Sākums
ā†’
11.lv
11 lv
KopÅ” 2012

11.lv

Mūsu vērtējums

5 / 5

Payment methods icon Iemaksas un izmaksas metodes
Izmaksas laiks Viena diena
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Minimālā izmaksa ā‚¬5.00
Izmaksas limits ā‚¬15.000.00
Licences IAUI (Latvia)
Dice icon Pieejamie sporta likmju veidi Kalnu slēpoÅ”ana, Amerikāņu futbols, AustrālieÅ”u futbols, Badmintons, Beisbols, Basketbols, Biatlons, Zālāja boulings, Bokss, Krikets, RiteņbraukÅ”ana, Å autriņu meÅ”ana, E-sports, Lauka hokejs, Futbols, Telpu futbols, Golfs, Handbols, Hokejs, MMA, Motociklu sacÄ«kstes, Motorsports, Olimpiskās spēles, Regbijs, Speciālās, Galda teniss, Teniss, Volejbols, ÅŖdens polo
Establishment icon Dibināts 2012
Languages icon Valodas ENLVRU
Cherry icon Pieejamās spēles

1500+

Bonuss jaunajiem spēlētājiem
(3+2) x ā‚¬10 likmes bez riska Jaunajiem klientiem
Saņemt bonusu
Kopējais vērtējums
5 / 5

Mūsu vērtējums

Bonusi un piedāvājumi

5 / 5

DroŔība

5 / 5

Iemaksas un izmaksas

5 / 5

Klientu serviss

5 / 5

Uzziniet vairāk par mÅ«su pieczvaigžņu reitingu sistēmu un kā mēs vērtējam tieÅ”saistes totalizatori, lai nodroÅ”inātu objektÄ«vu vērtējumu mÅ«su totalizators apskatos. LasÄ«t vairāk

Plusi & MÄ«nusi
Lojalitātes programma
Ātras izmaksas
11.lv TV
Pieejams tikai Latvijas rezidentiem
Klientu atbalsts nav pieejams ārpus darba laika
IepazÄ«Å”anās bonuss šŸŽ (3+2) x ā‚¬10 likmes bez riska
Minimālā iemaksa šŸ’ø ā‚¬5.00
Iemaksas veidi šŸ’³ Mastercard, Visa, Trustly, Swedbank, SEB
Izmaksas veidi šŸ’µ Mastercard, Visa, Trustly, Swedbank, SEB
Izmaksas limits šŸ’° ā‚¬15.000.00
Licences šŸ“ IAUI (Latvia)
Turētājs šŸ“œ William Hill Latvia SIA
Līdzīgi totalizatori
LVBet
LVBet
5 / 5
100% naudas atmaksa lÄ«dz 20ā‚¬
Pafbet
Pafbet
4.4 / 5
10% Cashback Ik Nedēļu
Mr Green
Mr Green
5 / 5
3 x ā‚¬10 Likmes Bez Riska

Ko mēs domājam par totalizatoru 11.lv?

BÅ«tiski ir pieminēt arÄ« to, ka 11 totalizatora darbÄ«ba tiek nodroÅ”ināta ar paÅ”iem savu iekŔējo bukmeikeru komandu. Tas ļauj 11.lv piedāvāt plaÅ”u vietējo notikumu klāstu, kā arÄ« dažādas Ä«paŔās likmes, piemēram, uz Latvijas politiskajām norisēm, dažādiem TV Å”oviem un citiem notikumiem.

Kā Latvijai unikāla tiek piedāvāta arÄ« iespēja klientiem lÅ«gt bukmeikeriem izlikt koeficientus uz paÅ”u izdomātām likmēm. Tas, iespējams, ierosinājumus rakstot sociālajos medijos un izmantojot hashtag #manalikme.

Spēlēt Viensviens.lv reklāma 30 sek. Viensviens.lv reklāma 30 sek.
Vai 11.lv ir droŔs totalizators?
Vai 11.lv ir droŔs totalizators?
11.lv totalizators ir droÅ”s, jo tam ir Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas licence. Licences numurs A-67; TI-04.

11.lv reģistrācijas bonuss

Sporta totalizators 11.lv

11.lv totalizators saviem jaunajiem spēlētājiem ir sarÅ«pējis lielisku iepazÄ«Å”anas bonusu. 3Ɨ11ā‚¬ bezriska likmes jaunajiem klientiem! ViensViens ir ļoti priecÄ«gi sveikt savā lapā ikvienu jaunu klientu un savu sajÅ«smu izrāda garantējot, ka pirmās trÄ«s sporta likmes 11.lv Tev bÅ«s 100% bez riska! Likmes vari izmantot uz populārākajiem sporta veidiem, piemēram, basketbolu, futbolu, hokeju vai tenisu.

11.lv lojalitātes programma

Viena no bÅ«tiskākajām 11.lv priekÅ”rocÄ«bām ir klientiem pieejamā lojalitātes programma. Tās ietvaros ikviena likme (virs koeficienta 1.50) palÄ«dz spēlētājam krāt punktus, kurus vēlāk iespējams apmainÄ«t pret Ä«stu naudu.

Papildus Å”ai automātiskajai sistēmai, 11.lv aktÄ«vākajiem un lielāko likmju veicējiem piedāvā iespēju iegÅ«t savā Ä«paÅ”umā arÄ« iPhone X vai dažādus ceļojumus. Lojalitātes programmas ietvaros spēlētāji virzās uz priekÅ”u pa lÄ«meņiem. Pirmie 150 punkti tiek saņemti par reÄ£istrÄ“Å”anos. Vēl 200 vai 500 punktus iespējams saņemt par pirmās iemaksas veikÅ”anu. Pēc tam punkti tiek krāti par katru likmi kazino un totalizatorā, neatkarÄ«gi no tā vai likme laimējusi vai zaudējusi.

Atkarībā no spēlētāja lojalitātes statusa aug par katru pārvarēto līmeni saņemtais naudas daudzums!

AtkŔķirÄ«bā no daudziem citiem online sporta totalizatoriem, viens viens lojalitātes programmās, spēlētājam nespēlējot, lojalitātes lÄ«meņi netiek zaudēti.

šŸ„‰ Bronze5 ā‚¬
šŸ„ˆ Silver 6 ā‚¬
šŸ„‡ Gold 7 ā‚¬
šŸ… Platinum 8 ā‚¬
šŸ’Ž Diamond 9 ā‚¬
ā—¼ļø Black 11 ā‚¬

11.lv koeficienti

Kā jau minējām, 11.lv ir vieni no agresÄ«vākajiem koeficientiem Latvijas tirgÅ«, tāpēc noteikti, meklējot labāko vērtÄ«bu savām likmēm, ir vērts Å”o totalizatoru iekļaut tajā, kuros pārbaudiet izdevÄ«gākos koeficientus pirms likmes veikÅ”anas.

11.lv live likmes

Live likmes, tāpat kā pirmsspēles likmes, 11.lv totalizatoram tiek iegādātas no Betradar, kas ir lielākais koeficientu agregators pasaulē un palÄ«dz nodroÅ”ināt plaÅ”u noklāto sporta veidu, lÄ«gu un turnÄ«ru sarakstu.

11.lv klientu atbalsts

Klientu atbalsts latvieŔu, krievu un angļu valodā ir pieejams pa e-pastu info@11.lv. Pieejams arī Live čata atbalsts, kā arī atbalsts pa tālruni +371 67336179

Atbildīga spēle

Papildus limitiem, kuru uzstādÄ«Å”anu Latvijas totalizatoriem nosaka likums, 11 lv kā viens no retajiem bukmeikeru kantoriem klientiem piedāvā arÄ« papildus limitu izveides iespējas, kas ļaus pasargāt sevi no iespējamām azartspēļu atkarÄ«bas izraisÄ«tām sekām. Dodieties uz Mans konts > Limiti, kur varēsiet noteikt sev dažādus spēles apmēra ierobežojumus. Å eit savu spēli varēs ierobežot gan ar maksimālās likmju summas sesijā apmēru, likmju summas un zaudējumu limitu (24h, nedēļā, mēnesÄ«), iemaksāto summu limitu (24h, nedēļā, mēnesÄ«) vai maksimālās likmes limitu.

11.lv piedāvātās maksājumu metodes

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, Swedbank ātrais pārskaitījums, bankas pārskaitījumi

Izmaksas uz bankas kontu no Swedbank konta nonāk 1h laikā.

Populāras maksājumu metodes

 • Mastercard
  Mastercard
 • SEB
  SEB
 • Swedbank
  Swedbank
 • Trustly
  Trustly
 • Visa
  Visa

Avoti

 • Licences regulators: IAUI

Vai Tev ir raduÅ”ies citi jautājumi, ir sÅ«dzÄ«bas vai neskaidrÄ«bas sakarā ar Å”o totalizatoru? Sazinies ar mums ā€“ mēs palÄ«dzēsim!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc spēlēt 11.lv totalizatorā?

Tam ir vairāki iemesli, taču vispirms jāmin reÄ£istrācijas bonuss. 11.lv jaunajiem klientiem pēc reÄ£istrÄ“Å”anās un pirmās iemaksas veikÅ”anas pieŔķir trÄ«s bezriska likmes 11 eiro vērtÄ«bā katru, kas nozÄ«mē, ka zaudējuma gadÄ«jumā likmes summa tiks atmaksāta. Tāpat jāizceļ arÄ« ātrās izmaksas, kas vienas no ātrākajām starp visiem operatoriem. 11.lv tās veic stundas laikā. Totalizatoram ir arÄ« Ä«paÅ”i pielāgota mobilā aplikācija un ērta datoru versija, kas ļauj veikt likmes ātri un bez liekas aizÄ·erÅ”anās. Koficienti totalizatorā ir ļoti konkurēt spējÄ«gi un uzskatāmi kā vieni no augstākajiem Latvijā.

Kas ir #ManaLikme?

11.lv sniedz lielisku iespēju spēlētājiem paÅ”iem paplaÅ”ināt piedāvājuma klāstu ar Ä«paŔām likmēm. Tās var piedāvāt sociālajos tÄ«klos ar mirkļbirku Mana Likme. AttiecÄ«gi tad totalizators izvērtē piedāvāto un ja tas ir atbilstoÅ”s, izliek likmi, kura atrodama 11.lv speciālās->Mana Likme sadaļā. Piemēram viena no likmēm ir par to, kas notiks ātrāk – Lebrons Džeimss visu laiku rezultatÄ«vāko NBA spēlētāju sarakstā apsteigs KarÄ«mu Abduldžabāru, vai Aleksandrs Ovečkins NHL visu laiku rezultatÄ«vāko spēlētāju sarakstā apsteigs Veinu Grecki.

Kas ir 11.lv lojalitātes programma?

LÄ«dzÄ«gi kā citi totalizatori, arÄ« 11.lv piedāvā Ä«paÅ”u lojalitātes programmu. Veicot likmes, spēlētājs krāj punktus, kuri apmaināmi pret naudas atmaksu. Par viena eiro vienkārÅ”o likmi spēlētājam tiek pieŔķirts viens punkts, attiecÄ«gi, piemēram, desmitkārŔā likme 10 eiro vērtÄ«bā dos 100 punktus. Tāpat regulāri tiek veidotas dažādas Ä«paŔās akcijas, kurās var iegÅ«t ceļojumu, naudas un citas balvas. Piemēram, akcijā Spēlē Karaliski, atpÅ«ties karaliski, iespējams iegÅ«t ceļojumu uz Āziju (Bali, Taizeme, Vjetnama), 20-500 eiro naudas balvas, skrejriteni un viedpulksteni. Protams, balvu iegÅ«Å”ana prasa ļoti aktÄ«vu spēli.

Kas ir 11TV?

Lielisks palÄ«gs likmju veikÅ”anā var bÅ«t 11TV video saturs, kas ar augstu regularitāti dažādos veidos apskata aktualitātes sporta notikumos Latvijā un pasaulē. Futbols, basketbols, hokejs, UFC vai pat beisbols – ieteikumi, analÄ«ze utt. Tas viss sadaļā 11TV.

Jēkabs Biezais

Jēkabs Biezais

šŸ“ Totalizatoru apskatu redaktors ā­ Liela pieredze iGaming nozarē šŸˆ Pieredzējis sporta likmju veicējs

Jēkabs ir atbildÄ«gs par totalizatoru piedāvājumu analÄ«zi. Izvērtējot online derÄ«bu vietnes, viens no svarÄ«gākajiem aspektiem, kuram Jēkabs pievērÅ” uzmanÄ«bu, ir droÅ”a spēle. Tā kā ar tieÅ”saistes totalizatoru apskatu veidoÅ”anu Jēkabs nodarbojas vairāk kā 8 gadus, vari paļauties, ka visa sniegtā informācija bÅ«s kvalitatÄ«va, pārbaudÄ«ta un noderÄ«ga tev kā spēlētājam.

Par Jēkabs Biezais
28 raksti
11 lv Apmeklēt totalizatoru

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Free spins
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!