Šodien un rīt UEFA Čempionu līgā notiks pēdējās grupu turnīra spēles. Kā viena no saistošākajām noteikti ir cīņa B grupā starp Barselona un Tottenham. Aplūkosim, kā šo spēli prognozē totalizatori Latvijā. 

Barselonai grupu turnīrs būtībā vērtējams kā izdevies – gūtas četras uzvaras, vienreiz nospēlēts neizšķirti, kas ļauj nodrošināt pirmo vietu un iespēju spēlēt nākamajā kārtā. Tāpat komanda izcēlusies ar augstu rezultativitāti, piecās spēlēs gūstot 13 vārtus (tikpat ir C grupā spēlējošajai PSG), kā arī pieklājīgu aizsardzību – kopā ielaisti vien četri vārti.

Bez pārstegumiem, labākais vārtu guvējs Barselona sastāvā ir komandas līderis Lionels Mesi, viņam gandrīz puse, jeb seši no visiem gūtajiem vārtiem.

Tikmēr Tottenham situācija grupā nav tik droša kā Barselona. Lai gan komanda ieņem otro vietu grupā, kas ļauj iekļūt astotdaļfinālā, turpat blakus ar tādu pašu punktu skaitu ir Milānas Inter, kam šovakar spēle pret grupas pastarīti PSV. Līdz ar to šovakar jācīnās par uzvaru, vai jācer uz Inter neizšķirtu vai zaudējumu.

Piecās aizvadītajās spēlēs Anglijas komandai divi zaudējumi (viens tieši pret Inter), divas uzvaras un viens nepatīkams neizšķirts pret grupas pastarīti PSV. Skatoties uz gūto/zaudēto vārtu attiecību, situācija vērtējama viduvēji. Gūti astoņi vārti, kas nav slikti, taču ielaisti veseli deviņi. Rezultatīvākā komandas spēlētāja gods arī šeit bez pārsteigumiem – četri vārti Harijam Keinam.

Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē ar 4:2 pārāka Barselona, divi vārti Messi. Šoreiz Tottenham varētu pat izcīnīt uzvaru, jo Barselona visticamāk taupīs savus līderus un tos laukumā nelaidīs.

Tomēr totalizatori Latvijā ir nesalaužami un favorītu statusu piešķir Barselona, koeficients 2.02-2.08. Tikmēr uz Tottenham sulīgs 3.30 līdz 3.45 koeficients.

Tāpat totalizatori Latvijā uzskata, ka spēle būs gana rezultatīva, koeficients uz virs 2.5 likmi 1.48-1.50. Attiecīgi zem 2.5 novērtēts ar 2.59-2.65.