Atjaunots: 19.05.2022 06:57

Kopvērtējums

Jauno klientu bonuss
4 / 5
4 / 5
Lojalitātes programma
5 / 5
5 / 5
Klientu atbalsts
4 / 5
4 / 5
Koeficienti
4 / 5
4 / 5
Iemaksa un izmaksa
4 / 5
4 / 5

Detalizēts apraksts

šŸŽ IepazÄ«Å”anās bonuss LÄ«dz 130ā‚¬ likmēs bez riska
ā³ Izmaksas laiks Uz bankas kontu: 1 darba diena Uz karti: 1-5 darba dienas
šŸ’ø Minimālā iemaksa 5ā‚¬
šŸ’³ Iemaksas metodes VISA Mastercard Revolut Paysera Bankas pārskaitÄ«jums
šŸ’¶ Izmaksas metodes VISA Mastercard Revolut Paysera Bankas pārskaitÄ«jums
šŸ’° Izmaksas limits Nav noteikts
šŸ“ Licence A-66; TI-01
šŸ§­ DibināŔanas gads 2008
šŸ’µ ValÅ«ta Eiro
šŸŒ Valodas LatvieÅ”u Krievu Angļu
šŸ“© Klientu atbalsts [email protected] +371 679859932 BUJ sadaļa Live čats
šŸ“œ ÄŖpaÅ”nieks SIA Optibet
āš½Sporta likmju veidi eSports Live likmes Futbols Hokejs Basketbols Teniss Bokss
 • Ātras izmaksas
 • Gada labākais totalizators Baltijā
 • Katru nedēļu jauni bonusa piedāvājumi
 • Ierobežots klientu atbalsta centra darba laiks

Optibet ir viens no retajiem uzņēmumiem, kura darbÄ«bu nodroÅ”ina iekŔējā Latvijas bukmeikeru komanda.Ā Tas dod iespēju piedāvāt likmes uz vietējiem sporta un izklaides notikumiem.

Kā vienu no lielākajiem trumpjiem ir jāmin dažādu bonusu un akciju piedāvājumi. Tie regulāri tiek atjaunoti un publicēti mājas lapas sadaļāĀ ÄŖpaÅ”ie piedāvājumi.

Saviem klientiem piedāvā arī lojalitātes programmu, kuras ietvaros iespējams samainīt lojalitātes punktus pret naudu.

Ilgi baudÄ«juÅ”i monopolista stāvokli Latvijas tirgÅ«, Optibet iekarojis finansiāli veiksmÄ«gākā totalizatoru industrijas uzņēmumu vietu. Pateicoties savai pieredzei mājas tirgÅ«, tas saviem klientiem nodroÅ”ina augstvērtÄ«gu pakalpojumu klāstu, piedāvājot ne tikai sporta totalizatora likmes, bet arÄ« online kazino. Å Ä« kompānija kā pirmā Latvijā sāka savus pakalpojumus piedāvāt ar Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas izsniegtu licenci.

Bonusi

Optibet logo
Palielini savu laimestu ar ComboBoost!
DroŔs online totalizators

Vai Optibet ir droŔs totalizators?

Optibet ir droÅ”s totalizators, jo tam ir Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas licence. Licences numurs A-66; TI-0.

Jauno klientu bonuss

4 / 5

optibet

Pirmās Optibet iemaksas veikÅ”anas laikā ievadi bonusa kodu ā€œWELCOMEā€ un saņem 3Ɨ10 eiro likmes pilnÄ«gi bez riska. Tāpat veicot likmes un apgrozot lÄ«dzekļus iespējams vēl papildus lÄ«dz pat 70 eiro likmēm bez riska (7Ɨ10)!

Lojalitātes programma

5 / 5

Par katru likmi, ko klients veic Optibet interaktīvajās azartspēlēs, klients saņem noteiktu VIP punktu skaitu. Punktu skaits, ko klients iegūst atkarībā no likmes, parādīts tabulā:

Punkti par 1 eiro likmi TrÄ«skārŔā 3, 3.3, 3.6 AstoņkārŔā 8, 8.8, 9.6
Sporta likme ČetrkārŔā 4, 4.4, 4.8 DeviņkārŔā 9, 9.9, 10.8
Pamata, Zelta, Platīna PieckārŔā 5, 5.5, 6 DesmitkārŔā 10, 11, 12
VienkārŔā likmeĀ  1, 1.1, 1.2 SeÅ”kārŔā 6, 6.6, 7.2 11 15 20, 22, 24
DivkārŔā likme 2, 2.2, 2.4 SeptiņkārŔā 7, 7.7, 8.4 15 un vairāk 30, 33, 36

Uzkrāto punktu izmantoŔana:

Uzkrātos punktus klients var izmantot, www.optibet.lv lapā nospiežot ikonu ā€œVIP punktiā€. VIP punktus klients var apmainÄ«t pret naudu. Punktu apmaiņas likme: 1250 punkti = 1 eiro. Minimālais punktu skaits, ko var apmainÄ«t pret naudu ir 6250 punkti (5 eiro). Nauda tiek ieskaitÄ«ta klienta Optibet kontā.

Klientu atbalsts

4.5 / 5
Valoda LatvieŔu, krievu, angļu
Darba laiks 09:00 – 01:00
Epasts [email protected]
Tālrunis +371 679859932
Live čats āœ…
BUJ sadaļa āœ…

Koeficienti

4 / 5

optibet totalizators

Kopumā Obtibet koeficientu politika ir diezgan konservatīva, taču nereti piedāvājumā var atrast koeficientus ar labu vērtību.

Iemaksas un izmaksas

4 / 5

Iemaksas metodes:

Bankas karte Bankas pārskaitījums
VISA Citadele
Mastercard SEB
Swedbank
Luminor
Revolut
Paysera

Avoti

Vai Tev ir raduÅ”ies citi jautājumi, ir sÅ«dzÄ«bas vai neskaidrÄ«bas sakarā ar Å”o totalizatoru?Ā Sazinies ar mumsĀ ā€“ mēs palÄ«dzēsim!

Atsauksmes

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Novērtējiet totalizatoru
Silvestrs
0 / 5
Labi koeficienti
Nav daudz bonusi
JÅ«su atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kas Jums patika?
Kas Jums nepatika?

Kopsavilkums

Optibet totalizators ir vecākais un labāk pazÄ«stamais interneta sporta bārs un totalizators Latvijā. ZÄ«mols dibināts 2005.gadā, taču savas saknes laidis vēl pirms tam, kad vienÄ«gais Latvijas bukmeikeru kantoris bija Latbet. Savu saikni ar zemes spēlēm uzņēmums nav zaudējis ā€“ Obtibet joprojām operē veiksmÄ«gāko sporta bāru ā€“ likmju pieņemÅ”anas punktu tÄ«klu Latvijā, par kuru sÄ«kāka informācija atrodama mÅ«su (ne pārāk glaimojoÅ”ajā) totalizators.lv aprakstā.

Eksperta vērtējums

Sporta žurnālists
Redaktors ar vairāku gadu pieredzi
Basketbola analītiķis
Pabeidzis žurnālistiku, sapratu to, ka nevēlos bÅ«t parastu ikdieniŔķu ziņu redaktors. Esot pats nodarbojies ar sportu kopÅ” vidusskolas laikiem, pamainÄ«ju savu virzienu uz sporta analÄ«tiku. GÅ«stot pieredzi sporta likmēs, sapratu, ka vēlos palÄ«dzet citiem cilvēkiem gÅ«t tādu paÅ”u sniegumu kā es.

BUJ

 • Optibet ir Latvijā vecākais un, iespējams, populārākais totalizators un citu azartspēļu operators. Å obrÄ«d Optibet ir kompānijas Enlabs sastāvdaļa, kas nodroÅ”ina operatora darbÄ«bu visās Baltijas valstÄ«s, kā arÄ« Skandināvijā un citviet. Latvijā Optibet totalizators jaunajiem klientiem piedāvā iegÅ«t lÄ«dz pat 100 eiro bezriska likmēs. Lai saņemtu pirmo porciju (3×10 EUR likmes), jāveic vismaz 10 EUR iemaksa ar kodu WELCOME. Lai iegÅ«tu vēl septiņas bezriska likmes 10 EUR vērtÄ«bā, jāapgroza noteikta naudas summa vienkārÅ”ajās, divkārÅ”ajās un trÄ«skārÅ”ajās sporta likmēs. Diez gan vecmodÄ«ga, taču ērta dizaina mājaslapā pieejams iespējami plaŔākais sporta veidu un to notikumu piedāvājums ar iespēju veikt likmes ar pat tikai vienu peles klikŔķi.

 • Ja jaunais Optibet klients nevēlas izmantot bezriska likmes, patÄ«kama alternatÄ«va ir Ä«paÅ”ais Latvijas hokeja izlases krekls. Lai to saņemtu savā Ä«paÅ”umā, jāveic vismaz 20 eur iemaksu ar akcijas kodu HOKEJSLV, kā arÄ« jāapgroza vismaz 50 eiro hokeja likmēs (min.koef 1.30). Pēc apgrozÄ«juma veikÅ”anas jāsazinās ar Optibet čatā vai epastā, lai vienotos par balvas saņemÅ”anu.

 • Paralēli sporta likmju veikÅ”anai Optibet iespējams piedalÄ«ties arÄ« lojalitātes programmā, kurā, krājot punktus, iespējams iegÅ«t naudas atmaksu un citas balvas. Optibet VIP programmā uzkrāto punktu bilance pieŔķir Klientam VIP statusa maiņu (Pamata-Zelta-PlatÄ«na). Katram VIP statusa lÄ«menim ir Ä«paÅ”as priekÅ”rocÄ«bas. Augstākam VIP statusa lÄ«menim ir izdevÄ«gākas priekÅ”rocÄ«bas. Lai nokļūtu augstākā lÄ«menÄ«, nepiecieÅ”ams sakrāt noteiktu punktu skaitu. Augstāks lÄ«menis dot vairāk punktu par noteiktu likmi. Piemēram, viena eiro pieckārŔā likme pamata lÄ«menÄ« dod piecus punktus, savukārt zelta jau 5,5. Sakrātos punktus iespējams apmainÄ«t pret naudu (1250 punkti = 1 eiro) vai arÄ« piedalÄ«ties Ä«paŔās akcijās, kurās iegÅ«stamas dažādas balvas.

 • Optibet totalizatorā iemaksas ir iespējamas ar standarta metodēm (internetbankas ātrais maksājums, bankas karte, bankas pārskaitÄ«jums), tikmēr izmaksa iespējama tikai uz bankas kontu, turklāt tam jābÅ«t reÄ£istrētam uz klienta vārda. Laika posmā no 10.00 lÄ«dz 24.00 pieprasÄ«tas izmaksas tiek apstrādātas stundas laikā, minimālā izmaksas summa ir ā‚¬10,00 vai arÄ« visa bilances summa, kura ir mazāka par ā‚¬10,00.

Jaunumi

Abonē Totalizators.com jaunumus un akcijas

Jūsu e-pasts būs droŔībā un netiks izmantots SPAM nolūkos.