Totalizatora spēlētājs 1,40€ kombinēto likmi pārvērš vairāku tūkstošu eiro laimestā

Ar īpašu veiksmi un prognozēšanas prasmēm pagājušajā nedēļas nogalē izcēlies kāds Betsafe totalizatora spēlētajs, kurš iespaidīgu kombinētu likmi pārvērtis vairāku tūkstošu eiro laimestā.

Kā sociālajos tīklos vēsta Betsafe, spēlētājs izveidojis kombinēto likmi ar kopumā 12 futbola notikumiem UEFA Eiropas un Čempionu līgās, kuri norisinājušies laika posmā no 5.-8. augustam. Zīmīgākais, ka kopējais koeficients sasniedzis 4422.91, taču likmes summa pavisam piesardzīga – viens eiro un 40 centi.

Starp kartiņā esošajām spēlēm jāizceļ tādi panākumi kā FC Copenhagen pār Istanbul BB (2.40), Doņetskas “Shakhtar” pār  “Wolfsburg” (2.85), “Sevila” pār “Roma” (2.55) , “Basel” pār “Frankfurt” (2.65), “Wolves” pār “Olympiakos”  (2.03) un “Inter” pār “Getafe” (2.29).  Piemēram, “Basel” savu uzvaru nodrošināja vien 88.minūtē, kamēr “Shakhtar” neticamā kārtā visus vārtus guva pamatlaika pēdējā minūtē un kompensācijas laikā (89′, 90’+1, 90’+3) .

Protams, kā jau var noprast, šāda kombinētā likme pat ar nelielu summu atnesusi varenu laimestu – 6192,07 EUR!

Image

Kā būtu, ja laimīgais būtu noriskējis ar lielāku summu? Jau divu eiro likme atnestu 8845 EUR lielu laimestu, piecu eiro likme sniegtu pat 22114,55 EUR laimestu, savukārt 10 eiro gadījumā laimests būtu ļoti tuvu 50 tūkstošiem. Tajā pašā laikā vienmēr jāatceras, ka kombinētās likmes ar šādu koeficientu “iziet” ļoti reti un ne bez veiksmes palīdzības. Spēlē atbildīgi!

 

Par autoru LinkedinInstagramTwitter
Juris Bergmanis totalizators.com autors
Juris Bergmanis

Vietnes Totalizators.com līdzdibinātājs un satura redaktors. Viss par sporta likmēm, jaunumiem, līgām un daudz ko citu. Izstrādāju rakstus par labākajām sporta derību vietnēm kopš 2011. gada, par bonusa piedāvājumiem, vietņu uzticamību un detalizētām atsauksmēm ar reālu lietotāja pieredzi.