Psiholoģija

Veiksmīga likmju veicēja psiholoģija

Lai sporta totalizatorā būtu iespējams gūt panākumus ilgtermiņā, ir nepieciešams izveidot pareizo domāšanas veidu. Lai nodrošinātu ilglaicīgu peļņu ir jāsaprot pamatlietas un tās regulāri jāpielieto praksē līdz brīdim, kad tās tiek izmantotas automātiski bez papildus domāšanas.

  Realitāte

  Ja jums šķiet, ka par veiksmīgu likmju veicēju var kļūt, tikai tiecoties pēc ”liela rezultāta”, jūs, iespējams, esat nepareizajā spēlē. Šāds uzskats būtu jāizmaina ikvienam, kurš vēlas iegūt peļņu sporta totalizatorā. Tā nav loterija, kurā iespējams ātri kļūt bagātam, cerot tikai uz veiksmi.
  Veiksme atnāks pie tiem, kuri, liekot likmes, sistemātiski izmantos svarīgākos panākumus nesošos principus.

  Protams, totalizatoru kompānijas varētu atklāt sistēmas, kas uzvar 80% no visām likmēm un atnes uzņēmumiem peļņu, tomēr dzīvē tā tas nenotiek.

  Realitātē robeža starp veiksmīgu un zaudētu likmi ir niecīga un tas, kurā pusē jūs galu galā nonākat, ir atkarīgs, kā jūs saglabājat savu apņemšanos īstenot likmju veikšanas principus.

  Nav laika egoismam

  Jūs uzvarat dažas likmes, dažas arī zaudējat. Jūs piedzīvojat uzvaru sērijas, bet nonākat arī uz vairāku zaudējumu takas. Tas ir neizbēgams ceļš.

  Nevienam nepatīk zaudēt, it sevišķi tad, kad tiek zaudēta jūsu sūri grūti nopelnītā nauda. Taču šādus sāpīgus zaudējumus ir piedzīvojuši visi veiksmīgie likmju veicēji, kuri no tiem ir mācījušies un kļuvuši gudrāki.

  To, iespējams, nav vienkārši sagremot, tomēr tas ir fakts. Ja jūs neiemācīsieties zaudēt, tad, visticamāk, jūs nespēsiet kvalitatīvi realizēt stratēģijas, kas jūs gala rezultātā novedīs pie neveiksmes. Un noslēgumā jūs būsiet zaudējis daudz vairāk kā savu lepnumu.

  Kāda ir pareiza psiholoģija:

  • Esiet gudri
  • Esiet saprātīgi
  • Veiciet likmes savu līdzekļu robežās

  Un ilgtermiņā jūs būsiet uzvarētājs!

  Neatlaidība

  Lai kļūtu par veiksmīgu likmju veicēju, nepietiks noskatīties dažas filmas, kurās cilvēki, uzvarot dažās partijās, kļūst par miljonāriem. Diemžēl dzīvē tā nenotiek un tādēļ ir jāsaprot īstā situācija.

  Līdzīgi kā viss mūsu dzīvēs arī sporta totalizatorā panākumi ir atkarīgi no tā, cik daudz cilvēks strādā. Jā, daudzkārt lietas izšķir veiksme, tomēr veiksme bez smaga darba noslēgumā nenovedīs ne pie kā laba. Ir svarīgi būt neatlaidīgam!

  Pienāks brīži, kad veiksies slikti un tad nāksies apdomāt turpmākās darbības, tomēr tā ir daļa no izaicinājuma, ko vajadzētu ņemt kā mācību, nevis vairot negatīvās emocijas. Realitātē visi tie, kuri ir kļuvuši par salīdzinoši veiksmīgiem likmju veicējiem, ir izgājuši cauri grūtībām, mācījušies no kļūdām un iekrājuši pieredzi. Laika gaitā to spēj jebkurš.

  Pacietība

  Nedrīkst iedomāties, ka jūs kļūsiet par totalizatora superzvaigzni vienas nakts laikā. Nospraudiet mērķus un izvirzāt reālas ambīcijas, kuras realizējat, sperot mazus solīšus. Tas ir viens no sporta likmju veicēja karjeras posmiem.

  Sāciet lēnām – sākumā fokusējieties uz kādu konkrētu sporta veidu vai līgu, par kuru interesējaties un pārzināt pietiekami augstā līmenī. Zināšanas par sporta veida vai līgas niansēm, notikumiem un visām pārējām lietām, kas ar tiem saistītas, jums palīdzēs ielikt pamatus.
  Būtu lieliski, ja visi kļūtu par veiksmīgiem likmju veicējiem dažu mēnešu laikā, sākot savu izaugsmi, tomēr situācija atgrūžas pret finansēm un pieredzes bagāžu, kas atnāk laika gaitā.

  Tādēļ nav vērts satraukties par neveiksmēm. Turpiniet strādāt un pilnveidot savas zināšanas par likmju veikšanu. Lepojieties ar savu progresu un mācieties no kļūdām. Tas atnesīs veiksmi.

  Nekad nebeidziet mācīties

  Un noslēgumā – jūs nevarat kļūt par veiksmīgu likmju veicēju, ja pārtrauksiet mācīties. Sporta totalizatorā ir nepieciešamas prāta spējas un loģiskā domāšana, kas inteliģentus cilvēkus laika gaitā var aizvest līdz ienākumiem šajā nozarē.
  Vienmēr saglabājiet gaišu galvu, pat tad, kad esat uz uzvaru takas. Jūs vienmēr varat labāk un vēss prāts allaž uzlabos jūsu izredzes.

  Par autoru LinkedinInstagramTwitter
  Juris Bergmanis totalizators.com autors
  Juris Bergmanis

  Vietnes Totalizators.com līdzdibinātājs un satura redaktors. Viss par sporta likmēm, jaunumiem, līgām un daudz ko citu. Izstrādāju rakstus par labākajām sporta derību vietnēm kopš 2011. gada, par bonusa piedāvājumiem, vietņu uzticamību un detalizētām atsauksmēm ar reālu lietotāja pieredzi.