UEFA Čempionu līgās sākas ceturtdaļfinālu cīņas

totalizatori

Šovakar ar pirmajām divām spēlēm sākas UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināli. 22:00  savstarpējo spēkošanos sāks “Tottenham” un Mančestras “City”, kā arī “Liverpool” un “Porto.  Aplūkosim, ko prognozē totalizatori.

Tottenham – City

Čempionu līgas ceturtdaļfinālā iekļuvušas četras Anglijas Premjerlīgas komandas, taču to skaits pusfinālā neizbēgami būs mazāks, jo divas no tām spēkojas savā starpā. Piemēram, pagājušās sezonas ceturtdaļfinālā iekļuva tikai divas komandas-  “City” un “Liverpool” (čempione).

Astotdaļfinālā pāra komandas izcīnīja pārliecinošas uzvaras. “Tottenham” divu spēļu summā ar 4:0 pārspēja Dortmundes “Borussia”, savukārt “City” pēc izbīļa izbraukumā (3:2, uzvaras vārti 90.min) mājās ar 7:0 sadragāja “Shalke”, divu spēļu summā izcīnot panākumu ar 10:2.

Klubi šosezon Premjerlīgā savā starpā tikušies vienu reizi (1:0, “City”), taču nākamajās 11 dienās, ieskaitot abas ČL spēles, tādas iespējas būs veselas trīs.

Turpinot par Anglijas Premjerlīgu, veiksmīgāk kopš pēdējās ČL astotdaļfināla cīņas gājis “City” – divas spēles, divi panākumi (2:0 pret Cardiff, 2:0 pret Fulham), tam pa starpai uzvarot arī FA kausa mačos pret “Swansea” un “Brighton” (3:2 un 1:0).

Komanda šobrīd Premjerlīgas kopvērtējumā atrodās otrajā pozīcijā, taču tai ir tikpat punktu, cik konkurentei “Liverpool”, turklāt vēl aizvadījusi par spēli mazāk.

Tikmēr “Tottenham” Premjerlīgā aizvadījusi trīs cīņas, izcīnot vienu panākumu un divās spēlēs zaudējot. Kopvērtējumā komandai ceturtā vieta, kas ļautu iekļūt ČL pamatturnīrā arī nākamajā sezonā, taču uz papēžiem min Londonas “Arsenal” un Mančestras “United”.

Totalizatori pirmajā spēlē favorītu statusu dod “City” , 1.87 (Pafbet) – 1.90 ( Betsafe). “Tottenham” panākuma iespējas novērtētas ar 4.00 (11.lv) – 4.30 (Betsafe), savukārt neizšķirta ar 3.65 (11.lv) – 3.80 (Betsafe).

Liverpool-Porto

Iespējams, šajā duelī intrigas ir vismazāk, vismaz pēc totalizatoru koeficientiem spriežot.

Astotdaļfinālā “Liverpool” pēc o:o mājās spēja izbraukumā izrēķināties ar Minhenes “Bayern” (3:1), tikmēr “Porto” ar 11 metru soda sitiena palīdzību otrās spēles papildlaikā pieveica “Roma” (4:3).

“Liverpool” Anglijas Premjerlīgā kopš panākuma astotdaļfinālā aizvadījusi trīs cīņas, visās gūtstot uzvaras. Kā jau minējām, kopvērtējumā tā šobrīd ieņem pirmo vietu, taču konkurente “City” aizvadījusi par spēli mazāk.

Tikmēr “Porto” spējusi aizvadīt piecus mačus – četrus Portugāles Premjerlīgā, visās spēlēs gūstot uzvaras un vienu Portugāles kausā (neizšķirts pret Braga). Līgas kopvērtējumā ieņem otro pozīciju, taču priekšā esošajai “Benfica” ir tikpat punktu.

Zīmīgi, ka “Porto” un “Liverpool” jau tikās pagājušā gada ČL izslēgšanas spēlēs- divu maču summā ar 5:0 astotdaļfinālā pārāka bija “Liverpool” (5:0; 0:0).

Protams, totalizatori uzskata, ka “Liverpool” mājās izcīnīs uzvaru, koeficienti 1.27 (Pafbet) – 1.30 (Optibet).  Līdz ar to, koeficienti uz “Porto” panākumu gana iespaidīgi, 10.00 (11.lv) – 12.00 (Pafbet). Tikmēr neizšķirtam 5.50 (11.lv) – 6.15 (Betsafe).