Sākums
ā†’
Klondaika

Klondaika

Klondaika
KopÅ” 1993
Klondaika
Mūsu vērtējums

5 / 5

Payment methods icon Iemaksas un izmaksas metodes
Vidējais izmaksas laiks Viena līdz piecas dienas
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Minimālā izmaksa ā‚¬5.00
Izmaksas limits ā‚¬150 000.00
Licences IAUI (Latvia)
Dice icon Pieejamie sporta likmju veidi Amerikāņu futbols, Beisbols, Basketbols, Bokss, E-sports, Futbols, Golfs, Handbols, Hokejs, MMA, Motorsports, Regbijs, Galda teniss, Teniss, Volejbols
Establishment icon Dibināts 1993
Languages icon Valodas ENLVRU
Cherry icon Pieejamās spēles

2300+

Bonuss jaunajiem spēlētājiem
ā‚¬50 Likmēs Bez Riska
Saņemt bonusu
Kopējais vērtējums
5 / 5

Mūsu vērtējums

DroŔība

5 / 5

Klientu atbalsts

5 / 5

Bonusi un piedāvājumi

5 / 5

Kazino spēles

5 / 5

Iemaksas un izmaksas

5 / 5

Uzziniet vairāk par mÅ«su pieczvaigžņu reitingu sistēmu un kā mēs vērtējam tieÅ”saistes totalizatori, lai nodroÅ”inātu objektÄ«vu vērtējumu mÅ«su totalizators apskatos. LasÄ«t vairāk

IepazÄ«Å”anās bonuss šŸŽ ā‚¬50 Likmēs Bez Riska
Vidējais izmaksas laiks ā³ Card Payment: Viena lÄ«dz piecas dienas; Bank Transfer: Viena diena;
Minimālā iemaksa šŸ’ø ā‚¬5.00
Iemaksas veidi šŸ’³ Mastercard, Visa, Revolut, Paysera, Swedbank, SEB, Citadele, Luminor
Izmaksas veidi šŸ’µ Mastercard, Visa, Revolut, Paysera, Swedbank, SEB, Citadele, Luminor
Izmaksas limits šŸ’° ā‚¬150 000.00
Licences šŸ“ IAUI (Latvia)
Turētājs šŸ“œ SIA KLONDAIKA
Faktus pārbaudÄ«ja ā˜‘ļø Roberts Cerbulis
Līdzīgi totalizatori
Optibet
Optibet
4.6 / 5
LÄ«dz ā‚¬125 Likmēs Bez Riska
Betsafe
Betsafe
4.8 / 5
LÄ«dz ā‚¬20 Likmēs Bez Riska + 20 Bezriska Griezieni
Pafbet
Pafbet
4.4 / 5
10% Cashback Ik Nedēļu

Skaties Klondaika Totalizatora Video Apskatu

Spēlēt Klondaika totalizatora apskats āš½ ReÄ£istrÄ“Å”anās, bonusi, maksājumi un cits Klondaika totalizatora apskats āš½ ReÄ£istrÄ“Å”anās, bonusi, maksājumi un cits
Vai Klondaika ir droŔs totalizators?
Vai Klondaika ir droŔs totalizators?
Klondaika ir droÅ”s totalizators. Tam ir Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu inspekcijas licence. Licences numurs- A-52; TI-08.

Klondaika reģistrācijas bonuss

Online totalizators Klondaika

Apskatiet un izmēģiniet visus bonusus un akcijas, ko piedāvā totalizators Klondaika!

IepazīŔanās bonuss

Ja izlemsiet reÄ£istrēties sporta totalizatorā Klondaika, kļūstot par daļu no tā Ä£imenes, tad kā pateicÄ«bu saņemsiet dāsnu iepazÄ«Å”anās bonusu ā€“ 20 EUR likmi bez riska uz jebkuru sporta veidu!

Kā saņemt un aktivizēt iepazÄ«Å”anās bonusu

Sekojiet zemāk norādītajiem soļiem un lieciet bez riska likmes jau tagad!

 1. Reģistrējieties Klondaika sporta totalizatorā
 2. Pēc veiksmÄ«gas reÄ£istrācijas dodieties uz sadaļu ā€œMans bonussā€
 3. Nospiediet pogu ā€œSaņemtā€
 4. Veiciet minimālo naudas iemaksu 20 EUR apmērā
 5. Un tas arī viss! Vēlam veiksmi!

Piedāvājumi esoŔajiem Klondaika klientiem

Klondaika sporta totalizators piedāvā plaÅ”a klāsta Ä«paÅ”os piedāvājumus esoÅ”ajiem klientiem. Piemēram, lÄ«dz 60ā‚¬ live likmēs UEFA Eiropas kausa kvalifikācijas spēlēm vai 50% bezriska likmi jaunajā futbola sezonā.

Tāpat jebkurÅ” spēlētājs var pieteikties Klondaika online rewards lojalitātes sistēmai.

šŸŽ BonussšŸ’° Labākais Klondaika totalizatora piedāvājums
Reģistrācijas bonuss120 EUR bezriska likmēs
Live likmju bonussLīdz 60 EUR likmēs bez riska
Naudas atmaksa50% no likmes summas lÄ«dz 10ā‚¬

Saņemt Klondaika bonusus

Sporta likmes totalizatorā Klondaika

Klondaika totalizatorā ir iespējams veikt sporta likmes vairāk nekā 25 dažādos sporta veidos. Sporta veidu klāstā ir populārākie sporta veidi, kā piemēram, hokejs, basketbols, futbols un teniss. Spēlētājs var veikt hokeja likmes uz Nacionālo hokeja līgu (NHL), Kontinentālo hokeja līgu (KHL) un dažādām citām Eiropas hokeja līgām, piemēram, Zviedriju, Čehiju, Šveici. Tāpat katru gadu iespējams veikt likmes uz pasaules čempionātu hokejā.

Klondaika nodroÅ”ina iespējami plaŔāko futbola likmju piedāvājumu. Likmes iespējams veikt gan uz TOP 5 futbola lÄ«gām, gan arÄ« vairākiem citiem nacionālajiem čempionātiem. Neiztiek arÄ« bez starptautiskām klubu sacensÄ«bām, piemēram, UEFA Čempionu lÄ«gas.

Pieejami nacionālie čempionāti un citas klubu sacensÄ«bas, kur var veikt basketbola likmes, piemēram ULEB EirolÄ«ga. Savukārt tenisā pieejamas likmes uz augstākās (ATP, WTA) , kā arÄ« zemākās raudzes turnÄ«riem gan sievietēm gan vÄ«rieÅ”iem.

Papildus populārākiem sporta veidiem iespējams veikt likmes arÄ« dažādos niÅ”as sporta veidos, piemēram, snÅ«kerā vai beisbolā. Tāpat pieejamas arÄ« esporta likmes ā€“ CS2, League of Legends (LoL), DOTA 2 un citas disciplÄ«nas.

Populārākās sporta likmes Klondaika totalizatorā

Sporta veids
Futbols100+ pieejamas līgas, ieskaitot Bundeslīgu, Premjerlīgu, La Līgu u.c.
Basketbols10 pieejamas līgas, ieskaitot NBA, NCAA, Pro A, A1 u.c.
Hokejs6 pieejamas līgas un turnīri, ieskaitot NHL, Pasaules čempionātu, NHL, AHL, SHL u.c.
Teniss18 pieejami turnīri, ieskaitot ATP, WTA, Challenger, ITF u.c.
EsportsPieejamas tādas spēles kā CS2, LoL, Dota 2 u.c.

Klondaika live likmes

Lielāko daļu Klondaika totalizatorā pieejamos notikumus iespējams prognozēt arÄ« live režīmā. Live likmes ļauj prognozēt notikumus to laikā. Live režīmā spēlētājam var veikt likmes gandrÄ«z uz tiem paÅ”iem likmju veidiem kā pirmsspēles likmēs. Klondaika live likmēs nodroÅ”ina vizuālo spēļu atspoguļojumu, kas ļauj ērtāk sekot notikumu gaitai un veikt savas izvēles. Piemēram, futbolā var redzēt, kura komanda uzbrÅ«k un cik bÄ«stami, kā arÄ« veiktos sitienus.

Klondaika koeficienti

Klondaika totalizators saviem spēlētājiem nodroÅ”ina klasiskos koeficientus decimāldaļu formātā. Koeficienti, salÄ«dzinot ar citiem totalizatoriem, ir salÄ«dzinoÅ”i konkurētspējÄ«gi, kas dod iespējas atrast likmes vērtÄ«bu gandrÄ«z jebkurā sporta notikumā.

Klondaika maksājumu metodes un apstrādes laiks

Klondaika spēlētāji savu totalizatora kontu var papildināt, izmantojot SEB, Swedbank, Citadele un Luminor maksājumus, kā arÄ« izmantojot maksājumu kartes (VISA, MasterCard). Veiktās iemaksas kontā ienāk nekavējoties. Lai veiktu iemaksu, nepiecieÅ”ams verificēt savu identitāti ar pases vai ID kartes foto vai Smart ID palÄ«dzÄ«bu.Ja esi veicis iemaksu ar iepriekÅ” neizmantotu maksājuma karti, Tev ir nepiecieÅ”ams to verificēt.

Izmaksas iespējamas tikai uz spēlētāja vārda reÄ£istrētu bankas kontu. Laimestu izmaksas tiek apstrādātas katru dienu no 10:00-22:00. Darba dienās izmaksas tiek apstrādātas reizi divās stundās, savukārt brÄ«vdienās reizi četrās stundās. Pēc apstrādes izmaksas uz Swedbank, SEB un Citadele kontu nonāk dažu minÅ«Å”u laikā, savukārt uz citām bankām tas var aizņemt vienu dienu.

Izmaksu un iemaksu limiti
Min. iemaksa5 EUR
Min. izmaksa5 EUR
Max. iemaksa5000 EUR
Max. izmaksa vienā reizē25 000 EUR

Populāras maksājumu metodes

 • Bank Transfer
  Bank Transfer
 • Mastercard
  Mastercard
 • Paysera
  Paysera
 • Revolut
  Revolut
 • Swedbank
  Swedbank
 • Visa
  Visa

Klondaika klientu atbalsts

Klondaika online klientu atbalsts pieejams 24 stundas diennaktÄ« katru dienu. Dažādus jautājumus par reÄ£istrÄ“Å”anos, verifikāciju, maksājumiem, sporta likmēm un citām tēmām iespējams uzdot čatā, kurÅ” meklējams lapas augŔējā stÅ«rÄ«, epastā (support@klondaika.lv) vai telefoniski (+371 29229692) ārkārtējos gadÄ«jumos. Atbildes sniedz profesionāli un apmācÄ«ti klientu apkalpoÅ”anas speciālisti, kas sniedz atbildes precÄ«zi un operatÄ«vi.

Klientu atbalsts Klondaika.lv pieejams latvieÅ”u, krievu un angļu valodās. Tāpat Klondaika sadaļā ā€œPalÄ«dzÄ«ba 24/7ā€ pieejami biežāk uzdotie jautājumi, kur var uzzināt visu nepiecieÅ”amo par savu profilu, maksājumiem, totalizatora funkcijām, piedāvājumiem un citiem tehniskiem jautājumiem.

Klientu atbalsta saziņai
ValodaLatvieŔu, krievu, angļu
Darba laiks24/7
Epastssupport@klondaika.lv
Tālrunis+371 29229692
Live čatsāœ…
BUJ sadaļaāœ…

DroŔība

Savā darbÄ«bā Klondaika izmanto programmatÅ«ru, kuras droŔību un godÄ«gumu, saskaņā ar Latvijas valsts likumdoÅ”anas prasÄ«bām, sertificējusi starptautiskā testÄ“Å”anas laboratorija ā€œNMi Gamingā€. Visi saņemtie un nosÅ«tÄ«tie dati tiek kodēti, izmantojot SSL Å”ifrÄ“Å”anu.

Klondaika droŔību un uzticamÄ«bu apliecina arÄ« iegÅ«tā Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas licence. Klondaika Ä«paÅ”i rÅ«pējas arÄ« par klientu datu droŔību, glabājot tos droÅ”os serveros.

Atbildīga spēle

Klondaika sporta totalizators saviem spēlētājiem piedāvā dažādus limitus, kas ļauj sevi pasargāt no dažādiem riskiem un spēlēt atbildÄ«gi. Klondaika izŔķir iemaksas un likmju limitus. Iemaksas limitos spēlētājs var uzstādÄ«t maksimālo iemaksu summu dienā, nedēļā un mēnesÄ«, maksimālo iemaksu vienā reizē un iemaksu skaitu dienā, nedēļā un mēnesÄ«.

Likmes limitos spēlētājs var uzstādÄ«t maksimālo likmju apgrozÄ«jumu (dienā, nedēļā, mēnesÄ«), maksimālos zaudējumus (dienā, nedēļā, mēnesÄ«), maksimālo likmju skaitu (dienā, nedēļā, mēnesÄ«) un maksimālo likmi totalizatorā. Limitu samazināŔana veicama nekavējoties, savukārt limitu paaugstināŔana notiks pēc septiņām dienām.

Avoti

 • Licences regulators: IAUI

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādi totalizatora likmju veidi ir pieejami?

Klondaika totalizatorā pieejamas vienkārŔās, kombinētās un sistēmas likmes. VienkārŔās likmes likmes kartiņā, ļauj iekļaut vienu notikumu, kombinētās divus vai vairākus. Sistēmas likme sastāv no vairākām kombinētajām likmēm.Ā 

Kas ir Cash Out?

Cash Out dod iespēju izmaksāt likmi pirms noslēdzies sporta notikums. Cash Out funkcija ir pieejama visām sporta likmēm.Ā 

Kas ir Combo Boost?

Combo Boost sniedz palielinātus koeficientus kombinētajām likmēm. Lai izmantotu Combo Boost, likmes kartiņā jābÅ«t vismaz diviem notikumiem. Kartiņa ar diviem notikumiem snied 2% koeficienta palielinājumu, savukārt, piemēram, 10 notikumi vienā likmes kartiņā sniedz 35% koeficienta paaugstinājumu. Maksimālais Combo Boost likmes paausgtinājums ir 100%, likmes kartiņā iekļaujot vismaz 22 notikumus.Ā 

Roberts Cerbulis

Roberts Cerbulis

šŸ“ Strādā iGaming industrijā vairāk nekā 10 gadus šŸ¤ Galvenais totalizatoru apskatu veidotājs šŸ€ Seko lÄ«dzi jaunumiem industrijā

Roberts analizē azartspēļu vietnes jau gandrÄ«z 10 gadus, un Å”ajā laikā ir ļoti labi iepazinis Latvijas iGaming industriju. Visvairāk Robertam patÄ«k analizēt totalizatoru bonusu noteikumus un nosacÄ«jumus, lai varētu palÄ«dzēt mÅ«su lasÄ«tājiem atrast visizdevÄ«gākos sporta piedāvājumus. Tāpat Roberts cÄ«tÄ«gi seko lÄ«dzi tam, kuras Latvijas azartspēļu vietnes pirmās ievieÅ” jaunākās tehnoloÄ£ijas, kas uzlabo spēlētāju pieredzi.

Par Roberts Cerbulis
33 raksti
Klondaika Apmeklēt totalizatoru

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!