Vai tev jāpērk sporta likmes?

Totalizatori ir simpātisks peļņas veids arī slinkiem spēlētājiem, tāpēc to izmanto profesionāli (?) spēlētāji, pārdot savas izvēles un gūstot pieklājīgus papildu ienākumus. Centīsimies atbildēt uz jautājumu, vai tas būtu jādara arī tev.

Pateicoties plašajām interneta iespējām, “pirkt likmes” piedāvā salīdzinoši iespaidīgs skaits indivīdu, arī Latvijā. Arī cenas un atdeve ir krietni atšķīrīga, bieži vien radot situāciju, ka likmju iegādē tiek izmantoti vairāk līdzekļu, nekā no tām tiek iegūts totalizatoros. Pirms lec nezināmajā uzdod sev pāris jautājumus.

Kāpēc tu veic likmes?

Pirmais un galvenais jautājums. Ja totalizatori tev ir izklaide, aizmirsti par aklu trešo personu finansiālā stāvokļa uzlabošanu. Maksāt dubultu cenu par jautrību un adrenalīnu ir pilnīgi bezjēdzīgi. Spēlē atbildīgi un domā līdzi.

Ja spēlē peļnas vadīts, dodies tālāk.

Vai vari sasniegt mērķus ar saviem spēkiem?

Ja esi pietiekami zinošs un izvirzītās stratēģijas pieklājīgi strādā, jāpieņem, ka pats saproti, ka bezjēdzīga likmju pirkšana nebūs domāta tev.

Ja ir otrādi un izvirzītos mērķus neizdodas sasniegt, sākumā pārskati iepriekš paveikto, atrodi potenciālus uzlabojumus un TIKAI TAD apsver likmju pirkšanu. Tāpat, izlemjot par labu likmju pirkšanai, jābūt maksimāli kritiskam. Cena/statistika/atbilstība vēlmēm ir vieni no galvenajiem punktiem, kas jāņem vērā.

Turklāt jāapzinās, ka likmju pirkšana nenozīmē automātisku peļņu un varbūt pat tādas pašas likmes ir pieejamas bezmaksas, kam arī pievērsīsim uzmanību nākošajā punktā.

Vai vari atrast līdzīgus servisus bezmaksas?

Likmju pircēji lielākajā daļā gadījumu ir diez gan naivi un akli, nespējot atrast līdzīgus piedāvājumus interneta plašumos bezmaksas.

Tās kopā ar argumentiem/statistiku atrodamas dažādos forumos, sociālajos tīklos un tamlīdzīgi. Protams, jebkurā gadījumā ir jābūt modram un likmes lietderība jāpārbauda arī pašam. Dubults neplīst, zin kā.

Vai tev ir laiks?

Protams, totalizatori, to stratēģiju izstrādāšana un pielietošana prasa daudz laika, ko daudzi peļņas kārotāji sākumā nesaprot un tikai pēc nepatīkamiem zaudējumiem meklē alternatīvas. Daļā gadījumu nonākot līdz izvēlei par labu maksas likmēm.

Sākumā gan iesakām apsvērt, vai totalizatora spēle tev ir nepieciešama, ja nevari tam veltīt pietiekoši daudz laika.

Vai tu vienkārši vēlies atgūties no zaudējumiem?

Arī nonākot kritiskā situācija, spēlētāji mēdz meklēt palīdzību maksas likmēs. Kas ir pilnīgi nepareizi. Bieži vien šādi ātras atgūšanās meklētāji “uzlec virsū” krāpniekiem, padarot visu vēl traģiskāku.

Kā zināms, no zaudējumiem neizbēgt, tāpēc galvenais nekrist panikā un neveiksmju sēriju gadījumā vēlams apstāties un izanalizēt kļūdas nevis akli dzīties pēc nākamajiem zaudējumiem.

Esam par izvēles brīvību, bet likmju pirkšanai jābūt ļoti spēcīgos argumentos balstītai rīcībai un spēlētājam jābūt 100% gatavam uzņemties potenciālos riskus.

Par autoru LinkedinInstagramTwitter
Juris Bergmanis totalizators.com autors
Juris Bergmanis

Vietnes Totalizators.com līdzdibinātājs un satura redaktors. Viss par sporta likmēm, jaunumiem, līgām un daudz ko citu. Izstrādāju rakstus par labākajām sporta derību vietnēm kopš 2011. gada, par bonusa piedāvājumiem, vietņu uzticamību un detalizētām atsauksmēm ar reālu lietotāja pieredzi.