Laimē NFL VIP piedzīvojumu klātienē Londonā 29.09.2013 ar vienu likmi. Katru nedēļu līdz 09.09.2013 divi spēlētāji ar uzvarošām likmēm, kurām ir visaugstākais koeficients, tiks izvēlēti finālam un apbalvoti ar €100. Viss, kas Tavai likmei nepieciešams, ir Premjerlīgas vai NFL spēle. No 09.09.2013 līdz 16.09.2013 šie labākie 10 spēlētāji sacentīsies savā starpā augstāko koeficientu finālā. Divi uzvarētāji kopā ar savu viesi dosies pilnībā apmaksātā NFL piedzīvojumā.

Lai likme kvalificētos, tai ir jābūt liktai uz NFL vai Premjerlīgas spēli.

Noteikumi un nosacījumi:

Tavai likmei ir jābūt vismaz 7LVL, lai piedalītos šajā konkursā.

Šis konkurss ir spēkā no 2013.gada 2.augusta līdz 15.septembrim.

Tavam kuponam ir jāietver vismaz 1 NFL vai Premjerlīgas mačs, lai piedalītos šajā konkursā.

Tu nedrīksti likt likmes uz vienas spēles abiem iznākumiem. Tas ir aizliegts.

Aktīvajā konkursā ir derīgi tikai uzvaroši kuponi ar augstākajiem koeficientiem, kuru iznākums noskaidrojas līdz 16.septembrim, plkst 10:00. Likmes, kuru iznākums noskaidrosies pēc šī laika, nepiedalīsies konkursā, bet tiks izmaksātas kā ierasts.

Tev nav jāreģistrējas konkursam. Kad tu uzliksi likmi vismaz €10 apmērā, kura ietvers vismaz 1 NFL, 1 Premjerlīgas vai abus mačus, tu automātiski piedalies konkursā.

Tu vari kombinēt tik daudz spēles no citiem sporta veidiem, cik vēlies, kamēr uzvarošais kupons ietver 1 NFL, 1 Premjerlīgas vai abas spēles.

Šajā piedāvājumā ir derīgas pirms mača, LIVE un mobile likmes.

Šajā konkursā būs 5 posmi. Katrs posms ilgs nedēļu, un 2 cilvēki ar augstākajiem koeficientiem uzvarošajās likmēs iekļūs finālā.

Pirmais posms ilgs no 2.-11.augustam, otrais posms ilgs no 12.-18.augustam, trešais posms ilgs no 19.-25.augustam, ceturtais posms ilgs no 26.augusta līdz 1.septembrim, piektais posms ilgs no 2.-8.septembrim. Fināla nedēļa būs no 9.septembra līdz 15.septembrim. Uzvarētāji tiks paziņoti 16.septembrī.

Tu nevari kvalificēties finālam vairāk par vienu reizi.

Fināla nedēļā par galveno balvu varēs sacensties tikai 10 finālisti no pieciem iepriekšējiem posmiem, par kuriem informācija būs “landingpage”.

Divi cilvēki ar augstākajiem koeficientiem kvalifikācijas likmēs fināla nedēļā laimēs VIP NFL nedēļas nogali Londonā.

Klienti varēs sekot līdzi savām sekmēm šim nolūkam paredzētajā “landing page”, kura tiks atjaunota katru pirmdienu, parādot iepriekšējās nedēļas divus finālistus.

Ja diviem vai vairāk dalībniekiem ir vienāds koeficients uzvarošajā kuponā, tad finālā iekļūs abi dalībnieki.

Katras no 2 galvenās balvas pakām aprēķinātā vērtība ir €5 000, kurus nevar apmainīt pret naudu.

Uz šo bonusa piedāvājumu ir tiesības tikai Latvijas iedzīvotājiem.

Visi 10 finālisti saņems savā kontā kā bonusu €100 (vai līdzvērtīgu summu citā valūtā) līdz 16.septembrim, plkst.17:00. Šis bonuss ir jāapgroza vismaz 6 reizes ar koeficientu 1,50 vai lielāku, lai to varētu izņemt vai izmantot citos produktos.

Šis konkurss attiecas gan uz jauniem, gan pastāvošiem klientiem.

Tiek piemēroti vispārējie noteikumi un nosacījumi.