Atjaunots: 23.12.2021 16:36

Detalizēts apraksts

šŸŽ IepazÄ«Å”anās bonuss
50ā‚¬ bezriska sporta likmēs
ā³ Izmaksas laiks
Dienas laikā
šŸ’ø Minimālā iemaksa
5ā‚¬
šŸ’³ Iemaksas metodes
Visa Mastercard SEB Swedbank Citadele
šŸ’¶ Izmaksas metodes
SEB Swedbank Citadele Bankas pārskaitījums
šŸ“ˆ ApgrozÄ«Å”anas nosacÄ«jumi
10x
šŸ“ Licence
šŸ§­ DibināŔanas gads
2018
šŸ’µ ValÅ«ta
Eiro
šŸŒ Valodas
LatvieŔu Krievu Angļu
šŸ“© Klientu atbalsts
[email protected]
šŸ“œ ÄŖpaÅ”nieks
SIA Joker LTD
 • VIP lojalitātes programma
 • ÄŖpaŔās likmes arÄ« politikā un mÅ«zikā
 • Klientu atbalsta dienests ir pieejams visu diennakti
 • Maza live spēļu izvēle
 • Mazs bonusu piedāvājums

Synottip atsauksmes un apskats

Synottip totalizators ir pazÄ«stamā zemes kazino zÄ«mola Joker veidots totalizators. Meklē Synottip atsauksmes un Synottip bonusa kods Å”eit!

"Joker" azartspēļu jomā ir pārstāvēts arĀ 61 spēļu zāli - bāru 28 dažādās Latvijas pilsētās. 2013.gadā uzņēmums saņēma nepiecieÅ”amo licenzi interaktÄ«vo azartspēļu organizÄ“Å”anai, taču savu darbÄ«bu sāka 2014.gadā, lÄ«dz ar eiro ievieÅ”anu. Nosaukums "Synottip" iegÅ«ts no sporta bāra ar tādu paÅ”u nosaukumu.

Reģistrācijas bonuss

Izveido kontu, veic iemaksu un saņemĀ likmes bez riska lÄ«dz 50 EUR (Synottip bonusa kods: sports50)! AttiecÄ«gi pēc tam 24 stundu laikā veic likmes uz dažādiem notikumiem, ja piedzÄ«vo zaudējumus saņem naudas atmaksu lÄ«dz 50 eiro. Maksimālais koeficients akcijas likmēm ir 4.00 un derÄ«gas ir tikai vienkārŔās pre-game un live likmes.Ā Nauda spēlētāja kontā tiks atmaksāta 72 stundu laikā pēc notikuma rezultāta paziņoÅ”anas.

VIP klubs

Veicot likmes totalizatorā vari krāt un punktus un apmainÄ«t tos pret naudu jebkurā brÄ«dÄ«. Programmai četri lÄ«meņi (Bronza, Sudrabs, Zelts un PlatÄ«ns), kuros atŔķiras punktu koeficients par veikto likmi. Piemēram, 10 eiro likme arĀ 1.51 - 2.50 koeficientu Bronzas lÄ«menÄ« dos divus VIP punktus.

LÄ«meņi atjaunojas katru mēnesi - ja vēlies saglabāt iepriekÅ” iegÅ«to lÄ«meni, kontā jābÅ«t noteiktam punktu skaitam. Piemēram, lai saglabātu zelta lÄ«meni, kontā jābÅ«tĀ 3600 punktiem.

Kad vēlies, vari apmainīt iekrātos punktus pret naudu, kuru saņemsi savā spēles kontā. 2000 VIP punkti naudas izteiksmē pielīdzināmi 10 eiro.

Iemaksas un izmaksas

Lai veiktu iemaksu, nepiecieÅ”ams izvēlēties kādu no pieejamajamām metodēm - internetbanka (Swedbank, SEB), bankas karte (VISA, Mastercard) vai bankas pārskaitÄ«jums. Maksimālā iemaksa vienā reizē ir 1500 eiro, diennaktÄ« 8000 eiro.

Izmaksas pieejamas tikai uz reÄ£istrēto bankas kontu. Minimālā summa - 10 eiro. Izmaksas tiekot apstrādātas vairākas reizes dienā, taču to nonākÅ”ana lÄ«dz kontam var ieilgt lÄ«dz pat trim dienām. Kontaktos totalizators norāda Swedbank kontu, tāpēc, visticamāk, Ŕīs bankas klientiem izmaksas notiek visātrāk.

Koeficienti

Lielākoties Synottip piedāvātie koeficienti bÅ«s zemāki nekā spēcÄ«gajiem konkurentiem, tomēr nokārt galvu nav vērts, tÄ«kami koeficienti var bÅ«t aiz katra stÅ«ra. Paspilgtināt sporta likmju veikÅ”anu spēs "Duelis" opcija,Ā kas piedāvā prognozēt notikuma rezultātu starp diviem savstarpēji nesaistÄ«tiem notikumiem, kā arÄ« Superlikme ar Ä«paÅ”i vilinoÅ”u koeficientu.

Klientu serviss

Ar Synottip klientu servisu latvieÅ”u, krievu un angļu valodās iespējams sazināties 24 stundas diennaktÄ«. Iespējamo saziņas veidu klāstā ir čats, tālrunis un E-pasts.

VienkārŔākajiem jautājumiem pieejama pārskatāma Biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa, kur atrodami, piemēram, likmju veidu skaidrojumi un daudz kas cits.

Avoti

 • Totalizatora regulators: IAUI
 • LietoÅ”anas nosacÄ«jumi:Ā Synottip.lv

Atsauksmes

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Novērtējiet totalizatoru
Vēl nav nevienas atsauksmes.
JÅ«su atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kas Jums patika?
Kas Jums nepatika?

Eksperta vērtējums

BUJ

 • Synottip Latvijas un Čehijas kopuzņēmuma Joker online azarspēļu operators. Azartspēļu publikai Joker pazÄ«stams kā spēļu zāļu uzturētājs, kur paralēli tiek piedāvāti arÄ« sporta likmju bāra Synottip pakalpojumi. Tomēr jau kopÅ” 2014.gada pakalpojumi tiek piedāvāti arÄ« tieÅ”saistē. Jaunie Synottip totalizatora klienti savā Ä«paÅ”umā var saņemt lÄ«dz pat 50 eiro bezriska likmju bonusu. Veicot pirmo iemaksu ar bonusa kodu sports50, spēlētājs 24 stundu laikā var veikt sporta likmes kopumā 50 vai vairāk eiro vērtÄ«bā, zaudējumu gadÄ«jumā saņemot atmaksu lÄ«dz 50 eiro. Katras kartÄ«tes koeficients nedrÄ«kst bÅ«t lielāks par 4.00 un tajā iekļaujams tikai viens notikums. Viena no lielākajām Synottip priekÅ”rocÄ«bām ir klientu atbalsta pieejamÄ«ba 24 stundas diennaktÄ«. Tas nozÄ«mē, ka atbildes vai palÄ«dzÄ«bu dažādas situācijās ar čata, tālruņa vai epasta palÄ«dzÄ«bu var meklēt jebkurā dienas laikā. Tāpat totalizators piedāvā izmantot mobilo aplikāciju, veicot ātrāku un ērtāku likmju veikÅ”anu jebkurā dienā un laikā.

 • Lai paspilgtinātu likmju veikÅ”anas procesu, Synottip saviem klientiem piedāvā izmantot divus Ä«paÅ”o likmju veidus – Superlikmi un Dueli. Superlikme piedāvā veikt likmi ar Ä«paÅ”i izdevÄ«gu koeficientu. Kuponā var bÅ«t tikai viena likme no piedāvātajiem Superlikmes notikumiem. Tikmēr duelis ļauj prognozēt savstarpēji nesaistÄ«tu notikumu rezultātu vienā likmē. . Piemēram, notiek divi futbola mači; viens Londonā starp vietējo Chelsea un Manchester United un otrs mačs Minhenē starp Bayern un Borrusia. Prognozē kurÅ” bÅ«tu Dueļa uzvarētājs (pēc vārtu skaita) starp United un Bayern. GadÄ«jumā, ja Londonas klubs uzvarētu Mančestras klubu 1:0, bet Minhenes klubs spēlētu neizŔķirti 2:2 ar Dortmundes klubu, tad DuelÄ« starp United un Bayern uzvarētu Bayern, jo tie bÅ«tu guvuÅ”i divus vārtus pret Chealsea vieniem.

 • Lai sāktu veikt likmes, pēc reÄ£istrÄ“Å”anās spēlētājiem ir jāapstiprina sava identitāte droŔības un dažādu citu nosacÄ«jumu dēļ. AttiecÄ«gi, lai veiktu identifikācijas apstiprināŔanu, Synottip jāiesniedz savas pases vai ID kartes kopija, kura tiek pārbaudÄ«ta un uzglabāta atbilstoÅ”i visiem droŔības standartiem, tāpēc par datu noplÅ«di nevar bÅ«t nekādu bažu. Ja iesniegtais ir skaidri saprotams un atbilstoÅ”s iepriekÅ” norādÄ«tajiem datiem, Synottip dos pilnÄ«gu pieeju totalizatora spēlei.

 • LÄ«dzÄ«gi kā citi totalizatori, arÄ« Synottip piedāvā iespēju uzlikt dažādus limitus, droŔākais spēlei bez liekiem riskiem. Spēlētājs sev var uzlikt maksimālo vienas likmes summu un maksimālo kopējo likmju summu 24h periodā. Maksimālā likmes summa ir summa, kādu sev spēlētājs ļauj veikt vienai likmei, savukārt maksimālā summa 24h periodā ir visu likmju summa norādÄ«tajā laika periodā. AttiecÄ«gi totalizators liegs veikt lielākas likmes par noteikto.

Abonē Totalizators.com jaunumus un akcijas

Jūsu e-pasts būs droŔībā un netiks izmantots SPAM nolūkos.