgie eksperti, kas rūpīgi pārbauda ikvienu tīmekļa vietni, lai pārliecinātos, ka sniedz godīgu, neatkarīgu un pilnīgi objektīvu vērtējumu.
 • Simtprocentīga uzticamība un godīgums. Mums, ekspertu komandai, ir ļoti būtiski, lai spēlētāji justos droši. Viņi vēlas, lai uzticība starp azartspēļu vietnēm un viņu klientiem būtu neatņemama sastāvdaļa. Tāpēc viņi sniedz detalizētu informāciju, lai klients zinātu – šī ir vietne, kur visa pamatā ir godīga spēle!
 • Uzņēmība. Mēs nepārtraukti pētām un meklējam jaunu informāciju, izmantojot dažādus informācijas līdzekļus, lai saviem lasītājiem piedāvātu tikai oriģinālu un kvalitatīvu saturu. Mūsu prioritāte ir, lai jūs vienmēr būtu lietas kursā gan par pamatlietām, kas ikvienam būtu jāzina par azartspēļu industriju, gan aktuālākajiem šīs nozares jaunumiem.
 • Drošība. Vēl viena no galvenajām mūsu vietnes prioritātēm ir, lai mūsu apmeklētāji vienmēr jūtas droši par to, kāda informācija viņiem tiek piedāvāta un kādas azartspēļu vietnes viņi apmeklē. Šī iemesla dēļ katru reizi, kad ieraugām, ka kāda azartspēļu vietne rīkojas netaisnīgi – mēs norobežojamies no tās un izsvītrojam no savu ieteikto vietņu saraksta. Tas ir skaidrs apliecinājums ikvienam mūsu lasītājam, ka viņi vienmēr var spēlēt azarstpēles drošās vietnēs.
 • Pati jaunākā informācija. Laika gaitā ikviena azartspēļu vietne maina savus pakalpojumus un to noteikumus. Šī iemesla dēļ mēs nepārtraukti sekojam līdzi visiem jaunumiem, lai varētu sniegt saviem lasītājiem tikai jaunāko un aktuālāko informāciju. Kā arī mēs rūpīgi pārbaudām azartspēļu vietnes, lai būtu simtprocentīgi droši, ka mūsu sniegtā informācija atbilst pašreizējam vietnes raksturojumam.
 • Caurspīdīgums. Mēs vienmēr detalizēti atklājam, no kurienes esam ieguvuši konkrēto informāciju. Mēs nodrošinām un uzrādām, ka visi mūsu sniegtie fakti nāk no drošiem un uzticamiem avotiem, kas sniedz lasītājiem visaugstākās kvalitātes saturu.
 • Labojumi. Arī mūsu komanda ir tikai cilvēki, kam var gadīties kādas nejaušas kļūdas. Par spīti tam, ka nepārtraukti pārbaudām savu sniegto informāciju, mēs aicinām lasītājus ar mums sazināties, ja viņi pamanījuši kādu nepilnību vai kļūdu. Šādā gadījumā esam gatavi to nekavējoties pārbaudīt un labot.
 • Izglītošana. Mūsu sniegtā informācija veicina lasītājus arī pašus pārdomāt un analizēt – izdarīt savus secinājumus. Ar to vēlamies uzsvērt, ka mēs nepieņemam lēmumus jūsu vietā, bet tikai sniedzam nepieciešamo informāciju, kas ļaus jums katram pašam izlemt, kura azartspēļu vietne, pieejamie bonusi, akcijas un vēl citi piedāvājumi jums ir vispiemērotākie.
 • Klientu atsauksmes un sūdzības. Ikviens mūsu tīmekļa vietnes klients ir tiesīgs sniegt mums atsauksmes par mūsu veidoto saturu. Kā arī mēs lūdzam ikvienam apmeklētājam sniegt savu personīgo pieredzi, izmantojot kādu konkrētu azartspēļu vietni vai spēlējot kādu konkrētu spēli. Tas mums palīdzēs vēl labāk izprast, cik profesionāls ir mūsu veidotais saturs. Kā arī, uzklausot mūsu apmeklētāju domas un uzskatus, mūsu rakstu un ieteikumu kvalitāte pieaugs. Lasot jūsu atsauksmes un sūdzības, mēs varam arī labāk izprast, kāda informācija klientam ir nepieciešama, lai padarītu to pieredzi azartspēļu pasaulē vēl aizraujošāku un kvalitatīvāku.

Nozīmīgums

Mēs strikti ievērojam šos pamatprincipus, lai nodrošinātu visu nepieciešamo informāciju. Mūsuprāt, tas nepieciešams, lai jūs varētu kļūt par labāku spēlētāju un gūtu lielākus laimestus. Neatkarīgi no tā, vai mēs aprakstām azartspēļu vietnes, konkrētas spēles, programmatūru pakalpojumu sniedzējus, maksājumu veidus, spēļu noteikumus, bonusus, akcijas vai jebko citu – viss mūsu rakstītais galvenokārt ir veltīts tam, lai jums palīdzētu gūt vislabāko pieredzi azartspēļu pasaulē. Tāpēc papildus redakcionālajiem principiem esam izstrādājuši arī striktus totalizatora vērtēšanas kritērijus.

Mēs vēlamies, lai visi mūsu vietnes klienti būtu spējīgi spēlēt atbildīgi un pieņemt pareizus lēmumus par to, kuru totalizatoru izvēlēties un kā spēlēt azartspēles. Kā arī mēs ļoti augstu vērtējam mūsu klientu sniegtās atsauksmes, kas palīdz mūsu komandai vēl detalizētāk un profesionālāk apkopot šādu informāciju par:

 • jaunākajām azartspēļu industrijas tendencēm
 • jaunākajiem pētījumiem
 • jebkādām izmaiņām likumdošanā
 • apmeklētāju un auditorijas statistiku

Kā arī šie pamatprincipi nodrošina, lai mūsu komandas veidotie satura standarti ir augstākās kvalitātes un mūsu redakcionālajam procesam nav nekādas komerciālas ietekmes. Tas nozīmē, ka viss, ko mēs darām, vienmēr paliks neatkarīgs no uzņēmuma komerciāliem mērķiem. Tieši tāpēc mūsu tīmekļa vietnē jūs neredzēsiet nevienu trešo pušu reklāmu, jo mūsu veidoto saturu neietekmē neviens ārējais uzņēmums.

Redakcijas kodeksa autors

Konkrēto redakcijas kodeksu ir izveidojuši mūsu darbinieki. Galvenais redaktors ir tas, kurš nepārtraukti pārrauga redakcionālās stratēģijas un standartus. Kā arī redakcionālos lēmumus, kas izveidoti totalizators.com galvenajā vietnē.

Kas ir mūsu darbinieku komandā? Tajā ir savās jomās zinoši cilvēki, kuriem ir liela pieredze azartspēļu industrijā. Viņu galvenais uzdevums un mērķis ir, lai ikviens klients, kas ienāk totalizators.com vietnē, gūtu reālu labumu no viņu veidotā satura.

Mūsu misija

Mūsu galvenā misija ir sniegt visiem totalizators.com apmeklētājiem jaunāko un detalizētāko informāciju par mūsu vietni, tajā atrodamajiem Latvijas un ārzemju totalizatoriem. Kā arī, protams, nodrošināt jaunāko informaciju par izdevīgākajiem piedāvājumiem, akcijām, bonusiem, sporta likmēm, noteikumiem, spēlētāja tiesībām un vēl daudz ko citu.

Mēs izvirzām arvien jaunus mērķus, lai varētu turpināt iedvesmot visus totalizators.com apmeklētājus. Mēs strādājam savu klientu labā un darām visu, lai sniegtu viņiem vislabāko servisu, ļaujot izbaudīt azartspēļu pasauli.

Juris Bergmanis

Juris Bergmanis

📰 Sporta žurnālists ⭐ Redaktors ar vairāku gadu pieredzi 🏀 Basketbola analītiķis

Pabeidzot žurnālistikas studijas, Juris saprata, ka nevēlas būt parastu, ikdienišķu ziņu redaktors. Jau mācību laikā Juris atklāja, ka viņam ne tikai patīk, bet arī labi padodas sporta analītika. Šobrīd Juris veido informatīvus sporta sadaļu apskatus, lai palīdzētu arī citiem sporta entuziastiem izmēģināt veiksmi un prasmes sporta likmju veikšanā.

Par Juris Bergmanis
16 raksti

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

1 no 1 lasītājiem uzskata, ka šī lapa ir noderīga

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!