Sākums
Par mums

Par mums

Totalizators.com ir unikāls resurss, kurā apkopota visa svarīgākā informācija saistībā ar Latvijas totalizatoriem. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties labāko tiešsaistes totalizatoru, atrast bonusus un īpašos piedāvājumus, kā arī sniegsim padomus sporta likmju veikšanā.

Totalizators.com darbības vēsture

2011

Tiek reģistrēts domēna vārds Totalizators.com

2016

Pirmie mājas lapas apmeklējumi

2019

Totalizators.com kļūst par vadošo totalizatoru un sporta likmju salīdzināšanas vietni

2020

Totalizators.com sasniedz 100,000 skatījumu

2021

Totalizators.com tiek pie jauna izskata un logo

2022

Totalizators.com ir apmeklētākais totalizatoru salīdzināšanas portāls Latvijā

Ko mēs darām?

Par totalizators.com komandu

Mūsu komandas darbs ir sekot līdzi nozares jaunumiem un piedāvāt kvalitatīvu un pārbaudītu informāciju par Latvijā licencētiem totalizatoriem un licencētiem ārzemju totalizatoriem, ko garantē mūsu redakcionālie principi. Ja vēlies zināt, kāda ir mūsu komandas ikdiena un pie kā mēs strādājam ik dienu- lasi tālāk.

1. Dalāmies pieredzē

Mūsu eksperti dalās savā pieredzē par katru populārāko Latvijas totalizatoru, balstoties uz tādiem svarīgiem vērtēšanas kritērijiem, kā iemaksas un izmaksas, reģistrācijas bonusi, sporta likmes, koeficienti un daudz kas cits.

2. Sekojam līdzi jaunumiem

Protams, ar to nekas nebeidzas – piedāvājums strauji mainās, tirgū parādās jauni totalizatori, tāpēc aktīvi turam roku uz pulsa, lai tu varētu saņemt pašu jaunāko un aktuālāko informāciju. Labāko totalizatoru atrašana un salīdzināšana ir nebeidzams stāsts gan spēlētājiem, gan apskatu veidotājiem.

3. Dalāmies zināšanās

Jāuzsver, ka totalizatora izvēle bez pamatzināšanām būs sarežģīta. Tieši tāpēc mēs dodam iespēju apgūt pamatterminus, koeficientus, iepazīties ar sporta likmēm un to veidiem. Tā, lai tu varētu veikt savas pirmās likmes bez jebkādas baiļu sajūtas.

4. Rūpējamies par drošību

Noslēgumā vēlamies atzīmēt, ka ļoti augstā cieņā turam atbildīgu spēli un iesakām to darīt arī tev. Atceries, ka totalizatori, kā jebkuras citas tiešsaistes azartspēles, ir izklaide. Veic savas prognozes pārdomāti un atbildīgi, izmanto tikai tos līdzekļus, kurus vari atļauties zaudēt un arī tos izmanto stratēģiski. Ja jūti, ka lietas iet nepareizā virzienā, paņem pauzi vai izmanto plašās palīdzības iespējas. Atceries, ka tev kā spēlētājam ir tiesības uz pārtraukumu un drošu spēli.

Kristaps Bandilko

Kristaps Bandilko

📊 Pieredzējis sporta likmju analītiķis ⚽ Aktīvs sporta sekotājs un totalizatoru apskatnieks 👩‍💻 Liela pieredze IT industrijā

Kristaps sporta industrijas nozarē strādā jau vairāk kā 10 gadus un rakstīšana ir viņa hobijs. Kristaps analizē un seko līdzi sporta totalizatoriem visā Latvijā un arī pasaulē. Pieredze tādos lielos uzņēmumos kā Betfair un ComeOn Group ļauj Kristapam palīdzēt Totalizators.com lasītājiem saņemt vissvarīgāko un aktuālāko informāciju par sportu.

Par Kristaps Bandilko
8 raksti

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!