Sākums
Sīkdatņu politika
Autors:

Sīkdatņu politika

Tāpat kā daudzās citās interneta vietnēs, arī Totalizators.com mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Lasi tālāk un uzzini, kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kā tās kontrolēt. 

Sīkdatņu raksturojums

Sīkdatņu politika

Mazus teksta failus, kurus apmeklētā interneta vietne nosūta uz jūsu ierīci (datoru, klēpjdatoru, viedtālruni, planšetdatoru) sauc par sīkdatnēm.

Sīkfailu rezerves tiek glabātas lietotāja ierīcē, pārlūkprogrammas datņu direktorijā. Katru reizi, kad atkārtoti apmeklējat interneta vietni, pārlūkprogramma šīs sīkdatnes atgriež atpakaļ, lai tā varētu identificēt izmantoto ierīci un uzlabot lietošanas pieredzi katrā sekojošajā apmeklējumā.

Sīkdatnes ļauj mums pielāgot interneta vietni, saglabāt savu paroli, lai tā nebūtu jāievada katru reizi no jauna, kā arī ļauj pazīt savu klientu, lai vietne labāk atbilstu jūsu interesēm.

Pirmās puses sīkdatnes

Sīkfailus, kurus iestata lietotāja apmeklētā interneta vietne, sauc par pirmās puses sīkdatnēm. Turklāt, jāņem vērā, ka šos sīkfailus var nolasīt tikai šī vietne.

Trešās puses sīkdatnes

Par trešās puses sīkfailiem sauc ārējos pakalpojumus, kuri iestata savas sīkdatnes.

Patstāvīgie sīkfaili

Par pastāvīgajiem sīkfailiem tiek saukti sīkfaili, kuri saglabājas lietotāja datorā un netiek automātiski dzēsti, kad Jūs aizverat ciet pārlūkprogrammu. Savukārt sesijas sīkfails tiek izdzēsts, kad Jūs aizverat pārlūkprogrammu.

Apmeklējot Totalizators.com tīmekļa vietni, jums tiks piedāvāts pieņemt vai noraidīt sīkfailus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atsevišķas mūsu vietnes funkcijas var vairs nedarboties vai darboties nepareizi bez sīkfailiem.

Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem un to darbību, lūdzu, apmeklējiet zemāk norādītās mājaslapas: www.allaboutcookies.org vai www.youronlinechoices.eu.

Kategorijas

Katras vietnes sekmīgai darbībai ir nepieciešas izmantot sīkfailus. Tie ir nepieciešami, lai klients spētu droši pārvietoties pa interneta vietni un apmeklēt pārbaudītas zonās, kā arī garantētu mājaslapas pareizu darbību lietotāja ierīcē. Apejot sīkfailus, svarigākās vietnes funkcijas bez šiem failiem nedarbosies pareizi vai arī var nedarboties vispār.

Atkarībā no to funkcijām un paredzētā mērķa, sīkdatnes tiek iedalītas vairākās kategorijās. Tās iedala:

  • stingri nepieciešamajos sīkfailos; 
  • veiktspējas sīkfailos; 
  • funkcionālajos sīkfailos; 
  • mērķauditorijas atlases sīkfailos.

Nepieciešamās sīkdatnes

Sīkfaili ir nepieciešami, lai pārvietotos mūsu tīmekļa vietnēs un izmantotu tīmekļa vietnes pamatfunkcijas. Pieteikšanās sīkfaili, iepirkšanās groza sīkdatnes vai sīkfaili, lai atcerētos jūsu sīkfailu iestatījumus ir nepieciešamo sīkfailu piemēri. Noteiktas pamata funkcijas nevar piedāvāt bez šīm sīkdatnēm. Vienmēr aktīvi un pielāgoti bez jūsu piekrišanas sīkfaili tirk dēvēti par stingri nepieciešamiem. Uztraukumam nav pamata, jūsu datu drošība ir garantēta un datu aizsardzība tiek piemērota. Spēlētāju tiesības varat apskatīt privātuma politikā.

Informācija, kas apstrādāta saistībā ar noteiktām sīkdatnēm, būtu kvalificējama kā personas dati.

Veiktspējas sīkfaili

Analītikas sīkfaili jeb veiktspējas sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā jūs lietojat mūsu vietnes. Tiek identificēta lietotāja interneta pārlūkprogramma, operētājsistēma, apmeklētās vietnes, vietnes apmeklējumu ilgums un skaits, iepriekš apmeklētās interneta vietnes, visbiežāk apmeklētās vietnes un pieļautās kļūdas. Jums tiek garantēts, ka apkopotā informācija ir anonīma. Tas neļauj identificēt personu. Tie veicina mūsu vietņu lietotāju pieredzes novērtēšanu un uzlabošanu.

Informācija, kas apstrādāta ar veiktspējas sīkdatnēm, būtu kvalificējama kā personas dati, šādas apstrādes juridiskais pamats ir jūsu piekrišana.

Kas ir funkcionālās sīkdatnes?

Sīkdatnes, pateicoties kurām interneta vietne glabā informāciju un izvēles sauc par funkcionālām. Šādi sīkfaili saglabā datus, kurus jūs jau iepriekš esat ievadījis, piemēram: vārdu, izkārtojuma un valodas iestatījumus, saziņas uzstādījumus vai jūsu lokāciju.

Lietotājam tiek piedāvātas uzlabotas personalizētas funkcijas. Turklāt šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai iespējotu video atskaņošanai nepieciešamās funkcijas.

Lai uzlabotu vietnes funkcionālo veiktspēju un atvieglotu tās lietošanu, tiek izmantotas funkcionalitātes sīkdatnes. Šie sīkfaili saglabā jūsu vietnē izdarītās izvēles, piemēram, jūsu reģistrācijas informāciju, ļaujot jums palikt tajā pašā vietnē nākamajā apmeklējuma reizē. Pateicoties tiem jums tiek rādīts saistīts saturs, pamatojoties uz jūsu interesēm, kuras varat rediģēt savā lietotāja profilā, ja esat atvēris spēlētāja kontu.

Mērķa sīkfaili

Lai piedāvātu jums piemērotāku un interesēm atbilstošāku saturu, ierobežotu reklāmu rādīšanas biežumu un novērtētu reklāmas kampaņas efektivitāti, mārketinga nolūkos tiek izmantotas mērķa sīkdatnes. Tās reģistrē vai esat apmeklējis reklamētu interneta vietni un kādu saturu izmantojāt. Tāda veida informācija var būt dalīta ar reklāmdevējiem, kas ir trešās puses personas.

Analītisko sīkdatņu raksturojums

Lai uzraudzītu mūsu vietnes veiktspēju, tiek izmantotas analītiskās sīkdatnes. Apkopojot informāciju par to, kā tiek izmantota mūsu interneta vietne, tās ļauj mums veikt pārskatu un uzlabot mūsu sniegtos produktus un pakalpojumus. Mēs mēdzam izmantot sīkfailus, kurus nodrošina mums uzticamas trešās puses. Viens no visizplatītākajiem un uzticamākajiem analītikas risinājumiem tīmeklī ir Google Analytics. Tas tiek izmantots, lai mums būtu vieglāk saprast, kā tiek izmantota mūsu interneta vietne un kā mēs varam uzlabot lietotāju pieredzi. Šie sīkfaili spēj izsekot, piemēram, cik ilg laiku jūs pavadāt interneta vietnē un apmeklētās mājaslapas, lai mēs sekmīgi varētu turpināt saistoša satura izveidi. Papildinformāciju par Google Analytics sīkfailiem Jūs varat atrast fficiālajā Google Analytics mājaslapā.

Trešo pušu vietņu analīzes dati tiek izmantoti, lai izsekotu un novērtētu vietnes lietojumu.

Kā kontrolēt sīkdatnes?

  • Uzsākot lietot Totalizators.com interneta vietni, mums ir jāsaņem lietotāja piekrišana sīkfailu izmantošanai. Šādam nolūkam mūsu interneta vietnē ir uznirstošs logs, kurš satur informāciju par sīkdatņu izmantošanu un lietotājs tiek aicināts ar “OK” pogas palīdzību apstiprināt sīkfailu lietošanu. Gadījumā, ja lietotājs neapstiprina sīkfailu izmantošanu, bet turpina lietot interneta vietnes pakalpojumus, šāda darbība tiek uzskatīta par sīkdatņu izmantošanas piekrišanu.
  • Sīkdatņu darbības ierobežošanai vai pilnīgai bloķēšanai mūsu interneta vietnē, vai jebkurā citā mājaslapā, jums ir jāizmaina tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumi. Uzzināt vairāk par šo iespēju jūs varat ar pārlūkprogrammas funkcijas „Help” palīdzību. Mobilās ierīces lietošašanas pamācībā atradīsiet informāciju par to kā izdzēst sīkdatnes no Jūsu mobilās ierīces pārlūka.
  • Jūs varat pilnībā kontrolēt sīkdatnes vai izdzēst tās. Datorā piemērotās sīkdatnes ir iespējams dzēst, kā arī Jūs lielāko daļu pārlūkprogrammu ir iespējams iestatīt tā, lai sīkdatņu ievietošana datorā tiktu bloķēta. Tomēr tādu darbību mīnus ir tāds, ka lietotājam manuāli jāpielāgo iestatījumi katru reizi apmeklējot interneta vietni, kā arī pastāv liela iespējamība, ka vairāki sniegtie pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Zemāk varat apskatīt sīkdatņu pārvaldību informācijas līdzekļus savā attiecīgajā pārlūkprogrammā:

Ja iepazīstoties ar visu augstāk minēto informāciju jums tomēr ir šaubas vai sīkdatnes ir nepieciešamas, drošāk ir tās atstāt iespējotas, jo tās mijiedarbojas ar kādu no mūsu vietnē izmantotajām funkcijām, kuras ir vajadzīgas. Tomēr, ja joprojām izjūtat vajadzību ievākt vairāk informācijas, lūdzu, sazināties ar mums, izmantojot mūsu saziņas lapu. Mūsu eksperti būs priecīgi palīdzēt jums visos jautājumos, kuri ir saistīti ar mūsu mājaslapā sniegto informāciju un pakalpojumiem. Jūsu personīgā informācija ir uzticamās rokās un tā paliek par konfidenciālu informāciju.

Jēkabs Biezais

Jēkabs Biezais

📝 Totalizatoru apskatu redaktors ⭐ Liela pieredze iGaming nozarē 🏈 Pieredzējis sporta likmju veicējs

Jēkabs ir atbildīgs par totalizatoru piedāvājumu analīzi. Izvērtējot online derību vietnes, viens no svarīgākajiem aspektiem, kuram Jēkabs pievērš uzmanību, ir droša spēle. Tā kā ar tiešsaistes totalizatoru apskatu veidošanu Jēkabs nodarbojas vairāk kā 8 gadus, vari paļauties, ka visa sniegtā informācija būs kvalitatīva, pārbaudīta un noderīga tev kā spēlētājam.

Par Jēkabs Biezais
15 raksti

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!