Kā zināms, totalizatori mēdz piedāvāt aizraujošas īpašās likmes par dažādiem ilgtermiņa notikumiem. Šoreiz kāds totalizators piedāvā minēt, ko UFC cīkstonis Konors Makgregors darīs pēc karjeras noslēgšanas. 

Otrdien skandalozais sportists radīja vētru un vīpsnāšanu sporta pasaulē, paziņojot par karjeras noslēgšanu sociālajā tīklā “twitter”, solot visiem Pina Coladas.

Kāpēc vīpsnā? Līdzīgs paziņojums no sportista bija 2016.gada, taču pāris mēnešus vēlāk viņš atgriezās astoņstūrī, lai spēkotos ar Neitu Diazu un izcīnīja panākumu.

Savas prognozes par Konora turpmākajām gaitām sniedzis Betonline.ag totalizators. Kā visreālāko variantu tas prognozē restlinga cīņu WWE – koeficients 2.50. Pamatojums tam ir īru WWE cīkstoņa Fina Balora atbilde uz Makgregora tvītu.

Kā otrā reālākā iespēja ar koeficientu 3.50 ir cīņa MMA, ņemot vērā 2016.gada scenāriju, tikmēr ar koeficientu 5.00 tiek piedāvāta kļūšana par bokseri. Atceramies slaveno cīņu 2017.gadā pret Floidu Meiveizeru.

Tālāk jau ir īsta jautrība. Ar koeficientu 6.00 ir opcija, ka Konoru arestēs. Ņemot vērā viņa skandalozitāti un ziņas par aizdomām seksuālā uzbrukumā, nav nemaz tik nereāls variants.

Ar koficientu 11.00 novērtēta kļūšana par UFC komentētāju, 13.oo kļūšanai par aktieri.

Pēdējie divi ir īpaši interesanti – koeficients 13.00 ir uz to, ka Makgregors atvērs savu bāru (kā zināms, Konoram jau ir savs viskija brends), SAVUKĀRT 21.00 uz to, ka bijušais sportists iemēģinās roku vīriešu striptīzā.

Ko Makgregors darīs tālāk, protams, rādīs laiks, bet iespēja veikt savu prognozi pavisam interesanta.