Vai Ronaldu glābs Juventus no izkrišanas ČL 1/8 finālā?

totalizatori

TURIN, ITALY - DECEMBER 11: Juventus player Cristiano Ronaldo during the Champions League training session at JTC on December 11, 2018 in Turin, Italy. (Photo by Daniele Badolato - Juventus FC/Juventus FC via Getty Images)

Šovakar ar spēlēm starp Turīnas “Juventus” un Madrides “Atletico”, kā arī Mančestras “City” un Gelzenkirhenes „Schalke 04” sākas UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālu atbildes spēļu noslēdzošā nedēļa, kurā noskaidrosim atlikušās četras ceturtdaļfinālu dalībnieces. Ielūkosimies, ko prognozē totalizatori .

Juventus-Atletico

Pirms trim nedēļām Madridē abas komandas aizvadīja salīdzinoši sīvu cīņu, taču piecu minūšu laikā ielaistie divi vārti spēles beigu daļā pamatīgi apgrūtina “Juventus” izredzes izvairīties no kārtējā paklupiena izslēgšanas spēlēs pret spāņu klubiem.

Protams, pagājušās nedēļas atbildes spēles parādīja to, ka brīnumi notiek. Šajā gadījumā “brīnums” varētu būt Krištianu Ronaldu personā, kurš pagājušajās 30 spēlēs pret “Atletico” guvis 22 vārtus. Pēdējo reizi gan tas izdevās esot vēl Madrides “Real” sastāvā pagājušajā sezonā.

Cerības rada arī “Juventus” pēdējās trīs spēles Itālijā, kurās panākumos gūti septiņi vārtus un ielaisti vien divi. Tas tomēr nav pārāk objektīvs rādītājs, ņemot vērā, ka komanda visas sezonas garumā tur dominē.

Tāpat turīniešiem var izpalidzēt “Atletico” līdera Griezmana garākā sausā sērija sezonā – futbolists bez vārtiem palicis pēdējās četrās spēlēs. Apdraudējumu gan var radīt arī citi spēlētāji – Rauls un Morata, kuriem pēdējos trīs mačos kopā pieci precīzi sitieni (divi un trīs).

Turpinot par “Atletico” sniegumu pēdējās trīs spēlēs Spānijā, arī viņiem kopumā tās aizritējušas ļoti sekmīgi – panākumi visos mačos, turklāt nevienā no tiem nav ielaisti vārti.

Totalizatori kā salīdzinoši pārliecinošu favorīti uz uzvaru spēlē izvirzījusi mājinieci “Juventus” , 1.70 (Optibet, Pafbet) – 1.71 (11.lv, Betsafe). Savukārt koeficienti uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā ir kritiskāki, ņemot vērā izbraukumā negūtos vārtus – 11.lv “Juventus” izredzes vērtē ar 4.15, Betsafe ar 4.00.

Schalke 04 – City

Krietni mazāka intriga ir spēlē Mančestrā. Lai gan Vācijā “Schalke” spēja pakutināt Anglijas kluba fanu nervus, līdz 85.minūtei ar divu pendeļu palīdzību atrodoties vadībā ar 2:1 un beigās piekāpjoties vien ar 2:3, gūt panākumu “City” mājās ar vismaz divu vārtu pārsvaru būs ļoti sarežģīti.

Bundeslīgā Schalke rāda katastrofāli sliktu sniegumu – pēc zaudējuma “City” tā piedzīvojusi sakāves visās trīs spēlēs un šobrīd atrodas vien divus punktus virs izkrišanas zonas.

Tikmēr “City” turpina gūt uzvaras Premjerlīgā, turpinot aktīvu cīņu ar Liverpool par titulu. Pēdējo reizi zaudējumu komanda piedzīvoja janvāra beigās.

Bez šaubām, totalizatori arī šajā reizē pārliecinošu favorītu statusu piešķir “City”, koeficienti 1.13 (Pafbet) – 1.16 (Betsafe).  Tikmēr koeficienti uz “Shalke 04” panākumu grozās ap 20.00, iekļūšanai nākamajā kārtā Betsafe izvirzījis koeficientu 24.00.