MMA faniem priekšā aizraujoša nedēļas nogale, jo sestdien Vankūverā tiks aizvadīts UFC 158 cīņu vakars, kurā galvenā kauja būs varens piedzīvojums. Kā to vērtē totalizatori?

Cerrone-Gaethje

Attēlu rezultāti vaicājumam “Cerrone-Gaethje”“Rogers Area” gaidāma cīņa, kas visticamāk kandidēs uz “Fight of the Year” – Donalds “Cowboy” Cerrone (36-12-0) pret Džastinu Gotjē (20-2-0).

Potenciāli aizraujošāku dueli ir grūti atrast, ņemot vērā, ka tikpat kā neviena kauja ar kādu no minētā vīra dalību nav bijusi garlaicīga. Puse no Cerrones UFC cīņām beigusies ar “end-of-night” bonusa iegūšanu, savukārt Gotjē savā oktagona karjerā to paveicis piecās no piecām reizēm.

Pēdējā cīņā jūnijā Cerrone ar tehnisko nokautu (Doctor stoppage) piekāpās spēcīgajam Tonijam Fergusonam, kamēr Gotjē martā ar varena sitiena palīdzību (Punch) nokautēja Edsonu Barbozu. Cerrone pēdējo uzvaru guvis maijā pret Alu Iaquinta.

Totalizatori kā cīnas salīdzinoši pārliecinošu favorītu izvirzījuši Gotjē, 1.48 (Betsafe) – 1.54 (Pafbet), kamēr Cerrone izredzes novērtētas ar 2.46 (Optibet) – 2.60 (Betsafe).

Gotjē nerimstošais spiediens varētu apgrūtināt Cerrone, īpaši cīņas sākumā, ņemot vērā, ka “kovbojs” ir bēdīgi slavens ar lēnu cīņas uzsākšanu. Tāpat viņš aizskarams ar sitieniem ķermenī, uz ko visticamāk Gotjē vajadzēs koncentrēties.

Gotjē panākumam ar nokautu (KO/TKO) koefcienti gana līdzīgi. Variantam “Jā” tie svārstās ap 1.72 (Pafbet) – 1.77 (Betsafe), kamēr “Nē” tie ir 1.96 (Betsafe) – 2.02 (Pafbet) robežās.

Cerrones panākuma gadījumā visreālāk tiek uzskatīts, ka tas nenotiktu ar nokauta palīdzību .”Jā” 3.15 (Pafbet) – 4.40 (Betsafe), “Nē” 1.18 (Betsafe) – 1.32. (Pafbet).

Cirkunov-Crute

Attēlu rezultāti vaicājumam “cirkunov crute”Protams, cīņu vakarā gaidāmas vairākas citi dueļi, taču latviešu faniem saistošākā varētu būt ar Kanādā dzīvojošā latvieša Mišas Cirkunova (14-5-0) dalību, kurš spēkosies pret Džimiju Krūtu (10-0-0).

Cirkunovs pēdējā cīņā martā jau 38 sekundē piekāpās Džonijam Valkeram (flying knee and punches). Pēdējo uzvaru latvietis izcīnija 2018.gada oktobrī pret Patriku Kamingsu (Arm-Triangle Choke).

Tikmēr Krūts februārī ar tehniskā nokauta palīdzību pieveica Semu Alveju (punches), joprojām esot nepārspēts. Austrālietim šī būs vien trešā cīņa UFC, savukārt Cirkunovam ir par sešām vairāk.

“Cirkunovam vajadzēs mani nogalināt, lai apturētu, ” Foxsports austrāliešu versijā atzinis Krūts.

Totalizatori abu cīkstoņu izredzes vērtē ļoti līdzīgi, Cirkunova uzvarai koeficienti 1.85(Pafbet) – 1.94 (Optibet), savukārt Krūta iespējas gūt panākumu novērtētas ar 1.80 (Optibet) – 1.96 (11.lv).

Krūts spēkā var sacensties ar Cirkunovu un spēks kājās varētu nopietni testēt latvieša zodu. Visticamāk gaidāma kauja stāvus, kura varētu būt pietiekoši sīva. Tajā pašā laikā 23 gadus vecais austrālis varētu vēl nebūt gatavs šādam panākumam.