“William Hill” totalizators svētdien izmaksājis vairāk nekā vienu miljonu kādam spēlētājam, kurš veica pamatīgu likmi uz Taigera Vudsa panākumu Masters turnīrā. 

Kā zināms, leģendārais 43 gadus vecais golferis svētdien izcīnīja pārsteidzošu uzvaru Masters turnīrā, kas bija viņa 15.Major tituls un pirmais kopš 2008.gada.

Piecas dienas pirms unikālā notikuma spēlētājs “William Hill” totalizatorā veica 85 tūkstošu dolāru lielu likmi uz Vudsa uzvaru. Tobrīd koeficients uz šādus iznākumu bija 15.00, kas nozīmē, ka svētdien anonīmais spēlētājs ieguva aptuveni 1,2 miljonu dolāru lielu laimestu.

Interesanti, ka attiecīgajā totalizatorā laimīgais iepriekš nebija veicis nevienu likmi, un, kā atzīst William Hill pārstāvji, tā bijusi ļoti laba pirmā likme. Kopumā totalizators Vudsa uzvaras rezultātā esot piedzīvojis zaudējumus, kas mērāmi vismaz ar septiņiem skaitļiem.

Neticamais iznākums radījis zaudējumus arī citiem, to starpā FanDuel totalizatoram, kurš apstiprinājis, ka kopumā zaudējis trīs miljonus dolāru. Starp tiem arī esot viens miljons, kurš izmaksāts totalizatora solījuma dēļ par likmju atmaksu Vudsa uzvaras gadījumā.

Protams, negaidītā uzvara Vudsu padarījusi par favorītu maijā notiekošajā 2019 PGA Championship, koeficients ~9.50.