2018.gada pasaules kauss futbolā ir bijis spraigs ne tikai futbola spēlētājiem un faniem,  bet arī bukmeikeriem. Totalizatori Eiropā pieredzējuši rekordlielus kopējo likmju apjomus. 

Kā zināms, Pasaules kauss futbolā notiek reizi četros gados un tā popularitāte ir ļoti augsta. Šis laiks aktīvi tiek izmantots arī totalizatoru spēlēšanai, tāpēc veikto likmju apjoms ir ļoti iepaidīgs.

Piemēram, Lielbritānijā veikto likmju apjoms tiek prognozēts 3, 3 miljardu dolāru apmērā, kas ir uz pusi vairāk nekā pagājušā Pasaules kausa laikā 2014.gadā.

Arī Francijā šis laiks bukmeikeriem ir gana karsts – grupu turnīra laikā veikto likmju apjoms sasniedzis aptuveni 430 miljonus dolāru. Tas ir ne tikai uz pusi vairāk kā iepriekšējā pasaules kausa laikā, bet arī pārspēj kopējo 2014.gada pasaules kausa likmju kopsummu valstī.

Totalizatoru tirgus Eiropā aug ļoti strauji ar Lielbritāniju priekšgalā, taču Francija īpaši neatpaliek. Totalizatoru operatori šī Pasaules kausa laikā izlaiduši daudz īpašu piedāvājumu un reklāmas kampaņu ar slavenību piedalīšanos.

Gan Francija, gan Anglija sasniegušas Pasaules kausa pusfinālus, līdz ar to prognozējams, ka likmju veikšanas tendence tikai turpināsies. Abas futbola nācijas ar aizrautību seko līdz savu varoņu sniegumam un cer, ka tie aizvedīs komandu līdz panākumam.