Sākums
Blogs
Rūdolfs Balcers
Autors:

Rūdolfs Balcers

Junioru vecumā spēlējis 2015., 2016. un 2017. gada Pasaules čempionātā junioriem, kā arī 2014. un 2015. gada Pasaules čempionātā jauniešiem.

Interesanti fakti

Totalizators.com
  • 2023. gada Pasaules čempionātā pārstāvēja Latvijas izlasi, izcīnot pirmo medaļu, iegūstot trešo vietu.
  • 2015. gada NHL drafta 5. kārtā Balceru izvēlējās Sanhosē "Sharks"
  • Pašlaik spēlē Cīrihes "Lions"

Hokejista Karjera

Kad Balcers bija juniors, viņš spēlēja Norvēģijas, komandā “Lorenskoga” (2011-2013). 2013./2014. gada sezonā hokejists pievienojās citai junioru hokeja komandai -“Oilers”. Kā jaunākais spēlētājs nākamajā sezonā, viņš guva 21 punktu regulārajā sezonā un ar klubu uzvarēja līgas čempionātā. 2015. gada NHL draftā viņu izvēlējās Sanhosē “Sharks”. Pēc 3 sezonām “Oilers” sastāvā, viņš turpināja savu karjeru Ziemeļamerikā, pievienojoties lielam junioru klubam “Blazers” WHL 2016.-2017. gada sezonā. Balcers veica vieglu pāreju uz WHL, pavadīja 66 spēlēs ar “Blazers”, beidzot sezonu ar 40 vārtiem, visvairāk no visas komandas. Pēc veiksmīgas sezonas “Blazers” sastāvā, hokejists parakstīja 3 gadu līgumu ar Sanhosē “Sharks”. Pēc 2017. gada treniņu nometnes apmeklēšanas, Balcers sāka savu karjeru NHL, nonākot Sanhosē “Barracuda” sastāvā 2017.-2018. gada sezonā. Hokejists guva 23 vārtus, 25 rezultatīvas piespēles un 48 punktus 67 spēlēs. Balcers tika atzīts par komandas rezultatīvāko spēlētāju. Viņš tika izvēlēts, lai pārstāvētu komandu 2018. gada All-Star spēlē. 2018. gada septembrī Balcers tika iesaistīts apmaiņas darījumā un nonāca Otavas „Senators” komandā. Savu debiju viņš piedzīvoja 2019. gada 5. janvārī un jau otrajā spēlē guva vārtus. Hokejists aizstāvēja Latvijas godu 2018. gada Pasaules čempionātā. Tajā viņš guva 2 vārtus spēlē pret Norvēģiju.

Saistītas lapas

Juris Bergmanis

Juris Bergmanis

📰 Sporta žurnālists ⭐ Redaktors ar vairāku gadu pieredzi 🏀 Basketbola analītiķis

Pabeidzot žurnālistikas studijas, Juris saprata, ka nevēlas būt parastu, ikdienišķu ziņu redaktors. Jau mācību laikā Juris atklāja, ka viņam ne tikai patīk, bet arī labi padodas sporta analītika. Šobrīd Juris veido informatīvus sporta sadaļu apskatus, lai palīdzētu arī citiem sporta entuziastiem izmēģināt veiksmi un prasmes sporta likmju veikšanā.

Par Juris Bergmanis
17 raksti

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!