Šodien Unibet ir sagādājuši pārsteigumu visiem sporta cienītājiem. Ja šīs dienas laikā veiksi likmes uz jebkuru sporta notikumu Unibet Totalizatorā vismaz 20 LVL (€25) vērtībā, tavā kontā tiks ieskaitīts bonuss 4 LVL (€5) vērtībā!

Lai varētu sākt līdzekļu apgrozīšanu bonusa saņemšanai šis bonus ir jāapstiprina. Tāpēc “Mans konts” sadaļā dodies uz “Mani bonusi”, izlasi noteikumus un apstiprini bonusu.

Bonusa piedāvājums būs apstiprināms tikai vienu dienu, bet pēc apstiprināšanas tev būs 5 dienas, lai apgrozītu minētos 20 LVL.

Minimālā likmes vērtība, kas tiek ņemta vērā apgrozīšanas nosacījumu izpildē ir 4 LVL. Nepieciešams veikt vismaz 4 likmes.

Reģistrējies Unibet šeit

Noteikumi:
– Šim bonusam vari pieteikties tikai 4.decembrī, laika posmā no 01:01 līdz 23:59 pēc Latvijas laika. Dodies uz sadaļu “Mans konts” -> “Bonusu piedāvājumi” -> “Mani bonusi” un apstiprini to.
– Bonusa izpildes nosacījumiem vērā tiek ņemtas tikai pirms mača likmes.
– Bonusa noacījumu izpildes progress sāksies līdz tavas pirmās likmes būs noslēgušās.
– Minimālā likmes vērtība, kas tiek ņemta vērā apgrozīšanas nosacījumu izpildē ir 4 LVL.
– Bonusa izpildes nosacījumiem vērā tiek ņemtas gan vienkāršas, gan kombinētās likmes.
– Supertoto un Superscore likmes netiek skaitītas bonusa nosacījumu izpildē.
– Bonuss pienākas tikai vienam kontam/spēlētājam no vienas IP adreses.
– Bonusa nauda 4LVL vērtībā tiks ieskaitīta spēlētāja kontā tiklīdz pēc bonusa apstiprināšanas pirms mača likmēs būs apgrozīti vismaz 20 LVL.
– Visi bonusi, kuru izpildes noacījumi netiks izpildīti 5 dienu laikā pēc pieteikšanās bonusam, tiks dzēsti un atlīdzība netiks izmaksāta.
– Unibet patur tiesības mainīt akcijas noteikumus vai to pārtraukt jebkurā brīdī.
– Unbet vispārējie noteikumi ir spēkā.