Futbola likmes sagādājušas problēmas bijušajam Mančestras “United” pussargam Polam Skoulzam, kurš  apsūdzēts par Anglijas futbola asociācijas likmju veikšanas noteikumu pārkāpumiem. 

Skolzs laika posmā no 2015.gada augusta līdz 2019.gada janvārim esot veicis 140 futbola likmes. Līdz ar to viņš pārkāpis noteikumus, kas futbola amatpersonām liedz izdarīt šāda veida likmes.

Tomēr vērts ņemt vērā, ka bijušais futbolists vien mēnesi vadīja ceturtās līgas klubu “Oldham Athletic”, turklāt tas nav darīts apsūdzībā norādītajā periodā. Skoulzam ir dots laiks līdz 26.aprīlim, lai atbildētu uz apsūdzībām.

Kopš 2014.gada viņš ir ceturtās līgas kluba “Salford City” līdz īpašnieks, kurā daļas pieder arī tādiem bijušajiem Mačestras “United” spēlētājiem kā Gerijam un Filam Neviliem, Raienam Gigsam un Nikijam Butam.

Pats Skoulzs “United” rindās aizvadīja 718 spēles, kurās guva 155 vārtus un palīdzēja komandai izcīnīt 11 Premjerlīgas tiulus. Tāpat aizvadītas arī 66 spēles Anglijas izlasē, kuru laikā gūti 14 vārti.