Atjaunots: 17.12.2021 20:27

Detalizēts apraksts

šŸŽ IepazÄ«Å”anās bonuss
5 x ā‚¬10 likmes
ā³ Izmaksas laiks
5 darba dienu laikā
šŸ’ø Minimālā iemaksa
10ā‚¬
šŸ’³ Iemaksas metodes
Visa MasterCard Swedbank SEB Citadele
šŸ’¶ Izmaksas metodes
Swedbank SEB Citadele Bankas pārskaitījums
šŸ“ˆ ApgrozÄ«Å”anas nosacÄ«jumi
20x
šŸ“ Licence
šŸ§­ DibināŔanas gads
2016
šŸ’µ ValÅ«ta
Eiro
šŸŒ Valodas
LatvieŔu Angļu Krievu
šŸ“© Klientu atbalsts
[email protected]
šŸ“œ ÄŖpaÅ”nieks
SIA Latsson Licensing
 • Ērts dizains
 • Daudz un dažādi bonusa piedāvājumi
 • Liela sporta likmju izvēle
 • Betsafe Stars klubs
 • Lēns izmaksas laiks
 • Liels apgrozÄ«juma nosacÄ«jums bonusa izmaksai

Betsafe Latvija atsauksmes un apskats

Betsafe.lv, iepriekÅ” ilgus gadus bija pazÄ«stams zem Triobet zÄ«mola. ArÄ« Ŕī totalizatora vārds Latvijas totalizatoru tirgÅ« jau ir ļoti labi pazÄ«stams. Dibināts 2006. gadā Betsafe ir uzskatāms par pieredzējuÅ”u un konkurētspējÄ«gu operatoru. Tā mājas lapa pieejama arÄ« latvieÅ”u valodā. Tāpat latviski pieejams ar klientu atbalsts.

Betsafe, bÅ«dams starptautisks uzņēmums, savu bukmeikeru nav izvietojis Latvijā. Lai arÄ« ik pa laikam piedāvājumā parādās Latvijas tirgum Ä«paÅ”i izveidotas totalizatoru likmes, tomēr par pilnÄ«gi pārdomātu un Latvijas vajadzÄ«bām piemērotu produktu Å”eit runas nav. ArÄ« limiti uz vietējiem notikumiem ir zemāki par tiem, kas atrodami citos Latvijā licencētos totalizatoros.

Ņemot vērā savu plaÅ”o pieredzi dažādos tirgos, Betsafe.lv (iepriekÅ” Triobet) aktÄ«vi saviem klientiem piedāvā dažādus bonusus un akcijas. Ne vienmēr Ŕīs akcijas ir Ä«paÅ”i augstvērtÄ«gas, tāpēc aicinām vienmēr vispirms iepazÄ«ties ar to noteikumiem..

Jauno klientu bonuss

Veicot iemaksu vismaz 20 EUR apmērā, vari saņemt 3Ɨ10 EUR bezriska likmes, kā arÄ« vēl pa vienai 10 EUR likmei nākoÅ”ajos divos mēneÅ”os. Kopā 5Ɨ10 EUR! Bezmaksas likmes tiks pievienotas kontam automātiski un bÅ«s izmantojamas, veicot atzÄ«mi likmju kartÄ«tē tam Ä«paÅ”i paredzētā lodziņā. Ä»oti ērti.

Koeficienti

Kopumā totalizatora koeficientu politika vērtējama kā agresÄ«va. To noteikti var saistÄ«t ar nepiecieÅ”amÄ«bu konkurēt daudzos tirgos. Live Likmju piedāvājums atbilst visaugstākajiem standartiem.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts latvieÅ”u, krievu un angļu valodā ir pieejams pa e-pastuĀ [email protected]. Pieejams arÄ« Live čata atbalsts.

Naudas iemaksas un izmaksas

Iemaksas metodes:Ā VISA, MasterCard, Swedbank, SEB, Citadele banku ātrie pārskaitÄ«jumi, bankas pārskaitÄ«jumi
Izmaksas uz bankas kontu no Swedbank konta ne ilgāk par 24h (parasti 1-2h laikā)

Atsauksmes

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Novērtējiet totalizatoru
Artūrs
5 / 5
Labi koeficienti
Izmaksas laiks bija 2 dienas
JÅ«su atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kas Jums patika?
Kas Jums nepatika?

Eksperta vērtējums

BUJ

 • Betsafe Latvijā darbojas jau vairākus gadus un nodroÅ”ina iespēju veikt likmes tÅ«kstoÅ”iem klientu visā pasaulē. Sākumposmā totalizators darbojās zem Triobet vārda, taču 2017.gadā oficiāli pārgāja zem Betsafe, iegÅ«stot arÄ« darbÄ«bai Latvijā nepiecieÅ”amo licenci. Jaunajiem spēlētājiem Betsafe piedāvā iegÅ«t lÄ«dz pat piecas bezriska likmes 10 eiro vērtÄ«bā (trÄ«s pēc pirmās iemaksas veikÅ”anas, pārējās divas nākamajos divos mēneÅ”os), bez stingriem nosacÄ«jumiem. Ņemot vērā, ka Betsafe ir starptautisks zÄ«mols, notikumu koeficienti vienmēr bÅ«s konkurētspējÄ«gi un atseviŔķos gadÄ«jumos arÄ« augstākie starp visiem operatoriem. Betsafe piedāvā veikt likmes vairākos populāros un mazāk populāros sporta veidos, tāpat Ä«paÅ”i spilgts ir live likmju piedāvājums. Vērts arÄ« izcelt Ä«paÅ”o likmju klāstu, kas tiek veidots sadarbÄ«bā ar satura veidotājiem. Betsafe regulāri saviem klientiem piedāvā arÄ« dažādus bonusus, paspilgtinot spēlÄ“Å”anas pieredzi.

 • Betsafe piedāvā tās paÅ”as iemaksu metodes, kādas citi Latvijas operatori – internetbankas ātrais maksājums bankas karte un standarta bankas pārskaitÄ«jums citām bankām. Iemaksas, kas tiek veiktas izmantojot debetkarti vai kredÄ«tkarti, tiek ieskaitÄ«tas nekavējoties. TieÅ”ie bankas pārskaitÄ«jumi, izmantojot Swedbank, Citadele vai SEB bankas internetbanku, tiek ieskaitÄ«ti nekavējoties. Bankas pārskaitÄ«jumi no citām Latvijas bankām var aizņemt 1-2 darba dienas, kamēr lÄ«dzekļi nonāks Tavā kontā. Tikmēr izmaksas Betsafe veic uz klienta vārda reÄ£istēta bankas konta vai VISA karti. Izmaksu apstiprināŔana uz bankas kontu notiek 24 stundu laikā, taču pārsvarā tas notiek operatÄ«vi. Tikmēr izmaksas uz VISA karti notiks piecu dienu laikā.

 • Nē, Betsafe mobilo aplikāciju nepiedāvā, taču to lieliski kompensē pielāgota versija mobilo ierīču pārlÅ«kiem. Mobilajā versijā kompakti pieejami tie paÅ”i sporta notikumi un likmes, kas parastajā versijā, padarot likmju veikÅ”anu vēl ērtāku un pieejamāku. Principā likmes veicamas ar pāris pieskārienu palÄ«dzÄ«bu!

 • Lai gan Betsafe pieejama Ä«paÅ”a lojalitātes programma gan kazino, gan pokera klientiem, totalizatora spēlētājiem Ŕādas iespējas nav. LÄ«dz ar to, ja paralēli likmju veikÅ”anai ir vēlme iesaistÄ«ties arÄ« lojalitātes programmā, nāksies izmantot arÄ« citus azartspēļu veidus.

Abonē Totalizators.com jaunumus un akcijas

Jūsu e-pasts būs droŔībā un netiks izmantots SPAM nolūkos.