UEFA Nāciju līga: Latvija vs Andora

UEFA Nāciju līgas sezonas noslēdzošo spēli otrdien aizvadīs Latvijas futbola izlase, izbraukumā tiekoties ar vienmēr sīksto Andoru. Vai izdosies pabeigt turnīru ar uzvaru – vērtē totalizatori.

Sestdien Latvijai pret D1 grupas līderi Fēru salām neizdevās apliecināt savu favorītu statusu totalizatoru acīs, maču noslēdzot ar kārtējo neizšķirtu – 1:1. Spēles galvenie notikumi norisinājās 59.-60.minūtē. Vispirms rezultātu Latvijas izlases labā ar galvu izdevās atklāt Vladmiram Kamešam, taču Fēru salas atbildēja nekavējoties. Kopumā vārtu rāmi latviešiem no astoņiem mēģinājumiem sasniedza trīs sitieni, kamēr Fēru salas to tikpat reizes izdarīja no 13 raidījumiem.

Neizšķirts neļāva fēriešiem priekšlaicīgi nodrošināt pirmo vietu grupā un spēlēšanu C līgā nākamsezon, kamēr Latvija zaudēja izredzes iegūt otro vietu. Zaudējums pret Andoru liktu atrasties apkaunojošajā pēdējā vietā, tāpēc jādara viss iespējamais, lai no tā izvairītos.

Andorieši novembra spēles arī uzsāka mājās, kur ar 1:3 piekāpās Maltai. Zīmīgi, ka komanda atklāja rezultātu jau trešajā minūtē (pirmie vārti turnīrā), bet tad otrā puslaika ievadā raidīja bumbu savos vārtos, kā arī divas reizes ļāva izcelties pretiniekiem. Pavisam drūmi Andorai klājās trīs dienas iepriekš, pārbaudes spēlē tiekoties ar Portugāli. Stabils 0:7, kas liekus komentārus neprasa.

Kā jau zināms, Latvijai Andoras vārtus nav izdevies uzlauzt jau trīs mačus pēc kārtas, tāpat nekas nav arī ielaists. 0:0 rezultāta iespējamību komandu ceturtajā tikšanās reizē pēc kārtas totalizatori vērtē ar 5.80 (Optibet) – 7.00 (11.lv).

Tajā pašā laikā par favorītiem uz uzvaru mačā diez gan pārliecinoši tiek virzīta Latvijas izlase, koeficienti 1.78 (Betsafe) – 1.82 (Optibet) robežās. Andoras izredzes sagādāt pārsteigumu tiek vērtētas ar 4.70 (11.lv)- 5.00  (Betsafe, Optibet), ierastajam neižšķirtam koeficienti 3.20 (11.lv) – 3.45 (Pafbet).

Visiem, pat totalizatoriem ir skaidrs, ka rezultatīvu spēli nesagaidīsim arī šoreiz – 2,5 vārtu līnijā Zem novērtēts ar 1.42 (11.lv, Pafbet) – 1.45 (Optibet), kamēr koeficienti Virs opcijai 2.65 (Betsafe) – 2.80 (Optibet).

Cerams, ka goda jautājums tiks uztverts pietiekoši nopietni un beidzot no izlases sagaidīsim panākumu oficiālā spēlē pēc ilgākas pauzes!