Sākums
→
Blogs
→
Teodors Bļugers
Autors:

Teodors Bļugers

Hokejists Latviju pārstāvējis junioru līmenī 2011. gada IIHF Pasaules U18 čempionātā un Pasaules Junioru Hokeja čempionātā. Viņš spēlēja arī Latvijas izlases sastāvā 2018. gada Pasaules čempionātā.

Intersanti fakti par Teodoru Bļugeru

Totalizators.com

• Dzimis 1994. gada 15. augustā

• Latviešu profesionāls hokejists

• Pašlaik spēlē Vankūveras “Canucks” komandā NHL.

• “Penguins” viņu izvēlējās 2012. gada NHL draftā ar 52. kārtas numuru, kas padara viņu par 3. visaugstāk izvēlēto latviešu hokejistu NHL, atrodoties aiz Zemgusa Girgensona un Sanda Ozoliņa.

Teodora hokeja karjera

Bļugers savu karjeru sāka BHS hokeja skolā, kuru dibinājis kādreizējais Dinamo RÄ«ga spēlētājs Helmuts Balderis. 1. gadā Bļugers pārcēlās uz Ziemeļameriku un spēlēja tur junioru lÄ«gā. Viņš iestājās Minesotas Universitātē, kā arÄ« 4 sezonas spēlēja NCAA. 2. gada 22. martā Bļugers parakstÄ«ja lÄ«gumu ar Pitsburgas "Penguins" un uz pārbaudes laiku pievienojās Skrentonas "Penguins", kurā spēlēja lÄ«dz pat 2018. gadam. Pēc tam arÄ« spēlēja Pitsburgas "Penguins" lÄ«dz pat 2023. gadam. 2023. gadā Pitsburgas "Penguins" aizmainÄ«ja Bļugeru uz Las Vegasas "Golden Knights" kura uzvarēja 2023. gada Stenlija kausu un viņš kļuva viens no 2 LatvieÅ¡iem, kas virs savas galvas ir pacēlis Stenlija kausu. PaÅ¡laik Teodors spēlē VankÅ«veras "Canucks".

Saistītas lapas
Juris Bergmanis

Juris Bergmanis

📰 Sporta žurnālists ⭐ Redaktors ar vairāku gadu pieredzi 🏀 Basketbola analītiķis

Pabeidzot žurnālistikas studijas, Juris saprata, ka nevēlas būt parastu, ikdienišķu ziņu redaktors. Jau mācību laikā Juris atklāja, ka viņam ne tikai patīk, bet arī labi padodas sporta analītika. Šobrīd Juris veido informatīvus sporta sadaļu apskatus, lai palīdzētu arī citiem sporta entuziastiem izmēģināt veiksmi un prasmes sporta likmju veikšanā.

Par Juris Bergmanis
18 raksti

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!