Atjaunots: 28.02.2023 15:10

Kopvērtējums

Bonusi
4 / 5
4 / 5
Iemaksa un izmaksa
4 / 5
4 / 5
Dizains
5 / 5
5 / 5
Koeficienti
4 / 5
4 / 5
Mobilā tālruņa lietotne
5 / 5
5 / 5
DroŔība un godÄ«ga spēle
5 / 5
5 / 5
Klientu serviss
4 / 5
4 / 5
Atbildīga spēle
5 / 5
5 / 5

Detalizēts apraksts

šŸŽ IepazÄ«Å”anās bonuss LÄ«dz 165ā‚¬ bezmaksas likmēs
ā³ Izmaksas laiks 1 diena
šŸ’ø Minimālā iemaksa 10ā‚¬
šŸ’³ Iemaksas metodes Visa , Mastercard , Trustly , SEB , Luminor , Citadele , Swedbank
šŸ’¶ Izmaksas metodes Visa , Mastercard , Trustly , SEB , Luminor , Citadele , Swedbank
šŸ’° Izmaksas limits 5000 EUR dienā
šŸ“ Licence A-69; TI-14
šŸ§­ DibināŔanas gads 2020
šŸ’µ ValÅ«ta Eiro
šŸŒ Valodas LatvieÅ”u , Krievu , Angļu
šŸ“© Klientu atbalsts Epasts: support@lvbet.lv , Tālrunis:+371 23114561 , BUJ sadaļa , Live čats
šŸ“œ ÄŖpaÅ”nieks SIA LVBet
āš½Sporta likmju veidi Live likmes , Futbols , Teniss , Basketbols , Volejbols , MMA , eSports
 • TieÅ”raides straumÄ“Å”ana
 • Ērtas un ātras naudas iemaksas un izmaksas
 • Mobilā tālruņa lietotne
 • Augsti izredzes koeficienti
 • Visiem vietnes klientiem nav pieejama lojalitātes programma
 • Klientu atbalsta dienesta komanda nav pieejama 24/7

Ko mēs domājam par sporta totalizatoru LVBet

Izpētot detalizēti LVBet online totalizatoru, varam droÅ”i apgalvot, ka Ŕī tieÅ”saistes vietne ir droÅ”a un uzticama, jo tā ir saņēmusi Latvija Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas licenci.

LVBet var lepoties ar satriecoÅ”u dizainu. Å is sporta totalizators ir vienkārÅ”i izveidots, ļaujot saviem klientiem atrast visu nepiecieÅ”amo informāciju ātri un ērti, tāpēc internetā ir atrodamas ļoti daudzas labas totalizatora atsauksmes par LVBet vietni. Lasiet tālāk mÅ«su pārskatu!

LVBet Bonusi

Totalizatora LVBet logo
Naudas atmaksa lÄ«dz pat ā‚¬50
Totalizatora LVBet logo
Palielini savas izredzes laimēt līdz pat 100%
Totalizatora LVBet logo
AtgÅ«sti lÄ«dz pat ā‚¬20 ar live tenisu
Totalizatora LVBet logo
Atgriezta likme lÄ«dz pat 20ā‚¬
DroŔa totalizatora ikona

Vai LVBet ir droŔs totalizators?

LVBet ir droÅ”s totalizators. Tam ir Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas licence. Licences numurs A-69; TI-14.

LVBet piedāvājumi

4 / 5

Sporta totalizators LVBet

Ikviens tieÅ”saistes totalizators vēlas, lai to vietne tiktu nepārtraukti apmeklēta un atzÄ«ta derÄ«bu slēdzēju vidÅ«. Lai to panāktu, tie saviem vietnes klientiem piedāvā daudz un dažādus bonusus un akcijas. ArÄ« LVBet dara to paÅ”u, piedāvājot saviem jaunajiem klientiem fantastiskus iepazÄ«Å”anās bonusus un esoÅ”ajiem apmeklētājiem daudzveidÄ«gus bonusus un akcijas nepārtraukti. Å Ä« iemesla dēļ internetā atrodamas daudzas lieliskas atsauksmes par LVBet lv totalizatoru. Ienāciet un pārliecinieties par to paÅ”i!

IepazīŔanās bonuss

LVBet bonuss ir lielisks piedāvājums jaunajiem klientiem. JÅ«s varat saņemt lÄ«dz pat ā‚¬165 bezmaksas likmēs. Tas ir lielisks veids, kā sākt sadarbÄ«bu ar LVBet un izmēģināt viņu pakalpojumus. Bezmaksas likmes var izmantot jebkurā no vietnē pieejamajiem sporta spēļu tirgiem. Lai saņemtu bonusu, ir jāveic vismaz ā‚¬20 depozÄ«ts.

Kā saņemt un aktivizēt iepazÄ«Å”anās bonusu

LVBet lv totalizatora iepazÄ«Å”anās bonusu var saņemt pavisam vienkārÅ”i. Sekojiet tālāk aprakstÄ«tajiem soļiem un saņemiet Å”o bonusu jau tagad!

 1. Reģistrējieties LVBet sporta totalizatorā.
 2. Veiciet naudas iemaksu ā‚¬20 apmērā.
 3. Apgroziet vismaz ā‚¬20 un saņemiet 2×10ā‚¬ bezmaksas likmes

LÅ«dzu, ņemiet vērā, ka Å”is piedāvājums attiecas tikai un vienÄ«gi uz jÅ«su pirmo likmi.

Citi pieejamie bonusi

LVBet lv totalizators ir plaÅ”i pazÄ«stams derÄ«bu slēdzēju vidÅ« arÄ« tāda iemesla dēļ, ka tas saviem klientiem piedāvā daudz un dažādus ienesÄ«gus bonusus un akcijas. Lasiet tālāk un uzziniet par dažiem no tiem!

Combo boost bonuss

Dodiet sev iespēju gÅ«t lieliskus rezultātus ar labāko palielināto piedāvājumu azartspēļu tirgÅ« ā€“ LVBet lv totalizators piedāvā jums iespēju atbalstÄ«t savus favorÄ«tus ar ekskluzÄ«vo Combo Boost likmi. Kāda tā ir? Pavisam vienkārÅ”i ā€“ jums ir iespēja iegÅ«t vairāk no savām likmēm LVBet totalizatora vietnē, palielinot savas likmes lÄ«dz pat 100%. Turklāt ņemiet vērā, ka ā€“ jo vairāk likmju izvēļu jÅ«s pievienosiet savam likmju kuponam, jo lielāku palielinājumu jÅ«s saņemsiet!

Iknedēļas E-sport Rush bonuss

Saņemiet balvu par savu iecienÄ«tāko E-sporta atbalstÄ«Å”anu LVBet lv totalizatorā. LVBet lv saviem spēlētājiem sniedz iespēju katru nedēļu saņemt naudas atmaksu lÄ«dz pat 50 EUR. Kā Å”is bonuss darbojas? No pirmdienas plkst. 00:01 lÄ«dz svētdienas plkst. 23:59 veiciet vismaz 50 EUR lielas likmes uz kvalificētiem (vienreizējiem vai kombinētajiem, min. kopējais koeficients 1,50) e-sportu tirgiem un saņemiet 10% naudas atmaksas bonusu nākamajā pirmdienā.

šŸŽ Bonuss šŸ’° LVBet totalizatora labākais piedāvājums
ReÄ£istrācijas bonuss LÄ«dz 165ā‚¬ bezmaksas likmēs
VIP Klubs Personīgs konta menedžeris, ekskluzīvas akcijas, ātrāka naudas izmaksa
Kazino bonuss 500 bezriska griezieni

Reģistrācija

ReÄ£istrÄ“Å”anās process sporta totalizatorā LVBet ir ātrs un vienkārÅ”s. Taču tas sastāv no trÄ«s posmiem.

MÅ«su eksperti ir soli pa solim jums zemāk aprakstÄ«juÅ”i reÄ£istrÄ“Å”anās procesu, kuru izpildot, jÅ«s jau pavisam drÄ«z varēsiet pievienoties uzticamajai LVBet Ä£imenei.

 • LVBet mājas lapas labajā augŔējā stÅ«rÄ« uzspiediet uz pogas ā€œReÄ£istrētiesā€
 • Tālāk jums vajadzēs ievadÄ«t personÄ«go informāciju:
 1. Lietotājvārdu
 2. E-pasta adresi
 3. Paroli
 • Kad tas izdarÄ«ts, apakŔā uzspiediet uz pogas ā€œNākamaisā€
 • Tālāk jÅ«s tiksiet novirzÄ«ts uz nākamo reÄ£istrācijas lapu, kur jums bÅ«s jāievada Ŕāda informācija:
 1. Vārds
 2. Uzvārds
 3. Dzimums
 4. Personas kods
 • Pēc tam atkal uzspiediet apakŔā uz pogas ā€œNākamaisā€
 • JÅ«s tiksiet novirzÄ«ts uz nākamo lapu, kurā jums vajadzēs ievadÄ«t savu kontaktinformāciju: mājas adresi, pasta indeksu, pilsētu un tālruņa numuru.
 • Pēc tam ar Ä·eksÄ«ti apzÄ«mējiet, ka piekrÄ«tat visiem vietnes noteikumiem un nosacÄ«jumiem, kā arÄ« to, ka esat vismaz 18 gadus vecs.
 • Kad tas bÅ«s izdarÄ«ts, lÅ«dzu, nospiediet uz pogas apakŔā ā€œPabeigt reÄ£istrācijuā€
 • Pēc reÄ£istrācijas jÅ«s uz savu norādÄ«to epasta adresi saņemsiet verifikācijas saiti, uz kuras nospiežot, jÅ«su totalizatora LVBet konts darbosies.

Kā arÄ« ņemiet vērā, ka ā€“ LVBet var pieprasÄ«t jums lejuplādēt pasi vai ID karti. Tas jums bÅ«s jāizdara 72 h laikā no reÄ£istrÄ“Å”anās brīža. Kur lejuplādēt savus dokumentus LVBet lv vietnē? Izvēlieties cilni ā€œMans kontsā€, kur zemāk bÅ«s redzama cilne ā€œMani dokumentiā€. Tas nepiecieÅ”ams KYC procesa ietvaros.

Iemaksa un izmaksa

4 / 5

LVBet lv savā vietnē izmanto maksājumu veidus, kā – Swedbank, SEB, Citadele un Luminor. Visi veiktie maksājumi, izņemot Citadeles pārskaitÄ«jumu, tiek apstrādāti nekavējoties, Tas nozÄ«mē, ka jÅ«s savā LVBet kontā naudu saņemsiet vienā acumirklÄ«. Izvēlieties savu banku, tad aizpildiet nepiecieÅ”amo informāciju un iemaksājiet savā spēlētāja kontā naudu.

Minimālā naudas iemaksa jÅ«su LVBet lv kontā ir 5 EUR, bet maksimālā ā€“ 5000 EUR. Savukārt minimālā naudas izmaksa ir 10 EUR un to iespējams pārskaitÄ«t tikai uz kontu, kuru bÅ«siet norādÄ«jis rēgistrācijas laikā.

Izmaksu un iemaksu limiti
Min. iemaksa 5 EUR
Max. iemaksa 5000 EUR
Min. izmaksa 10 EUR
Izmaksa līdz 720 EUR Izmaksā nekavējoties
Izmaksa no 720 līdz 14 300 EUR Izmaksā 24h laikā
Izmaksa ja summa pārsniedz 14 300 EUR 30 dienu laikā

Naudas izņemÅ”anas ātrums

Minimālā LVBET lv naudas izmaksa ir 10 EUR. Laimestus līdz 720 EUR jums izmaksās nekavējoties (izņemot, ja izmantosiet bankas Citadeles pakalpojumus. Šajā gadījumā tas var aizņemt līdz pat vienai darba dienai). Naudas izmaksas no 720 EUR līdz 14 300 EUR aizņems līdz pat 24 h. Turklāt, ja laimesta summa pārsniegs 14 300 EUR, tad tas aizņems līdz pat 30 darba dienām.

Sporta likmes

4 / 5

LVBet totalizatorā sporta likmju izvēle ir plaÅ”a un daudzveidÄ«ga. Tās iespējams likt uz tādiem sporta veidiem, kā hokeju, futbolu, tenisu, baksetbolu, e-sportu u.c. Turklāt sporta likmju sadaļa Å”ajā totalizatorā nepārtraukti attÄ«stās, pievienojot arvien kaut ko jaunu, kas ir ļoti labs rādÄ«tājs.

Varam droÅ”i apgalvot, ka LVBet lv sporta likmju izredžu koeficienti ir pietiekoÅ”i augsti. Piemēram, Eiropas TOP 5 futbola lÄ«gām, ja salÄ«dzinām ar citiem Latvijā pieejamajiem totalizatoriem ā€“ tie ir visaugstākie!

Likmju likÅ”ana tieÅ”raidē

LVBet tieÅ”raižu piedāvājums nav tik spēcÄ«gs kā pirmsspēles tirgi, taču tas joprojām ir iespaidÄ«gs Ŕāda izmēra sporta totalizatoram.

Protams, visplaŔākās iespējas JÅ«s atradÄ«siet tādos sporta veidos kā futbols, kur JÅ«s varēsiet izvēlēties no vairākiem tirgiem, piemēram, nākamā vārtu guvēja, stÅ«ra sitienu skaita un daudziem citiem. Tomēr arÄ« mazākos sporta veidos ir plaÅ”a izvēle, un Ä«paÅ”i izceļas LVBet e-sporta iespējas.

Populārākās sporta likmes LVBet totalizatorā

āš½ļø Sporta veids Ā 
Futbols 40+ valstu līgas, ieskaitot Eiropas top līgas, kā Bundeslīga, Premjerlīga u.c.
Basketbols 10+ valstu līgas, ieskaitot NBA, Pro A, vai A1, kā arī citas.
Teniss 14+ valstu turnīri, ieskaitot ITF, Grand Slam u.c.
Hokejs 8+ līgas, ieskaitot NHL, SHL, Liiga, AHL u.c.
Esports 10+ spēles, ieskaitot CS:GO, LoL, Dota 2 u..c

Mobilā tālruņa lietotne

5 / 5

Ir paÅ”saprotami, ka ikviens azartspēļu cienÄ«tājs vēlas likt likmes uz sava iemīļotākā sporta veida vai notikuma jebkurā laikā un vietā. LVBet saviem vietnes apmeklētājiem to nodroÅ”ina! Visiem LVBet lv klientiem ir pieejama lietojumprogramma, kas sniedz tiem iespēju spēlēt, pat atrodoties ceļā. Jums bÅ«s iespēja izvēlēties spēles no mÅ«su milzÄ«gā spēļu kataloga, likt likmes, veikt naudas izmaksas un iemaksas, kā arÄ« saņemt burvÄ«gos akciju un bonusu piedāvājumus. Kā to izdarÄ«t? VienkārÅ”i! Instalējiet LVBet lietotni ar Android vai iOS, un pārliecināsieties paÅ”i, cik aizraujoÅ”a var bÅ«t azartspēļu pasaule jebkurā vietā un laikā.

DroŔība un godÄ«ga spēle

5 / 5

Kāda ir LVBet totalizatora vietnes galvenā prioritāte? Klients! Un, protams, lai to personiskā informācija, maksājumu dati un citi vietnei uzrādÄ«tie dokumenti bÅ«tu konfidencionāli un droŔībā. Mēs esam veikuÅ”i visas nepiecieÅ”amās pārbaudes un varam garantēt, ka LVBet vietnē tiek ievērots likumu par personas datu aizsardzÄ«bu. Å is likums nosaka, ka totalizatoram vienmēr jāaizsargā jebkura informācija, ko vietnes apmeklētājs jebkad tajā ir iesniedzis.

Turklāt LVbet totalizators ir saņēmis LR Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas licenci, kas dod simtprocentÄ«gu garantÄ«ju, ka tas ir droÅ”s un uzticams.

Kā arÄ«, lai LVBet lv bÅ«tu simtprocentÄ«gi taisnÄ«gs pret visiem spēlētājiem, tajā tiek izmantots nejauÅ”o skaitļu Ä£enerators. Tas nozÄ«mē, ka ikvienam vietnes spēlētājam ir pilnÄ«gi identiskas iespējas laimēt.

Klientu serviss

4.5 / 5

Klientu atbalsta dienests LVBet totalizatorā ir izcils! Ar to iespējams sazināties trÄ«s valodās: latvieÅ”u, krievu un angļu. Jums ir iespēja vērsties pēc palÄ«dzÄ«bas, ja raduŔās problēmas, vai lÅ«gt atbildēt uz kādu neskaidru jautājumu katru darba dienu no plkst 9.00 lÄ«dz 24.00. Savukārt brÄ«vdienās tas pieejams laikā no plkst. 12.00 lÄ«dz 20.00.

Jums ir iespēja sazināties ar profesionālo klientu atbalsta dienesta komandu Ŕādos veidos:

 • Rakstot epastu uz support@lvbet.lv
 • Zvanot uz tālruni +371 23114561
 • Rakstot tieÅ”raides tērzÄ“Å”anas sadaļā

Tomēr, lai nekavētu savu laiku, mēs iesakām jums vienmēr pārbaudÄ«t sadaļu ā€œBiežāk uzdotie jautājumiā€, kur, iespējams, atradÄ«siet atbildes uz jums interesējoÅ”ajiem jautājumiem nekavējoties. Kā arÄ« lasiet atsauksmes par LVBet totalizatoru un uzziniet, kā savas problēmas risinājuÅ”i esoÅ”ie vietnes klienti.

Klientu atbalsta saziņai
Valoda LatvieŔu, krievu, angļu
Darba laiks 09:00 – 00:00 (darba dienās), 12:00 – 20:00 (brÄ«vdienās)
Epasts support@lvbet.lv
Tālrunis +371 23114561
Live čats āœ…
BUJ sadaļa āœ…

Atbildīga spēle

5 / 5

Ikviena tieÅ”saistes totalizatora pienākums ir nodroÅ”ināt ne tikai lielisku azatspēļu pieredzi, bet arÄ« atbildÄ«gu spēlÄ“Å”anu. Tas ir paÅ”saprotami, jo nereti spēlētājiem rodas azartspēļu atkarÄ«ba, kas nozÄ«mē – tie vairs nespēj kotrolēt savus naudas lidzekļus, liekot likmes. Kā arÄ« pārāk daudz laika pavada vietnē, kas atstāj ļoti negatÄ«vu ietekmi uz ikdienas rutÄ«nu.

Lai pasargātu savus vietnes klientus, LVBet ir uzstādījis Ŕāda veida ierobežojumus:

 • Dienas likmju limitu
 • Vienas likmes limitu

Kā arÄ« LVBet klientu atbalsta dienests vienmēr ir gatavs jums palÄ«dzēt ar visu nepiecieÅ”amo informāciju – kādās organizācijās vērsties, ja radusies azartspēļu atkarÄ«ba. Turklāt jums jebkurā brÄ«dÄ« ir iespēja iekļaut sevi paÅ”atteikÅ”anās reÄ£istrā, kas liegs jums piekļūt azartspēļu vietnēm uz jÅ«su norādÄ«to laiku.

Līdzīgas sporta totalizatora vietnes

Ja esat iecienījis LVBet lv totalizatoru, tad iesakām izmēģināt arī tam līdzīgas vietnes, kā:

 • Besafe
 • Olybet
 • Optibet

Avoti

 • Licences regulators:Ā IAUI
 • LietoÅ”anas nosacÄ«jumi:Ā LVBet

Vai Tev ir raduÅ”ies citi jautājumi, ir sÅ«dzÄ«bas vai neskaidrÄ«bas sakarā ar Å”o totalizatoru?Ā Sazinies ar mumsĀ ā€“ mēs palÄ«dzēsim!

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Vispirms reÄ£istrējiet lietotāja kontu. Kazino LVBet iemaksas varat veikt ar pieejamajiem maksājumu veidiem: bankas kartēm vai bankas pārskaitÄ«jumu, kurus atradÄ«siet vietnē.

 • LVBet ir licencēts kazino. Tas ir saņēmis Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas licenci (IAUI). Tā ir legāla derÄ«bu vietne.

 • Diežēl LVBet nepiedāvā bonusus bez depozÄ«ta. Tomēr jÅ«s varat saņemt depozÄ«ta bonusu.

Atsauksmes

Sieviete LÄ«ga ikona
Novērtējiet totalizatoru
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Vēl nav nevienas atsauksmes.
JÅ«su atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Kopsavilkums

LVBet lv ir lieliska sporta derÄ«bu vietne. Viņi piedāvā plaÅ”u sporta veidu un tirgu klāstu gan pirms spēles, gan klātienes derÄ«bās. Turklāt klientu atsauksmes par LVBet ir lieliskas!

Lai gan LVBet darbojas tikai dažus gadus, tas jau var piedāvāt ļoti daudz vietnes apmeklētājiem. Viņu pirmsspēļu tirgus ir tikpat labs kā jebkurÅ” cits, ko mÅ«su ekspertu komanda ir pārskatÄ«jusi pēdējā laikā. Turklāt vietnes klientu apkalpoÅ”ana, droŔība un vienkārÅ”ais reÄ£istrācijas process ir lieli plusi. Kopumā mēs teiktu, ka LVBet ir Ä«paÅ”i laba izvēle jaunajiem spēlētājiem.

Eksperta vērtējums

Totalizatoru apskatu redaktors
Liela pieredze iGaming nozarē
Pieredzējis sporta likmju veicējs
Jēkabs ir atbildÄ«gs par kazino piedāvājumu analÄ«zi. Izvērtējot online kazino, viens no svarÄ«gākajiem aspektiem, kuram Jēkabs pievērÅ” uzmanÄ«bu, ir droÅ”a spēle. Tā kā ar online kazino apskatu veidoÅ”anu Jēkabs nodarbojas vairāk kā 8 gadus, vari paļauties, ka visa sniegtā informācija bÅ«s kvalitatÄ«va, pārbaudÄ«ta un noderÄ«ga tev kā spēlētājam.
Abonē Totalizators.com jaunumus un akcijas
JÅ«su e-pasta adrese saglabāsies droŔā vietā un tiks izmantota tikai jaunu bonusu un jaunumu paziņoÅ”anai.