Nedēļas nogalē Ņujorkā par īpašu jostu UFC 244 pasākuma ietvaros cīnīsies Neits Diazs un Horhe Masvidals. Kā gaidāmo tikšanos vērtē totalizatori?

Piecu raundu duelī pusvidējā svara kategorijas cīkstoņi cīnīsies par unikālu “Baddest Motherfucker” jostu, kas izveidota speciāli gaidāmajai cīņai.

34 gadus vecais Diazs (20-11) šogad atgriezās oktagonā pēc trīs gadu pātraukuma. Zīmīgi, ka pēdējā aizvadītā cīņa bija revanšs pret skandalozo Konoru Makgregoru, kurā tika piedzīvots zaudējums pēc tiesnešu lēmuma.

Atgriešanās cīņā augustā Diazs “UFC 241”  šova ietvaros pārspēja Entoniju Petisu pēc tiesnešu lēmuma.

https://www.youtube.com/watch?v=CYyuhBlP5B8

Tikmēr Masvidals (34-13) šogad atgriezās UFC pēc divu gadu pauzes un aizvadījis pat divas cīņas. Martā amerikāņu cīkstonis “UFC 147” galvenajā cīņā ar sitienu palīdzību otrajā raudā nokautēja Derenu Tilu, savukārt jūlijā jau piektajā sekundē UFC 239 cīņu vakarā ar celi “izslēdza” Benu Askrenu.

Diaza un Masvidala cīņas notikšana oficiāli tika apstiprināta septembrī. “Baddest Motherfucker” jostas nosaukuma izcelsme meklējama Diaza izteikumos pēc panākuma pret Petisu: ” Šī ir cīņas spēle. Beidziet uzvesties tā, it kā šis būtu profesionālais sports. Ņemt, visu ko man dod? Es paņemšu to, kas ir mans. Tas, par ko es runāju ir “Baddest Motherfucker” tituls. Man vajag to jostu, cik vien ātri iespējams.”

Pamatīgu satricinājumu cīņa ieguva nedēļu pirms tās norises. Diazs savā sociālā tīkla Twitter kontā atzina, ka nepiedalīsies tajā, jo viņa organismā it kā atrastas neatļautās vielas. Cīkstonis neoficiālās apsūdzības kateoriski noliedza un paziņoja, ka necīnīes līdz “UFC , USADA vai kāds cits, kurš mani čakarē, nesakārtos radušos situāciju”.

Divas dienas vēlāk UFC paziņoja, ka Diazs nav izdarījis antidopinga noteikumu pārkāpumus. Nokaitēto situāciju radījusi niecīga sportista organismā atrasta aizliegtās vielas deva, kas radusies no vegānisku vitamīnu lietošanas.

UFC teikto vēlāk arī apstiprināja ASV Antidopinga aģentūra, vēstot, ka Diazam nav piešķirtas sankcijas vai diskvalifikācija.

Totalizatori salīdzinoši pārliecinoši prognozē, ka “Madison Square Garden” panākumu izcīnīs Masvidāls, koeficienti 1.57 (Optibet) – 1.60 (Pafbet) robežās. Tikmēr Diaza izredzes uz uzvaru novērtētas ar 2.31 (Optibet) – 2.38 (Betsafe). Pēdējie divi nokauti norāda uz Masvidala lielisko formu, kamēr Diazu noteikti kaut nedaudz ietekmējuši notikumi ārpus oktagona.

Veiksmes likmju veicējiem un cīkstoņiem!