Atjaunots: 12.01.2022 16:06

Totalizatora novērtējums

Koeficienti
4 / 5
4 / 5
Izmaksas ātrums
5 / 5
5 / 5
Sporta likmju piedāvājums
4 / 5
4 / 5
Bonusu piedāvājums
3 / 5
3 / 5

Detalizēts apraksts

šŸŽ IepazÄ«Å”anās bonuss
3 x 11ā‚¬
ā³ Izmaksas laiks
LÄ«dz 1 stundai
šŸ’ø Minimālā iemaksa
10ā‚¬
šŸ’³ Iemaksas metodes
Swedbank Citadele SEB Visa Mastercard
šŸ’¶ Izmaksas metodes
Swedbank Citadele SEB Bankas pārskaitījums
šŸ“ˆ ApgrozÄ«Å”anas nosacÄ«jumi
Nav
šŸ“ Licence
šŸ§­ DibināŔanas gads
2012
šŸ’µ ValÅ«ta
Eiro
šŸŒ Valodas
LatvieŔu Krievu Angļu
šŸ“© Klientu atbalsts
[email protected]
šŸ“œ ÄŖpaÅ”nieks
SIA viensviens.lv
 • Lojalitātes programma
 • Ātras izmaksas
 • 11.lv TV
 • Pieejams tikai Latvijas rezidentiem
 • Klientu atbalsts nav pieejams ārpus darba laika

Viensviens atsauksmes un apskats

11.lv totalizators ir viens no jaunākajiem Latvijā licencētajiem interneta sporta totalizatoriem. Ienākot Latvijas tirgū, viensviens sevi pieteica kā augstāko koeficientu līderi starp Latvijā licencētajiem bukmeikeriem.

Kā otrs bÅ«tiskākais plus noteikti jāmin 11 lv apņemÅ”anās veikt klientu laimestu izmaksas 1 stundas laikā, kas ir serviss, kuram nav analoga ne tikai Latvijā, bet bÅ«s tādu grÅ«ti atrast arÄ« Eiropā.

BÅ«tiski ir pieminēt arÄ« to, ka 1:1 totalizatora darbÄ«ba tiek nodroÅ”ināta ar paÅ”iem savu iekŔējo bukmeikeru komandu. Tas ļauj 11.lv piedāvāt plaÅ”u vietējo notikumu klāstu, kā arÄ« dažādas Ä«paŔās likmes, piemēram, uz Latvijas politiskajām norisēm, dažādiem TV Å”oviem un citiem notikumiem.

Kā Latvijai unikāla tiek piedāvāta arÄ« iespēja klientiem lÅ«gt bukmeikeriem izlikt koeficientus uz paÅ”u izdomātām likmēm. Tas iespējams, ierosinājumus rakstot sociālajos medijos un izmantojot hashtag #manalikme.

Jauno klientu bonuss

3Ɨ11ā‚¬ bezriska likmes jaunajiem klientiem!

ViensViens ir ļoti priecīgi sveikt savā lapā ikvienu jaunu klientu un savu sajūsmu izrāda garantējot, ka pirmās trīs likmes 11.lv Tev būs 100% bez riska!

Lojalitātes programma

Viena no bÅ«tiskākajām 11.lv priekÅ”rocÄ«bām ir klientiem pieejamā lojalitātes programma. Tās ietvaros ikviena likme (virs koeficienta 1.50) palÄ«dz spēlētājam krāt punktus, kurus vēlāk iespējams apmainÄ«t pret Ä«stu naudu.

Papildus Å”ai automātiskajai sistēmai, 11.lv aktÄ«vākajiem un lielāko likmju veicējiem piedāvā iespēju iegÅ«t savā Ä«paÅ”umā arÄ« iPhone X vai dažādus ceļojumus. Lojalitātes programmas ietvaros spēlētāji virzās uz priekÅ”u pa lÄ«meņiem. Pirmie 150 punkti tiek saņemti par reÄ£istrÄ“Å”anos. Vēl 200 vai 500 punktus iespējams saņemt par pirmās iemaksas veikÅ”anu. Pēc tam punkti tiek krāti par katru likmi kazino un totalizatorā, neatkarÄ«gi no tā vai likme laimējusi vai zaudējusi.

Atkarībā no spēlētāja lojalitātes statusa aug par katru pārvarēto līmeni saņemtais naudas daudzums!

 • Bronze:Ā 5 EUR
 • Silver:Ā 6 EUR
 • Gold:Ā 7 EUR
 • Platinum:Ā 8 EUR
 • Diamond:Ā 9 EUR
 • Black:Ā 11 EUR

AtkŔķirÄ«bā no daudziem citiemĀ online sporta totalizatoriem, viens viens lojalitātes programmās, spēlētājam nespēlējot, lojalitātes lÄ«meņi netiek zaudēti.

Koeficienti

Kā jau minējām, 11.lv ir vieni no agresÄ«vākajiem koeficientiem Latvijas tirgÅ«, tāpēc noteikti, meklējot labāko vērtÄ«bu savām likmēm, ir vērts Å”o totalizatoru iekļaut tajā, kuros pārbaudiet izdevÄ«gākos koeficientus pirms likmes veikÅ”anas.

Live likmes

Live likmes, tāpat kā pirmsspēles likmes, 11.lv totalizatoram tiek iegādātas no Betradar, kas ir lielākais koeficientu agregators pasaulē un palÄ«dz nodroÅ”ināt plaÅ”u noklāto sporta veidu, lÄ«gu un turnÄ«ru sarakstu.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts latvieÅ”u, krievu un angļu valodā ir pieejams pa e-pastuĀ Ā [email protected]Ā Pieejams arÄ« Live čata atbalsts, kā arÄ« atbalsts pa tālruni +371 67336179

Naudas iemaksas un izmaksas

Iemaksas metodes:Ā VISA, MasterCard, Swedbank ātrais pārskaitÄ«jums, bankas pārskaitÄ«jumi
Izmaksas uz bankas kontu no Swedbank konta 1h laikā.

Atbildīgas azartspēles

Papildus limitiem, kuru uzstādÄ«Å”anu Latvijas totalizatoriem nosaka likums, 11 lv kā viens no retajiem bukmeikeru kantoriem klientiem piedāvā arÄ« papildus limitu izveides iespējas, kas ļaus pasargāt sevi no iespējamām azartspēļu atkarÄ«bas izraisÄ«tām sekām. Dodieties uzĀ Mans kontsĀ >Ā Limiti,Ā kur varēsiet noteikt sev dažādus spēles apmēra ierobežojumus. Å eit savu spēli varēs ierobežot gan ar maksimālās likmju summas sesijā apmēru, likmju summas un zaudējumu limitu (24h, nedēļā, mēnesÄ«), iemaksāto summu limitu (24h, nedēļā, mēnesÄ«) vai maksimālās likmes limitu.

NeatkarÄ«gi no spēlētāja pieredzes, mēs iesakām Å”o iespēju izmantot, lai emociju vai vājumā brÄ«di lieki neriskētu ar savu bankroll.

Avoti

 • Licences regulators:Ā IAUI
 • LietoÅ”anas nosacÄ«jumi:Ā 11.lv

Bonusi

#ManaLikme
3×11ā‚¬ Bezriska likme

Atsauksmes

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Novērtējiet totalizatoru
Kārlis Ozolins
5 / 5
11.lv TV!
Toms
5 / 5
Ļoti ātras izmaksas un patīkami, ka ir sezonālie piedāvājumi
Šad tad mājas lapa ilgāk ielādējas
JÅ«su atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kas Jums patika?
Kas Jums nepatika?

Kopsavilkums

11.lv ir labs totalizators priekÅ” tiem sporta likmju cienÄ«tājiem, kam patÄ«k ātras iemaksas un izmaksas, kā arÄ« atbilstoÅ”i un godÄ«gi koeficienti. Piedāvājot 11.lv TV, ir iespēja sekot sportam vairāk un gudrāk, vērtējot sporta notikumus kopā ar citiem ekspertiem – iegÅ«stot papildus vērtÄ«bu.

Eksperta vērtējums

11.lv totalizators ir novērtēts kā TOP 3 Latvijas sporta likmju sniedzējs, ar ātrām izmaksām un sezonālajiem piedāvājumiem, novērtējām Å”o totalizatoru ļoti pozitÄ«vi. AtŔķirÄ«bā no citiem Latvijas totalizatoriem, 11.lv piedāvā Lojalitātes programmu, kā arÄ« 11.lv TV, kas ļauj sporta entuziastiem spriest vairāk par sportu Latvijā un LatvieÅ”iem ārzemēs.

BUJ

 • Tam ir vairāki iemesli, taču vispirms jāmin reÄ£istrācijas bonuss. 11.lv jaunajiem klientiem pēc reÄ£istrÄ“Å”anās un pirmās iemaksas veikÅ”anas pieŔķir trÄ«s bezriska likmes 11 eiro vērtÄ«bā katru, kas nozÄ«mē, ka zaudējuma gadÄ«jumā likmes summa tiks atmaksāta. Tāpat jāizceļ arÄ« ātrās izmaksas, kas vienas no ātrākajām starp visiem operatoriem. 11.lv tās veic stundas laikā. Totalizatoram ir arÄ« Ä«paÅ”i pielāgota mobilā aplikācija un ērta datoru versija, kas ļauj veikt likmes ātri un bez liekas aizÄ·erÅ”anās. Koficienti totalizatorā ir ļoti konkurēt spējÄ«gi un uzskatāmi kā vieni no augstākajiem Latvijā.

 • 11.lv sniedz lielisku iespēju spēlētājiem paÅ”iem paplaÅ”ināt piedāvājuma klāstu ar Ä«paŔām likmēm. Tās var piedāvāt sociālajos tÄ«klos ar mirkļbirku Mana Likme. AttiecÄ«gi tad totalizators izvērtē piedāvāto un ja tas ir atbilstoÅ”s, izliek likmi, kura atrodama 11.lv speciālās->Mana Likme sadaļā. Piemēram viena no likmēm ir par to, kas notiks ātrāk – Lebrons Džeimss visu laiku rezultatÄ«vāko NBA spēlētāju sarakstā apsteigs KarÄ«mu Abduldžabāru, vai Aleksandrs Ovečkins NHL visu laiku rezultatÄ«vāko spēlētāju sarakstā apsteigs Veinu Grecki.

 • LÄ«dzÄ«gi kā citi totalizatori, arÄ« 11.lv piedāvā Ä«paÅ”u lojalitātes programmu. Veicot likmes spēlētājs krāj punktus, kuri apmaināmi pret naudas atmaksu. Par viena eiro vienkārÅ”o likmi spēlētājam tiek pieŔķirts viens punkts, attiecÄ«gi, piemēram desmitkārŔā likme 10 eiro vērtÄ«bā dos 100 punktus. Tāpat regulāri tiek veidotas dažādas Ä«paŔās akcijas, kurās var iegÅ«t ceļojumu, naudas un citas balvas. Piemēram, akcijā Spēlē Karaliski, atpÅ«ties karaliski, iespējams iegÅ«t ceļojumu uz Āziju (Bali, Taizeme, Vjetnama), 20-500 eiro naudas balvas, skrejriteni un viedpulksteni. Protams, balvu iegÅ«Å”ana prasa ļoti aktÄ«vu spēli.

 • Lielisks palÄ«gs likmju veikÅ”anā var bÅ«t 11TV video saturs, kas ar augstu regularitāti dažādos veidos apskata aktualitātes sporta notikumos Latvijā un pasaulē. Futbols, basketbols, hokejs, UFC vai pat beisbols – ieteikumi, analÄ«ze utt. Tas viss sadaļā 11TV.

Abonē Totalizators.com jaunumus un akcijas

Jūsu e-pasts būs droŔībā un netiks izmantots SPAM nolūkos.