Totalizators Latvijā
Blogs
Rūdolfs Balcers
Autors:

Rūdolfs Balcers

Rudolfs Balcers foto

Interesanti fakti:

• Dzimis 1997. gada 8. aprīlī (25 gadi) • Profesionāls latviešu hokejists (pašlaik spēlē  Sanhosē "Sharks", NHL )

• 3 sezonas spēlējis Norvēģijā, Stavangeras “Oilers” sastāvā, taču 2015. gada NHL draftā viņu savai komandai izvēlējās Sanhosē “Sharks”.

• Balcers vēl vienu gadu pavadīja Norvēģijas komandas sastāvā, taču 2016. gadā pārcēlās uz Ziemeļameriku un pievienojās Kemlūpas “Blazers” sastāvam. Pēc 1 sezonas Amerikas Hokeja Līgā spēlējot Sanhosē “Barakuda”, Balcers tika iemainīts uz “Senators” 2018. gadā un savu NHL debiju ar komandu piedzīvoja 2019. gadā.

Hokejista Karjera

Kad Balcers bija juniors, viņš spēlējā Norvēģijā, komandā “Lorenskoga” (2011-2013). 2013./2014. gada sezonā hokejists pievienojās citai junioru hokeja komandai -“Oilers”. Kā jaunākais spēlētājs nākamajā sezonā, viņš guva 21 punktu regulārajā sezonā un ar klubu uzvarēja līgas čempionātā. 2015. gada NHL draftā viņu izvēlējās Sanhosē “Sharks”. Pēc 3 sezonām “Oilers” sastāvā, viņš turpināja savu karjeru Ziemeļamerikā, pievienojoties lielam junioru klubam “Blazers” WHL 2016.-2017. gada sezonā. Balcers veica vieglu pāreju uz WHL, parādījās 66 spēlēs ar “Blazers”, beidzot sezonu ar 40 vārtiem, visvairāk no visas komandas. Pēc veiksmīgas sezonas “Blazers” sastāvā, hokejists parakstīja 3 gadu līgumu ar Sanhosē “Sharks”. Pēc 2017. gada treniņu nometnes apmeklēšanas, Balcers sāka savu karjeru NHL, nonākot Sanhosē “Barracuda” sastāvā 2017.-2018. gada sezonā. Hokejists guva 23 vārtus, 25 rezultatīvas piespēles un 48 punktus 67 spēlēs. Balcers tika atzīts par komandas rezultatīvāko spēlētāju. Viņš tika izvēlēts, lai pārstāvētu komandu 2018. gada All-Star spēlē. 2018. gada septembrī Balcers tika iesaistīts apmaiņas darījumā un nonāca Otavas „Senators” komandā. Savu debiju viņš piedzīvoja 2019. gada 5. janvārī un jau otrajā spēlē guva vārtus. Hokejists aizstāvēja Latvijas godu 2018. gada Pasaules čempionātā. Tajā viņš guva 2 vārtus spēlē pret Norvēģiju.

Juris Bergmanis

Juris Bergmanis

Sporta žurnālists Redaktors ar vairāku gadu pieredzi Basketbola analītiķis

Pabeidzot žurnālistikas studijas, Juris saprata, ka nevēlas būt parastu, ikdienišķu ziņu redaktors. Jau mācību laikā Juris atklāja, ka viņam ne tikai patīk, bet arī labi padodas sporta analītika. Šobrīd Juris veido informatīvus sporta sadaļu apskatus, lai palīdzētu arī citiem sporta entuziastiem izmēģināt veiksmi un prasmes sporta likmju veikšanā.

Par Juris Bergmanis

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli