Pamatīgu triecienu piedzīvojis Austrālijas totalizators Sportsbet, kuram nācies izmaksāt uzvaras iepriekš atceltajām likmēm deviņu miljonu dolāru vērtībā.

Sportbet maijā izlicis nekorektus paaugstinātos koeficientus uz to, ka Austrāliešu futbola čempionāta (AFL) desmitās kārtas spēlēs neviens spēlētājs neizdarīs vairāk par 40 precīzām piespēlēm, kas arī noticis.

Koeficientus izmantojis kāds acīgs spēlētājs, kurš ar atklājumu dalījies tālāk kādā sociālā tīkla Facebook grupā. Kopumā likme tika veikta uz deviņiem mačiem, kuru kopējais koeficients bija 151. Pats atklājējs veicis vien 5 dolāru likmi, kas deva aptuveni 750 dolāru laimestu, taču citi kļūdu izmantojuši ar lielāku vērienu.

Sportsbet had incorrectly placed boosted odds that no player would make 40 or more disposals in round-10 AFL matches in May. Pictured: This punter won more than $44,000 and shared a screenshot of his winnings on Facebook

One punter won more than $11,000 after placing his bet through the online betting app

The bookmaker had to pay almost $9million. This punter won more than $16,000

Pamanījuši pieļauto kļūdu, totalizators veiktās likmes atcēla, kas radīja spēlētāju dusmas un sūdzības. Atbildīgais regulators pēc vairākiem mēnešiem lēmis, ka totalizatoram jāizmaksā laimesti, tāpēc aptuveni divi tūkstoši spēlētāju kopumā saņēma deviņus miljonus dolāru.