Vērtības likmes un to atrašana ir viens no totalizatoru spēles pamatprincipiem, kas palīdz nodrošināt ilgtermiņa peļņu. Tomēr kā atrast “vērtību”?

Matemātiska izpratne

Atrodi priekšrocības, analizējot statistiku. Ieguldi laiku, izmanto dažādus rīkus un apzinies dažādus blakus faktorus, piemēram, līgu specifiku utml. Ja sports kā tāds tevi pārāk neinteresē, atrodi tādu, kurā biežāk ievēro iespējamās koeficientu neprecizitātes. Tajā pašā laikā, attīsti savu izpratni tajā.

Pazīsti savu sporta veidu līdz sīkākajām niansēm

Pieņemsim, ka tu pārzini basketbolu. Iespējams, tādā gadījumā tu labāk/ātrāk par totalizatoriem sapratīsi, kāda ietekme uz iznākumiem būs konkrētu spēlētāju traumām utml. Tava misija, lai atrastu vērtības likmes, ir mācīšanās, izzināšana, uzņemot pēc iespējas vairāk informācijas. Protams, ar izpratni par sporta veidu nepietiek, tāpēc jāizprot arī likmju veikšanas nianses.

Konfidenciāla informācija

Jāatzīst, ka pieeja pareizajiem un vērtīgajiem avotiem šodien ir tikai retajam, tāpēc ja tev tādi ir, visu cieņu. Tajā pašā laikā, jābūt maksimāli kritiskam, jāturās pie iepriekš noteiktās stratēģijas un nedrīkst pārvērtēt iegūto informāciju.

Mazākas līgas

Nav šaubu, lielie sporta veidi un līgas piesaista iespaidīgu auditoriju, līdz ar to attiecīgi vairāk cilvēku izmēģina savu veiksmi totalizatorus, un tie izliek pēc iespējas precīzākus koeficientus, kas apgrūtina vērtības likmes atrašanu.

Tikmēr mazākās līgās situācija ir krietni ērtāka, kas sekmē vērtības atrašanu.

Meklē likmes, kuras veikt pret favorītiem

Sena patiesība vēsta, ka tev nekad nevajadzētu veikt savas likmes, balstoties uz komandas nosaukumu un to, ka “viņi taču ir labāki”. Bieži vien par favorītiem koeficientu izteiksmē komandas kļūst tikai tāpēc, ka to fani aktīvi tās atbalsta arī ar totalizatoros veiktām likmēm.

Vēro naudas plūsmas izmaiņas

Vienkārši sakot, seko līdzi koeficientu izmaiņām. Bez šaubām tas prasīs krietnu piepūli, lai saprastu, kāpēc koeficienti mainās un kā no tā iegūt priekšrocību.

Piemēram, koeficientu izmaiņas par labu favorītu komandai nozīmē, ka favorītu lomu ar savām likmēm nocementē arī spēlētāji, savā ziņā veicinot vērtības likmes veidošanos uz pretiniekiem.