Sestdienas naktī Losandželosā notiks, iespējams, pēdējā laika aizraujošākā boksa cīņa. Deontejs Vailders ( 40-0, 39 KOs) pret Taisonu Fjūriju (27 -0, 19 KOs)  aizstāvēs savu WBC jostu smagsvaru versijā. Aplūkosim, kā cīņu vērtē totalizatori Latvijā. 

Eksperti paredz, ka gaidāma izcila stilistiska cīņa, jo abiem bokseriem ir nenoliedzamas stiprās puses un manāmas vājības. Piemēram, Vailders ir nokautējis gandrīz katru savu pretinieku, taču viņam trūkst tehnikas un veiklības.

Tikmēr Fjūrijs savulaik bija smagsvaru karalis, taču viņš joprojām mēģina uztausīt savu agrāko spēku pēc garākas pauzes.

Attēlu rezultāti vaicājumam “fury wilder”

Pasaules un totalizatori Latvijā nepārāk iespaidīgu, taču favorīta statusu piešķīruši Vailderam. Koeficienti sākot no 1.55 (Betsafe) līdz 1.70 (Pafbet). Tikmēr uz Fjūrija uzvaru totalizatori Latvijā izlikuši koeficientus no 2.15 (11.lv) līdz 2.28 (Betsafe).

Abu bokseru stratēģija esot zināma par vismaz 99%. Vailders centīsies visas cīņas laikā trāpīt skaistu labo āķi, ņemot vērā, ka viņš ar tīra sitiena palīdzību spēj nokautēt jebkuru. Tikmēr Fjūrijs ar savām kustībām centīsies slāpēt iespējamos Vaildera spēcīgos sitienus. Īsāk sakot Vailders vēlēsies apmainītes ar sitieniem, tikmēr Fjūrijs cīņu padarīs mazliet neveiklu.

Par Vaildera spējām šaubu nav nevienam un pēc uzvaras pret Luizu Ortizu viņš apklusināja visus kritiķus. Par viņa švako tehniku var teikt jebko, taču boksera rezultāti nav noliedzami. 40-0 statistika un septiņas reizes aizstāvēta josta pasaka daudz ko.

Otras puses, Fjūrijs, iespējams, ir cīņas tumšais zirdziņš, jo nevienam nav skaidrs uz ko bokseris šobrīd ir spējīgs. Visiem labā atmiņā ir 2015.gads, kad viņš pieveica Vladimiru Kličko. Tomēr depresija un narkotiku lietošana viņam lika pamest sportu un atstāt jauniegūtos titulus vakantus.

Tagad viņš ir atpakaļ, lai atgūtu kādreiz zaudēto. Viņa divas atgriešanās cīņas bijušas pret mazpazīstamiem bokseriem, turklāt tās noteikti nebija kvalitatīvas cīņas, jo Fjūrijs izskatījās neveikls un mazliet ierūsējis.

Ja šis būtu 2015.gads, tad Fjūrijs noteikti būtu cīņas favorīts. Taču šoreiz vienīgā cerība ir Vaildera nokausēšana 12 raundu cīņā. Šādu iznākumu totalizatori Latvijā prognozē ar koefcientu 3.10 (Pafbet) – 3.60 (11.lv)  Lielākā daļa gan paredz, ka šī būs klasiska Vaildera cīņa, kurā viņš bez ierunām nokautēs pretinieku.

Totalizatori Latvijā Fjūrija nokautēšanu/tehnisko nokautēšanu/diskvalifikāciju prognozē ar koeficientu 2.00 (pafbet) – 2.30 (11.lv).