Šovakar 17:00 Latvijas futbola izlase izbraukumā aizvadīs vienu no pēdējām spēlēm UEFA Nāciju līgā pret Kazahstānu. Aplūkosim, ko šai spēlei piedāvā totalizatori Latvijā. 

Spēles izbraukumā notiks uz mākslīgā seguma laukumiem, tādēļ kā treniņu vieta Latvijas komandai bija izvēlēta futbola kluba “Jelgava” jaunizveidotā bāze.

Kā zināms, pēdējā spēlē, kura notika oktobra vidū, Latvija bezcerīgi piekāpās Gruzijai ar 0:3. Līdz ar to izlase Nāciju līgā joprojām nav izcīnījusi nevienu uzvaru un ar iegūtiem diviem punktiem četrās spēles ieņem trešo vietu grupas tabulā. Grupas līdere ir jau minētā Gruzija, kura vēl nav zaudējusi nevienu spēli, turklāt nav ielaidusi nevienus vārtus.

Izlases sastāvā kopš iepriekšējām spēlēm novērtotas pāris izmaiņas. Aleksandra Fertova vietā uz izlasi izsaukts balsta pussargs Igors Tarasovs, tikmēr ģimenes apstākļu dēļ uz Astanu nedevās Vladmirs Kamešs.

Tāpaat bez jau minētajiem debitantiem klāt nākuši aizsargs Vladislavs Gabovs, pussargs Vladimirs Kamešs un uzbrucējs Roberts Uldriķis. Ārpus sastāva palikuši aizsargi Gints Freimanis un Aleksandrs Solovjovs, kā arī pussargs Ivans Lukajnovs un uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis.

Kazahstāna pēdējā spēlē ar 4:0 pārspēja Andoru un šobrīd ar pieciem punktiem grupā ir virs Latvijas, otrajā vietā. Abu komandu savstarpējā spēle oktobrī tika nospēlēta neizšķirti 1:1, vārtus gūstot Karšauskam un Zainutdinovam.

Latvijas totalizatori favorītu statusu šoreiz piešķīruši Kazahstānai. 11.lv Kazahstānas izredzes vērtē 1.54, Optibet 1.53, Betsafe ar 1.51, savukārt Pafbet ar 1.52. Koeficientu uz Latvijas izlasi totalizatori Latvijā izlikuši 6.55-7.07, kas kvēlēkajiem faniem varētu šķist ļoti vilinoši.

Jau pirmdien pret Andoru tiks aizvadīta Nāciju līgas pēdējā spēle. Lai gan uz pirmo vietu pacelties nav iespējams, uzvaras var izšķirt Latvijas atrašanās vietu Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupu izlozes grozos.