Šovakar 21:15 Latvijas futbola izlase UEFA Nāciju līgas D1 grupas ietvaros mājās uzņems grupas līdervienību Gruziju. Šajā rakstā aplūkosim, ko prognozē un piedāvā totalizatori Latvijā.

Jau ziņojām, ka sestdien Latvija izbraukumā tikās ar Kazahstānas izlasi. Spēlē izdevās gūt pirmos vārtus turnīrā, kas bija arī iepriekš izlases kontekstā ignorētā uzbrucēja Karašauska debijas vārti izlases sastāvā. Mačs noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1, tomēr rezultātam ir milzīga rūgtuma piegarša, jo, iespējams, Kazahstānas spēlētājs vārtus guva ar roku, taču tiesnesis pārkāpumu nefiksēja.

Pēc aizvadītām trīs spēlēm, Latvijas izlase ar diviem neizšķirtiem un vienu zaudējumu ieņem trešo vietu D1 grupas tabulā. Kazahstāna ar tādu pašu bilanci ieņem otro vietu, taču, salīdzinot ar Latviju, guvusi par vieniem vārtiem vairāk.

Šī vakara pretiniecei Gruzijai Nāciju līgas turnīrs līdz šim bijis lielisks. Septembra sākumā gruzīni pārspēja Latviju un Kazahstānu, sestdien pārliecinoši uzvarēja Andoru ar 3:0. Tas Gruzijai ar 9 punktiem ļauj pārliecinoši ieņemt pirmo vietu grupā, un pārējām komandām apsteigt Gruziju tabulā ir gandrīz neiespējami.

Ar diviem vārtiem Gruzijas sastāvā turnīrā izcēlies ASV spēlējošais Valērijs Kazaišvili, kamēr četriem citiem spēlētājiem pa vienam vārtu guvumam. Visas trīs spēles vārtu drošība tika uzticēta bez kluba esošajam Džordži Loriam, un viņš komandu nav pievīlis, neielaižot nevienus vārtus.

Pēdējo komandu savstarpējo tikšanos ārpus Nāciju līgas Latvijas futbola fani, visticamāk, nevēlās atcerēties. Bezierunu zaudējums ar 0:5, kas rezultējās ar galvenā trenera Mariana Pahara atkāpšanos. Tomēr pirms mēneša Gruzijai zaudēts ar vien 0:1, kas ļauj cerēt, ka arī šajā spēlē cīņa par uzvaru notiks līdz pat spēles beigām. Pēdējo reizi Gruzija pieveikta 2011.gadā

Būtisku izmaiņu kopš spēles septembrī Gruzijas izlases sastāvā nav, vienīgi tas, ka spēlē pret Andoru laukumā pēc traumas atgriezās Maskavas “Spartak” spēlētājs Džano Ananidze, savukārt izlasē debiju piedzīvojis Polijā spēlējošais Luka Zarandija.  Latvijas sastāvā, protams, atrodas tie paši spēlētāji, kas spēlē pret Kazahstānu.

Bez pārsteigumiem, totalizatori Latvijā pamatotu favorītu statusu pirms spēlēs piešķīrusi Gruzijai, tomēr koeficients nav tik pārliecinošs, kā varētu šķist – 1.97 – 2.04, tāpēc totalizatoru spēlētājiem, kuriem šķiet, ka Gruzija atkal varētu uzvarēt, šis, iespējams, ir solīds ķēriens. Arī šajā spēlē netiek prognozēts, ka tiks gūti vairāk par diviem vārtiem – koeficients virs 2.5 likmei 2.70- 2.95.

[table id=4 /]

Protams, ceram, ka Latvijas izlase spēs gūt uzvaru, tāpat vēlam veiksmi visiem likmju veicējiem!