UEFA Nāciju līga: Latvija vs Fēru salas

Jau sestdien trešo spēli 2020./2021.gada sezonas UEFA Nāciju līgas D grupā aizvadīs Latvijas futbola izlase, izbraukumā spēkojoties ar šī brīža grupas līdervienību Fēru salām. Kā komandai veiksies – vērtē totalizatori.

Kā zināms, Latvijas futbola izlase jauno Nāciju līgas sezonu septembrī uzsāka ar diviem neizšķirtiem. 3.septembrī mājās iegūts nu jau klasiskais 0:0 neizšķirts ar Andoru (trešais pēc kārtas savstarpējās spēlēs), savukārt divas dienas vēlāk izbraukumā 1:1 neizšķirts pret Maltu. Zīmīgi, ka Maltā pēc protokola vārtus neviens Latvijas izlases futbolists neguva, jo bumbu pēc Kaspara Dubras sitiena 25.minūtē savos vārtos netīši raidīja pretinieks. Neizšķirti gan neliedz ar diviem punktiem ieņemt otro vietu grupas kopvērtējumā

Oktobra spēļu (Fēru salas un Malta) kandidātu sarakstā atgriezušies talantīgie Daniels Ontužāns (Bayern II) un Kristers Tobers (Lechia), tikmēr savainojuma dēļ starp kandidātiem nav Antonija Černomodrija (Riga), kura vietā komandai pievienojies Igors Tarasovs (KuPS). Pozitīva Covid-19 testa dēļ izlasei nevarēs palīdzēt Kaspars Dubra, tāpat diskvalifikācijas dēļ spēli pret Fēru salām nevarēs aizvadīt Vladislavs Gutkovskis (Krakow).

Trīs dienas pirms spēles ar Fēru salām izlase aizvadīja pārbaudes spēli pret Melnkalni, aprgūtinošos laikapstākļos nospēlējot neizšķirti (1:1).  Rezultātu ar galvu 26.minūtē atklāja Igors Tarasovs, taču kompensācijas laika pirmajā minūtē izlīdzinājumu panāca Ivanovičs.

Sestidienas pretiniece Fēru salas Nāciju līgu sākusi ar diviem panākumiem un pirmo vietu grupā. Pirmajā spēlē rezultatīvā spēlē pārspēta Malta (3:2), tikmēr nākamā mačā trīs dienas vēlāk minimāls panākums pret Andoru (1:0). Arī fērieši šonedēļ aizvadīja pārbaudes spēli, ar 0:4 piekāpjoties Dānijai.

Latvijas futbola izlase ar Fēru salām pēdējo reizi tikās pārbaudes spēlē 2018.gadā, kurā fiksēts 1:1 neizšķirts. Vēl pirms tam komandas aizvadīja savstarpējās spēles 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijā pirmajā spēlē 2016.gadā panākumu ar 0:2 gūstot Fēru salu futbolistiem, savukārt gadu vēlāk otrajā mačā nospēlēts neizšķirti (0:0).

Totalizatori Nāciju līgas mačā ar koeficientiem 2.20 (Pafbet)-2.40 (Betsafe) par favorītiem uzskata Fēru salas, kamēr Latvijas izlases izredzes gūt panākumu novērtētas ar 3.55 (11.lv) – 3.60 (Optibet, Pafbet). Neizšķirtam koeficienti 2.70 (11.lv)-3.00 (Pafbet) robežās. Bez pārsteigumiem, bukmeikeri neuzskata, ka spēle nebūs īpaši rezultatīva. Vārtu līnijā 2.5 virs novērtēts ar 3.10 (11.lv) -3.45 (Pafbet), zem ar 1.27 (Pafbet) – 1.35 (Betsafe/Optibet).