Sākums
Privātuma politika
Autors:

Privātuma politika

Mēs, Totalizators.com, novērtējam jūsu privātumu un esam izstrādājuši šo Privātuma politiku, kas kopā ar vispārējiem noteikumiem un nosacījumiem nosaka pamatu, uz kura mēs apstrādāsim visus personas datus. Apmeklējot mūsu vietni, jūs piekrītat šajā Privātuma politikā aprakstītajai praksei.

Vispārīga informācija

 • Šī privātuma politikā palīdzēs jums saprast, kā Totalizators.com izmanto un aizsargā datus, ko jūs sniedzat mums, kad apmeklējat mūsu interneta vietni. Totalizators.com pārvalda SIA JMT Media, uzņēmuma reģistrācijas numurs: 40203359224, juridiskā adrese: Rīga, Skanstes iela 29A – 126, LV-1013, Latvija. Ar mums varat sazināties aizpildot pieteikuma formu mājaslapā. Ja jums rodas kādi jautājumi vai ir nepieciešama palīdzība saistībā ar totalizatoriem Latvijā, licencētiem ārzemju totalizatoriem, sporta likmēm, stratēģijām un cita veida informācija, sazinieties ar mūsu ekspertiem pa tālruni – 24667656. Šī privatuma politika ir attiecināma uz Totalizators.com, kā arī uz visiem citiem Totalizators.com grupas zīmoliem, interneta vietnēm, produktiem un pakalpojumiem.
 • Totalizators.com nopublicētie materiāli ir aizsargāti ar autortiesību likumu, kas nozīmē, ka to pārpublicēšana un izmantošana ir aizliegta.
 • Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo politiku, par ko klients nekavējoties tiks informēts. Ja jūs vēlaties pārliecināties, ka esat laicīgi informēts par visjaunākajām izmaiņām, mēs iesakām jums ik pa laikam apmeklēt šo sadaļu.
 • Vispārējo lietošanas noteikumu izmaiņas stājas spēkā brīdī, kad Totalizators.com administrācija tās ir publicējusi savā mājaslapā.
 • Šī privātuma politika (“Privātuma politika”) nosaka, kā jūs (“Jūs/Jūsu”) lietojat vietni Totalizators.com (“Vietne”), un nosaka, kā vietnes īpašnieki (“Mēs/Mūs/Mūsu”) apstrādās Jūsu personu identificējošo informāciju.
 • Izmantojot Totalizators.com pakalpojumus, jūs piekrītat savu personu datu ievākšanai, apstrādei un izmantošanai saskaņā ar šo Privātuma politiku. Šajā sadaļā ir iekļauta detalizēta informācija par privātuma politiku, ja jūs nepiekrītat šai politikai, lūdzu, neizmantojiet vietni un izvairieties no mijiedarbības ar to.

Kādus lietotāja datus mēs apkopojam un uzglabājam?

 • Personas dati ir informācija, kuru var izmantot, lai identificētu, pazītu savu klientu vai sazinātos ar to. Personīgo informāciju klients norāda reģistrācijas laikā, kad jūs mijiedarbojaties ar mums.
 • Totalizators.com apkopo no mājaslapas lietotājiem tādus personas datus kā lietotāja vārdu, uzvārdu un epastu.
 • Uzņēmuma vietnes apmeklējumu rezultātā mēs varam reģistrēt personas informāciju, piemēram, jūsu IP adresi, un citu informāciju, piemēram, skatītās lapas, piekļuves laiku un datumu, jūsu meklēšanas un vietnes navigācijas preferences un klikšķināšanas paradumus.
 • Papildus iepriekšminētajam, mēs varam izsekot noteiktai apkopotajai informācijai, kuru nevar izsekot neviena cita persona, piemēram, kopējais vietnes apmeklētāju skaits, katras lapas apmeklētāju skaits un pārlūkprogramma, ko izmanto, lai piekļūtu vietnei. Mēs varam analizēt šos datus, lai apkopotu tendences un statistiku, taču šāda informācija tiks uzturēta, izmantota un izpausta tikai apkopotā veidā, un tā nesaturēs nekādu personas informāciju.

Kā personīgā informācija tiek iegūta?

 • Lietotāja dati tiek apkopoti brīvprātīgi, piesakoties interneta vietnes jaunumu saņemšanai savā epastā. Klienta epasts tiek saglabāts mūsu datubāzē. Reģistrējot lietotāja kontu, ir jānorāda: vārds, uzvārds un e-pasts.
 • Mēs vēlamies nodrošināt, lai mūsu vietnē glabātie jūsu personas dati būtu pareizi un savlaicīgi atjaunināti. Lūdzam mūs informēt par jebkāda rakstura izmaiņām, lai palīdzētu mums izpildīt šīs saistības attiecībā uz jebkuru jūsu personas datu apstrādi.

Personīgās informācijas izmantošana

 • Lietotāja personas datu apstrādes mērķis ir nodrošināt piekļuvi vietnē esošajiem pakalpojumiem, informācijai un/vai materiāliem.
 • Totalizators.com tiesību ietvaros ir iekļauta apkopoto personīgo datu izmantošana, lai informētu klientus par aktuālajiem piedāvājumiem un jaunākajiem pakalpojumiem epasta paziņojumu veidā. Jūsu kā spēlētāja tiesības ir jebkādā jums ērtā laikā atcelt šāda rakstura e-pasta jaunumu saņemšanu.
 • Interneta vietnes lietotāju dati, kas apkopoti, izmantojot interneta statistikas pakalpojumus, tiek izmantoti informācijas apkopošanai par mājaslapas lietotāju darbībām vietnē, lai uzlabotu vietnes un tās satura kvalitāti.

Vai ir atļauts izpaust klientu personīgo informāciju?

Totalizators.com privātuma politika dara zināmu, ka apkopotā klientu personīgā informācija nevar tikt izpausta trešo pušu izmantošanai.

Informācijas uzglabāšanas ilgums

 • Personīgā informācija tiks saglabāta tik ilgu laiku, kamēr Totalizators.com ir tiesīgs to pielietot informatīvo darbību pildīšanai, tikmēr, kamēr interneta vietnes lietotājs neatteiksies no e-pasta paziņojumu saņemšanas.
 • Reģistrācijas datu uzglabāšanas termiņš ir līdz 5 gadiem no tā brīža, kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt tīmekļa vietni.
 • Mārketinga dati tiek glabāti 1 gadu no personas datu ievākšanas brīža;

Jūsu personas dati ir konfidenciāla informācija, bet tie var tikt glabāti ilgāku laiku, ja tas ir nepieciešams, likumā noteikto saistību izpildīšanai, lai ievērotu reglamentējošās prasības, kā arī atrisinātu strīdus un izpildītu līgumu, kas noslēgts starp Jums un Totalizators.com.

Datu aizsardzība

 • Jūsu personīgās informācijas drošība uzņēmumam ir ļoti nozīmīga. Totalizators.com garantē ļoti augsta līmeņa aizsardzību pret personīgo datu neatbilstošu izmantošanu. Apkopoto personas datu drošība tiek garantēta, veicot juridiskos, organizatoriskos un tehniskos pasākumus, kuri ir nepieciešami, lai pilnā mērā izpildītu spēkā esošās personas datu aizsardzības jomas tiesību aktu prasības.
 • Uzņēmums nodrošina personas datu drošību un veic visus iespējamos pasākumus, lai izslēgtu nepiederošu personu piekļuvi personas datiem.
 • Lietotāja personas dati nekad un nekādos apstākļos netiks nodoti trešajām personām, izņemot gadījumus, kas saistīti ar spēkā esošo tiesību aktu izpildīšanu.
 • Konstatējot personas datos neprecizitātes, lietotājs var tās atjaunot, patstāvīgi nosūtot paziņojumu uz uzņēmuma e-pasta adresi.

Vecuma ierobežojumi

Šī vietne nav piemērota personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem. Izmantojot vietni, jūs apliecināt un garantējat, ka esat vecāks par 18 gadiem un esat sasniedzis pilngadības vecumu. Ja esat jaunāks par 18 gadiem vai neesat sasniedzis pilngadību, jums nekavējoties jāpārtrauc vietnes lietošana.

Saites uz trešo pušu vietnēm

 • Mēs nodrošinām saites uz citām vietnēm un resursiem, kurus mēs nevaram kontrolēt (“Ārējās vietnes”). Šādas saites nav uzskatāmas par mūsu apstiprinājumu šīm ārējām vietnēm. Jūs atzīstat, ka mēs sniedzam jums šīs saites tikai ērtības labad, kā informācijas līdzekļus un jūs piekrītat, ka mēs neesam atbildīgi par šādu ārējo vietņu saturu. Uz ārējo vietņu izmantošanu attiecas lietošanas noteikumi un privātuma politikas, kas atrodas ārējās vietnēs.
 • Izveidojot saiti no tīmekļa vietnes uz ārējām vietnēm, mēs varam kopīgot informāciju ar ārējo vietni. Šī informācija parasti nav personu identificējoša informācija, un tā var ietvert informāciju par to, kā jūs lietojat vietni, vietu, no kuras jūs piekļuvāt vietnei, piedāvājumu mūsu vietnē, kuru izvēlējāties izveidot saiti uz ārējo vietni, un laiku un dienu, kad izveidojāt saiti uz ārējā tīmekļa vietni.

Nobeiguma noteikumi

 • Jebkādus skaidrojumus par interesējošajiem jautājumiem saistībā ar savu personas datu apstrādi jūs var saņemt, sazinoties ar mūsu ekspertiem, aizpildot pieteikuma formu mājaslapā.
 • Totalizators.com nenes atbildību par neprecīzu informāciju par bonusiem, visa veida akcijām vai piedāvājumiem mājaslapā. Mēs iesakām vietnes lietotājiem veikt bonusu un noteikumu pārbaudi tiešsaistes kazino interneta vietnē.
 • Šajā mājaslapā sniegtie padomi un stratēģijas nes informatīvu raksturu, un ir tikai mūsu subjektīvs viedoklis. Tie nevar būt uzskatīti par garantētām stratēģijām, kuras nenesīs zaudējumus.
 • Šajā mājaslapā tiks atspoguļotas visas uzņēmuma veiktās izmaiņas personas datu apstrādes politikā. Prvātuma politika ir spēkā tik ilgi, līdz tā tiek aizvietota ar jaunu variantu.
Juris Bergmanis

Juris Bergmanis

📰 Sporta žurnālists ⭐ Redaktors ar vairāku gadu pieredzi 🏀 Basketbola analītiķis

Pabeidzot žurnālistikas studijas, Juris saprata, ka nevēlas būt parastu, ikdienišķu ziņu redaktors. Jau mācību laikā Juris atklāja, ka viņam ne tikai patīk, bet arī labi padodas sporta analītika. Šobrīd Juris veido informatīvus sporta sadaļu apskatus, lai palīdzētu arī citiem sporta entuziastiem izmēģināt veiksmi un prasmes sporta likmju veikšanā.

Par Juris Bergmanis
18 raksti

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

1 no 1 lasītājiem uzskata, ka šī lapa ir noderīga

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!