UFC 252 – Miočičs vs Kormjē

Šajā nedēļas nogalē kartējais saldais ēdiens sagaida cīņu sporta fanus, jo Lasvegasā notiekošajā UFC 252 šova galvenajā cīņā par smagsvaru titulu trešajā savstarpējā tikšanās reizē spēkosies Stips Miočičs (19-3) un Deniels Kormjē  (22-2), kuram šīs duelis būs karjeras noslēdzošais. Kā to prognozē totalizatori?Abi veterāni pirmo reizi tikās 2018.gada jūlijā, kad tā brīža vieglā smagsvara čempions Kormjē atgriezās smagsvaros un pārspēja Miočiču jau pirmajā raunda izskaņā ar nokauta palīdzību.

https://youtu.be/NFBwcY6WQAE

Jau gadu vēlāk, 2019.gada augustā Miočičam izdevās atriebties ar nokautu ceturtajā raundā un atgūt jostu. Zīmīgi, ka kopš šīs cīņas abi sportisti oktagonā nav devušies.

https://www.youtube.com/watch?v=dHYfGoSRguk

Pirms zaudējuma pirmajā duelī, Miočičam piederēja UFC smagsvaru rekords ar visvairāk sekmīgām titula aizstāvēšanas reizēm (3). 37 gadus vecais amerikānis karjeras laikā pieveicis tādus pazīstamus cīkstoņus kā Francisu Nganū, Žunioru Doš Santošu un Alsteiru Overīmu.

Tikmēr 41 gadu vecais Kormjē bija ieplānojis beigt karjeru jau pēc augustā notikušās cīņas, tomēr zaudējums, acīmredzot, pamainīja plānus. Pēc uzvaras pret Miočiču pirmajā cīņā Kormjē četrus mēnešus vēlāk sekmīgi aizvadīja titula aizstāvēšanu, otrajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzveicot Dereku Luisu. Tāpat Daniels karjeras laikā guvis panākumus pret tādiem pretiniekiem kā Aleksandru Gustavsonu, Andersonu Silvu, Ramblu Džonsonu un citiem.

Sākotnēji trešajai jeb triloģijas cīņai UFC 252 šova ietvaros bija paredzēts notikt Īrijas galvaspilsētā Dublinā, tomēr plānus pamainija COVID-19 pandēmija. Jāatzīmē, ka šajā aspektā tas nācis par labu Kormjē, jo oktagons Vegasā ir mazāks, kas ļaus labāk parādīt savas vrestlinga prasmes.

Ja divās iepriekšējās cīņās totalizatori bija izvirzījuši diez gan stabilus favorītus, taču uzvarēja nosacītais pastarīts, tad šoreiz abu cīkstoņu izredzes tiek vērtētas ļoti līdzīgi. Nelielā favorīta lomā ir Latvijas totalizatori izvirzījuši Kormjē, 1.84 (Optibet) – 1.90 (Betsafe), kamēr Miočiča izredzes gūt otro panākumu pēc kārtas vērtētas ar 1.90 (Optibet) – 1.97 (Betsafe).

Tāpat diez gan pārliecinoši tiek uzskatīts, ka arī šoreiz netiks aizvadīta pilna cīņa, koeficients 1.45 (11.lv, Betsafe, Optibet, Pafbet), savukārt pilnas 5 raundu kaujas aizvadīšana tiek prognozēta ar 2.55 (11.lv) – 2.60 (Pafbet).

 

Par autoru LinkedinInstagramTwitter
Juris Bergmanis totalizators.com autors
Juris Bergmanis

Vietnes Totalizators.com līdzdibinātājs un satura redaktors. Viss par sporta likmēm, jaunumiem, līgām un daudz ko citu. Izstrādāju rakstus par labākajām sporta derību vietnēm kopš 2011. gada, par bonusa piedāvājumiem, vietņu uzticamību un detalizētām atsauksmēm ar reālu lietotāja pieredzi.