Atjaunots: 11.04.2023 09:55

Kopvērtējums

Reģistrācijas bonuss
5 / 5
5 / 5
Bonusi un piedāvājumi esoŔajiem klientiem
5 / 5
5 / 5
Koeficienti
4 / 5
4 / 5
Sporta likmes
5 / 5
5 / 5
Live likmes
5 / 5
5 / 5
Klientu atbalsts
5 / 5
5 / 5
Maksājumu metodes un apstrādes laiks
4 / 5
4 / 5
DroŔība
5 / 5
5 / 5
Atbildīga spēle
5 / 5
5 / 5

Detalizēts apraksts

šŸŽ IepazÄ«Å”anās bonuss 120ā‚¬ bezriska likmēs
ā³ Izmaksas laiks 1 darba diena
šŸ’ø Minimālā iemaksa ā‚¬5
šŸ’³ Iemaksas metodes Swedbank , SEB , Citadele , Luminor , Mastercard , VISA
šŸ’¶ Izmaksas metodes Swedbank , SEB , Citadele , Luminor , Mastercard , VISA
šŸ’° Izmaksas limits 25000 EUR
šŸ“ Licence A-52; TI-08
šŸ§­ DibināŔanas gads 1993
šŸ’µ ValÅ«ta Eiro
šŸŒ Valodas LatvieÅ”u , Angļu , Krievu
šŸ“© Klientu atbalsts support@klondaika.lv , Live čats , +37129229692 , BUJ sadaļa
šŸ“œ ÄŖpaÅ”nieks SIA ā€œFurorsā€
āš½Sporta likmju veidi Live , Futbols , Basketbols , Hokejs , Teniss , eSports , Volejbols , MMA

Klondaika Bonusi

Sporta totalizatora Klondaika logo
Live likmes bez riska lÄ«dz 60ā‚¬
Sporta totalizatora Klondaika logo
Klondaika Online Rewards
DroŔa totalizatora ikona

Vai Klondaika ir droŔs totalizators?

Klondaika ir droÅ”s totalizators. Tam ir Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu inspekcijas licence. Licences numurs- A-52; TI-08.

Reģistrācijas bonuss

5 / 5

Online kazino KlondaikaApskatiet un izmēģiniet visus bonusus un akcijas, ko piedāvā totalizators Klondaika!

IepazīŔanās bonuss

Ja izlemsiet reÄ£istrēties sporta totalizatorā Klondaika, kļūstot par daļu no tā Ä£imenes, tad kā pateicÄ«bu saņemsiet dāsnu iepazÄ«Å”anās bonusu ā€“ 20 EUR likmi bez riska uz jebkuru sporta veidu!

Kā saņemt un aktivizēt iepazÄ«Å”anās bonusu

Sekojiet zemāk norādītajiem soļiem un lieciet bez riska likmes jau tagad!

 1. Reģistrējieties Klondaika sporta totalizatorā
 2. Pēc veiksmÄ«gas reÄ£istrācijas dodieties uz sadaļu ā€œMans bonussā€
 3. Nospiediet pogu ā€œSaņemtā€
 4. Veiciet minimālo naudas iemaksu 20 EUR apmērā
 5. Un tas arī viss! Vēlam veiksmi!

 

Piedāvājumi esoŔajiem klientiem

5 / 5

Klondaika sporta totalizators piedāvā plaÅ”a klāsta Ä«paÅ”os piedāvājumus esoÅ”ajiem klientiem. Piemēram, lÄ«dz 60ā‚¬ live likmēs UEFA Eiropas kausa kvalifikācijas spēlēm vai 50% bezriska likmi jaunajā futbola sezonā.

Tāpat jebkurÅ” spēlētājs var pieteikties Klondaika online rewards lojalitātes sistēmai.

šŸŽ Bonuss šŸ’° Labākais FeniBet totalizatora piedāvājums
Reģistrācijas bonuss 120 EUR bezriska likmēs
Live likmju bonuss Līdz 60 EUR likmēs bez riska
Naudas atmaksa 50% no likmes summas lÄ«dz 10ā‚¬

Koeficienti

4.5 / 5

Klondaika totalizators saviem spēlētājiem nodroÅ”ina klasiskos koeficientus decimāldaļu formātā. Koeficienti, salÄ«dzinot ar citiem totalizatoriem, ir salÄ«dzinoÅ”i konkurētspējÄ«gi, kas dod iespējas atrast likmes vērtÄ«bu gandrÄ«z jebkurā sporta notikumā.

Sporta likmes

5 / 5

Klondaika totalizatorā ir iespējams veikt sporta likmes vairāk nekā 25 dažādos sporta veidos. Sporta veidu klāstā ir populārākie sporta veidi, kā piemēram, hokejs, basketbols, futbols un teniss. Hokejā spēlētājs var veikt likmes uz Nacionālo hokeja līgu (NHL), Kontinentālo hokeja līgu (KHL) un dažādām citām Eiropas hokeja līgām, piemēram, Zviedriju, Čehiju, Šveici. Tāpat katru gadu iespējams veikt likmes uz pasaules čempionātu hokejā.

Futbolā Klondaika nodroÅ”ina iespējami plaŔāko likmju piedāvājumu. Likmes iespējams veikt gan uz TOP 5 futbola lÄ«gām, gan arÄ« vairākiem citiem nacionālajiem čempionātiem. Neiztiek arÄ« bez starptautiskām klubu sacensÄ«bām, piemēram, UEFA Čempionu lÄ«gas.

Basketbolā pieejami nacionālie čempionāti un citas klubu sacensÄ«bas, piemēram ULEB EirolÄ«ga. Savukārt tenisā pieejamas likmes uz augstākās (ATP, WTA) , kā arÄ« zemākās raudzes turnÄ«riem gan sievietēm gan vÄ«rieÅ”iem.

Papildus populārākiem sporta veidiem iespējams veikt likmes arÄ« dažādos niÅ”as sporta veidos, piemēram, snÅ«kerā vai beisbolā. Tāpat pieejamas arÄ« esporta likmes – CS:GO, League of Legends (LoL), DOTA 2 un citas disciplÄ«nas.

Populārākās sporta likmes Klondaika totalizatorā

Sporta veids
Futbols 100+ pieejamas līgas, ieskaitot Bundeslīgu, Premjerlīgu, La Līgu u.c.
Basketbols 10 pieejamas līgas, ieskaitot NBA, NCAA, Pro A, A1 u.c.
Hokejs 6 pieejamas līgas un turnīri, ieskaitot NHL, Pasaules čempionātu, NHL, AHL, SHL u.c.
Teniss 18 pieejami turnīri, ieskaitot ATP, WTA, Challenger, ITF u.c.
Esports Pieejamas tādas spēles kā CS:GO, LoL, Dota 2 u.c.

Live likmes

5 / 5

Lielāko daļu Klondaika totalizatorā pieejamos notikumus iespējams prognozēt arÄ« live režīmā. Live likmes ļauj prognozēt notikumus to laikā. Live režīmā spēlētājam var veikt likmes gandrÄ«z uz tiem paÅ”iem likmju veidiem kā pirmsspēles likmēs. Klondaika live likmēs nodroÅ”ina vizuālo spēļu atspoguļojumu, kas ļauj ērtāk sekot notikumu gaitai un veikt savas izvēles. Piemēram, futbolā var redzēt, kura komanda uzbrÅ«k un cik bÄ«stami, kā arÄ« veiktos sitienus.

Klientu atbalsts

5 / 5
Klientu atbalsta saziņai
Valoda LatvieŔu, krievu, angļu
Darba laiks 24/7
Epasts support@klondaika.lv
Tālrunis +371 29229692
Live čats āœ…
BUJ sadaļa āœ…

Klondaika online klientu atbalsts pieejams 24 stundas diennaktÄ« katru dienu. Dažādus jautājumus par reÄ£istrÄ“Å”anos, verifikāciju, maksājumiem, sporta likmēm un citām tēmām iespējams uzdot čatā, kurÅ” meklējams lapas augŔējā stÅ«rÄ«, epastā (support@klondaika.lv) vai telefoniski (+371 29229692) ārkārtējos gadÄ«jumos. Atbildes sniedz profesionāli un apmācÄ«ti klientu apkalpoÅ”anas speciālisti, kas sniedz atbildes precÄ«zi un operatÄ«vi.

Klientu atbalsts Klondaika.lv pieejams latvieÅ”u, krievu un angļu valodās. Tāpat Klondaika sadaļā ā€œPalÄ«dzÄ«ba 24/7ā€ pieejami biežāk uzdotie jautājumi, kur var uzzināt visu nepiecieÅ”amo par savu profilu, maksājumiem, totalizatora funkcijām, piedāvājumiem un citiem tehniskiem jautājumiem.

Maksājumu metodes un apstrādes laiks

4.5 / 5

Klondaika spēlētāji savu totalizatora kontu var papildināt, izmantojot SEB, Swedbank, Citadele un Luminor maksājumus, kā arÄ« izmantojot maksājumu kartes (VISA, MasterCard). Veiktās iemaksas kontā ienāk nekavējoties. Lai veiktu iemaksu, nepiecieÅ”ams verificēt savu identitāti ar pases vai ID kartes foto vai Smart ID palÄ«dzÄ«bu.Ja esi veicis iemaksu ar iepriekÅ” neizmantotu maksājuma karti, Tev ir nepiecieÅ”ams to verificēt.

Izmaksas iespējamas tikai uz spēlētāja vārda reÄ£istrētu bankas kontu. Laimestu izmaksas tiek apstrādātas katru dienu no 10:00-22:00. Darba dienās izmaksas tiek apstrādātas reizi divās stundās, savukārt brÄ«vdienās reizi četrās stundās. Pēc apstrādes izmaksas uz Swedbank, SEB un Citadele kontu nonāk dažu minÅ«Å”u laikā, savukārt uz citām bankām tas var aizņemt vienu dienu.

Izmaksu un iemaksu limiti
Min. iemaksa 5 EUR
Min. izmaksa 5 EUR
Max. iemaksa 5000 EUR
Max. izmaksa vienā reizē 25 000 EUR

DroŔība

5 / 5

Savā darbÄ«bā Klondaika.lv izmanto programmatÅ«ru, kuras droŔību un godÄ«gumu, saskaņā ar Latvijas valsts likumdoÅ”anas prasÄ«bām, sertificējusi starptautiskā testÄ“Å”anas laboratorija “NMi Gaming”. Visi saņemtie un nosÅ«tÄ«tie dati tiek kodēti, izmantojot SSL Å”ifrÄ“Å”anu.

Klondaika.lv droŔību un uzticamÄ«bu apliecina arÄ« iegÅ«tā Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas licence. Klondaika Ä«paÅ”i rÅ«pējas arÄ« par klientu datu droŔību, glabājot tos droÅ”os serveros.

Atbildīga spēle

5 / 5

Klondaika sporta totalizators saviem spēlētājiem piedāvā dažādus limitus, kas ļauj sevi pasargāt no dažādiem riskiem un spēlēt atbildÄ«gi. Klondaika izŔķir iemaksas un likmju limitus. Iemaksas limitos spēlētājs var uzstādÄ«t maksimālo iemaksu summu dienā, nedēļā un mēnesÄ«, maksimālo iemaksu vienā reizē un iemaksu skaitu dienā, nedēļā un mēnesÄ«.

Likmes limitos spēlētājs var uzstādÄ«t maksimālo likmju apgrozÄ«jumu (dienā, nedēļā, mēnesÄ«), maksimālos zaudējumus (dienā, nedēļā, mēnesÄ«), maksimālo likmju skaitu (dienā, nedēļā, mēnesÄ«) un maksimālo likmi totalizatorā. Limitu samazināŔana veicama nekavējoties, savukārt limitu paaugstināŔana notiks pēc septiņām dienām.

Avoti

 • Licences regulators:Ā IAUI

Vai Tev ir raduÅ”ies citi jautājumi, ir sÅ«dzÄ«bas vai neskaidrÄ«bas sakarā ar Å”o totalizatoru?Ā Sazinies ar mumsĀ ā€“ mēs palÄ«dzēsim!

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Klondaika totalizatorā pieejamas vienkārŔās, kombinētās un sistēmas likmes. VienkārŔās likmes likmes kartiņā, ļauj iekļaut vienu notikumu, kombinētās divus vai vairākus. Sistēmas likme sastāv no vairākām kombinētajām likmēm.Ā 

 • Cash Out dod iespēju izmaksāt likmi pirms noslēdzies sporta notikums. Cash Out funkcija ir pieejama visām sporta likmēm.Ā 

 • Combo Boost sniedz palielinātus koeficientus kombinētajām likmēm. Lai izmantotu Combo Boost, likmes kartiņā jābÅ«t vismaz diviem notikumiem. Kartiņa ar diviem notikumiem snied 2% koeficienta palielinājumu, savukārt, piemēram, 10 notikumi vienā likmes kartiņā sniedz 35% koeficienta paaugstinājumu. Maksimālais Combo Boost likmes paausgtinājums ir 100%, likmes kartiņā iekļaujot vismaz 22 notikumus.Ā 

Atsauksmes

Sieviete LÄ«ga ikona
Novērtējiet totalizatoru
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Vēl nav nevienas atsauksmes.
JÅ«su atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Kopsavilkums

Klondaika totalizators ir dibināts 2018. gadā. Tā Ä«paÅ”nieks ir SIA ā€œFurorsā€, kas dibināts Latvijā un darbojas jau kopÅ” 1993. gada. PlaŔāk Klondaika ir pazÄ«stama ar plaÅ”o sporta klubu un bāru tÄ«klu 15 Latvijas pilsētās. Online vidē Klondaika totalizators piedāvā plaÅ”u likmju klāstu un konkurēt spējÄ«gus koeficientus.Ā 

Eksperta vērtējums

Sporta žurnālists
Redaktors ar vairāku gadu pieredzi
Basketbola analītiķis
Pabeidzis žurnālistiku, Juris saprata to, ka nevēlas bÅ«t parastu ikdieniŔķu ziņu redaktors. Mācoties žurnālistiku, Juris saprata, ka viņam ļoti patÄ«k sporta analÄ«tika. GÅ«stot pieredzi sporta likmēs, saprata, ka vēlās palÄ«dzet citiem cilvēkiem gÅ«t tādu paÅ”u sniegumu.
Abonē Totalizators.com jaunumus un akcijas
JÅ«su e-pasta adrese saglabāsies droŔā vietā un tiks izmantota tikai jaunu bonusu un jaunumu paziņoÅ”anai.