Latvijas sporta līdzjutējiem hokejs šobrīd sagādā visspilgtākās emocijas. Rīgas Dinamo joprojām Rietumu konferencē sitās pa augšgalu un pilnīgi droši raugās Gagarina kausa izcīņas virzienā, kamēr aiz okeāna izlases treneris Teds Nolans vada Buffalo Sabres, kuru sastāvā jaunais latviešu hokeja talants Zemgus Girgensons cīnās pat pirmajā maiņā.

Unibet vēlas saviem spēlētājiem spraigo hokeja kalendāru padarīt vēl aizraujošāku, tāpēc ir sagatavojuši kampaņu, kurā noskaidrosim janvāra hokeja likmju karali!

Laimē Zemgus Girgensona #28 Buffalo Sabres kreklu augstākā koeficienta sacīkstēs
No 6.janvāra līdz 26.janvārim piedalies Unibet hokeja augstākā koeficienta sacīkstēs un vinnē Zemgus Girgensona #28 Buffalo Sabres kreklu, kas ļaus tev paspīdēt citu hokeja līdzjutēju priekšā! Turklāt šajā sacīkstēs piedalīties var tikai Latvijas klienti.

Reģistrē savu Unibet kontu šeit

Lai piedalītos, veic vismaz 1 EUR likmi Totalizatorā, kur derību kartītē ir iekļauts vismaz viens hokeja iznākums. Jo augstāks vinnējošais koeficients, jo augstāka vieta. Sacīkstes dalībnieks, kuram padosies lielākais vinnējošais koeficients arī vinnēs galveno balvu. Sacīkstes laikā būs pieejams kopvērtējums ar labākajiem rezultātiem.

Balvas:
1. vieta Zemgus Girgensona #28 Buffalo Sabres krekls
2. vieta 50 EUR
3. vieta 30 EUR
4. – 6. vieta 20 EUR katram
7. – 10. vieta 10 EUR katram

AUGSTĀKĀ KOEFICIENTA SACĪKSTES NOTEIKUMI:
Hoekja augstākā koeficienta sacīkstēs var piedalīties tikai klienti no Latvijas. Lai piedalītos, akcijai ir jāpierakstās, ievadot savu lietotājvārdu tam paredzētajā lauciņā.
Sacīkstes ietvaros minimālā likme ir 1 EUR.
Likmes veidam (1×2, handikaps, kopējais vārtu skaits u.tml.) nav nozīmes.
Sacīkstes mērķis ir izveidot vinnējošu likmju kartīti ar lielāko koeficientu. Šajā likmju kartītē vismaz vienam iznākumam ir jābūt uz hokeja spēli.
Sacīkstes kopvērtējums tiks atjaunots nākamajā dienā līdz plkst. 16:00 pēc Latvijas laika. katras dienas likmēm jābūt noslēgušāmies iepriekšējā dienā, laikā no pl. 00:01 līdz 23:59 pēc Centrāleiropas laika.
Sacīkstes uzvarētājs saņems Zemgus Girgensona #28 Buffalo Sabres kreklu.
Ja uzvarētājs nevēlēsies balvu izmantot, vai mēs nevarēsim ar viņu sazionāties 14 dienu laikā pēc sacīkšu beigām, balvu saņems otrās vietas ieguvējs.
Galveno balvu nevar apmainīt pret naudu vai nodot citai personai.
Unibet patur tiesības mainīt akcijas noteikumus vai to pārtraukt jebkurā laikā.
Unibet vispārējie noteikumi ir spēkā.