Totalizators Latvijā
Blogs
Teodors Bļugers
Autors:

Teodors Bļugers

Hokejists Latviju pārstāvējis junioru līmenī 2011. gada IIHF Pasaules U18 čempionātā un Pasaules Junioru Hokeja čempionātā. Viņš spēlēja arī Latvijas izlases sastāvā 2018. gada Pasaules čempionātā.

Teodors Bļugers

Intersanti fakti par Teodoru Bļugeru

• Dzimis 1994. gada 15. augustā

• Latviešu profesionāls hokejists

• Pašlaik spēlē Pitsburgas “Penguins” komandā NHL.

• “Penguins” viņu izvēlējās 2012. gada NHL draftā ar 52. kārtas numuru, kas padara viņu par 3. visaugstāk izvēlēto latviešu hokejistu NHL, atrodoties aiz Zemgusa Girgensona un Sanda Ozoliņa.

Teodora karjera

Bļugers savu karjeru sāka BHS hokeja skolā, kuru dibinājis kādreizējais Dinamo Rīga spēlētājs Helmuts Balderis. 1. gadā Bļugers pārcēlās uz Ziemeļameriku un spēlēja tur junioru līgā. Viņš iestājās Minesotas Universitātē, kā arī 4 sezonas spēlēja NCAA. 2. gada 22. martā Bļugers parakstīja līgumu ar Pitsburgas “Penguins” un uz pārbaudes laiku pievienojās Skrentonas “Penguins, kurā spēlēja līdz pat 2018. gadam. Pēc tam arī spēlēja Pitsburgas penguins līdz pat 2023. gadam.

2023. gadā Pitsburgas penguins aizmainīja Bļugeru uz Las Vegasas Golden knights kura uzvarēja 2023. gada Stenlija kausu un viņš kļuva viens no 2 Latviešiem, kas virs savas galvas ir pacēlis Stenlija kausu.

Juris Bergmanis

Juris Bergmanis

Sporta žurnālists Redaktors ar vairāku gadu pieredzi Basketbola analītiķis

Pabeidzot žurnālistikas studijas, Juris saprata, ka nevēlas būt parastu, ikdienišķu ziņu redaktors. Jau mācību laikā Juris atklāja, ka viņam ne tikai patīk, bet arī labi padodas sporta analītika. Šobrīd Juris veido informatīvus sporta sadaļu apskatus, lai palīdzētu arī citiem sporta entuziastiem izmēģināt veiksmi un prasmes sporta likmju veikšanā.

Par Juris Bergmanis

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli