Tigers Vuds un Fils Mikelsons 23.novembrī “Shadow Creek” golfa laukumos Lasvegasā aizvadīs leģendāru golfa spēli, ko pasaulē dēvē kā “The Match”. Aplūkosim, kādus koeficientus uz spēli piedāvā totalizatori Latvijā. 

Nosaukums “The Match” ir ņemts no kādas leģendāras cīņas 1956.gadā.

Taču šoreiz uz spēles ir veseli deviņi miljoni dolāru, turklāt abi spēlētāji savā starpā veic arī dažādas blakus derības. Piemēram, abi saderējuši uz 200 tūkstošiem, kurš pirmais ar “birdie” sitienu trāpīs pirmajā bedrītē.

Tajā pašā laikā daļa no šiem deviņiem miljoniem un citiem līdzekļiem, tiks ieguldīta labdarībā.

Attēlu rezultāti vaicājumam “woods mickelson”

Kā zināms, Vuds un Mikelsons ir attiecīgi pirmajā un otrajā vietā PGA un Major turnīru uzvaru topā starp aktīvajiem spēlētājiem. Vudam ir 80 uzvaras PGA tūrēs un 14 Major uzvaras, savukārt Mikelsonam 43 PGA uzvaras un 5 Major.

Šajā spēlē pastarīša lomā ir Mikelsons. Šis gads golferim nav bijis pārāk veiksmīgs, un arī fiziskā forma 48 gadus vecajam goflerim nav tā izcilākā. Piemēram, šī gada Ryder Cup ASV sastāvā spēlētājam bija pilnīga izgāšanās. Totalizatori Latvijā uz Mikelsona uzvaru piedāvā koefcientus sākot no 2.60(Betsafe) līdz 2.75 (Pafbet).

Tikmēr Taigera pēdējais PGA tūres rezultāts ir uzvara, kas 42 gadus vecajam sportistam bija ļoti īpaša. Protams, Vuds ir cīņas favorīts, tomēr jāatzīst, pat ja viņš tāds nebūtu cilvēki tāpat, ja ne aktīvāk uz viņa uzvaru veiktu kaudzi likmju.  Totalizatori Latvijā Vudsa iespējas vērtē ar koeficientu 1.44 – 1.50. Vērts pieminēt, ka Betsafe un Pafbet piedāvā plašu klāstu īpašo likmju.

Šajā mačā grūti ir atrast kādu vērtību. Vuds ir ļoti neprognozējams, un aiz viņa ir kaudzēm atbalsta likmju, kas koeficientus tikai dzen uz leju, tikmēr Mikelsons vienkārši spēlē draņķīgi, un ir apšaubāms vai viņš šobrīd ir tāda mača cienīgs.

Jāatzīst, ka naudas likšana uz Vudsu varētu būt diez gan jautra. Viņa atgriežanās tūrē, iespējams, ir viens no iedvesmojošākajiem stāstiem sportā. Tajā pašā laikā riskā ar likmēm uz Mikelsonu nav saskatāms nekas slikts, tomēr ieguldīt nopietnus līdzeķlus nebūtu ieteicams. Pat ja neesi golfa fans/entuziasts, spēle un likmju veikšana uz to varētu būt interesanta pieredze