Kļūdas ir ierasta un neizbēgama lieta visās dzīves jomās. Tomēr totalizatori ir vieta, kur no tām pēc iespējas vairāk jāizvairās, ja likmju veikšanu vēlies padarīt kaut nedaudz ienesīgu. Iepazīstināsim ar izplatītākajām. 

Emocionāla/subjektīva likmju veikšana

Būt pilnīgi neitrālam, protams, ir gandrīz neiespējami, taču impulsīva likmju veikšana ir tā lieta, kurā kaut reizi iekritis katrs spēlētājs. Neapdomīga favorītu/iemīļotas komandas atbalstīšana utt., utjp.

Nevienam nav noslēpums, ka totalizatori ir balstīti uz cietiem faktiem, statistiku un tās analīzi. Ja vēlies nopelnīt. Nav arī šaubu, ka lielākā daļa to dara izklaides labad, taču arī šāda likmju veikšana bieži vien ir ļoti neapdomīga, cerot uz vieglām uzvarām ar reizēm pat absurdi lielu naudas summu palīdzību.

Tas nenozīmē, ka tev pilnībā jāizvairās no favorītu atbalstīšanas. Ja tev objektīvs pamatojums, viennozīmīgi, nebaidies un dari to. Spēlē ar prātu nevis sirdi. 🙂

Līdzekļu pārvaldības ignorēšana

Veiksmīgas spēles pamatā ir disciplīna visās jomās. Un tajā, kā tu izmanto likmju veikšanai paredzētos līdzekļus, tai ir būtiska nozīme. Pirms sāc ceļu totalizatoru spēlē, izlem, kāda būs tava līdzekļu pārvaldības stratēģija.

Līdzekļu pārvaldības nepielietošana padarīs tavu ceļu uz stabilu peļņu krietni lēnāku un sarežģītāku, kā arī dos vaļu neapdomīgiem lēmumiem.

Dzīšanās pēc zaudējumiem

No šī ir obligāti jāizvairās. Totalizatori ir par uzvarām un zaudējumiem, ne velti tās ir azartspēles. Zaudējumi ir daļa no spēles un no tiem ir grūti noslēpties. Jo ātrāk to sapratīsi, jo labāk.

Mēģināšana nekavējoties atgūties no zaudējumu sērijas tevi tikai iemestīs spirālē, no kuras būs grūti izkļūt. Likmes, kuru mērķis ir “atgūties” vienmēr ir balstītas uz naivām ekspektācijām vai paniku. Pieņem zaudējumu rūgtumu un analizē pieļautās kļūdas, lai tās nenotiktu nākotnē.

Ja tomēr sevis kontrolēšana tev sagādā grūtības, limitu uzlikšana tev noteikti palīdzēs.

Likmju veikšana jautrības dēļ

Likmju veikšana tikai lai paspilgtinātu kāda sporta mača skatīšanos vai kā tamlīdzīgi nav nosodāma, vien jāapzinās to, ka tu savus līdzekļus burtiski izmet mēslainē. Ja nav žēl, droši. Mērķtiecīgam spēlētājam šādas darbības nav vēlamas.

Var likties, ka šāda veida sevis limitēšana padara totalizatorus pavisam garlaicīgus, taču tā nebūt nav.

Totalizatora izmantošana dzērumā/narkotiku ietekmē

Kategoriski aizliegts. Vieglākais ceļš uz ātriem zaudējumiem. Ja esi ieplānojis veikt likmi, taču kādu apstākļu dēļ attiecīgajā dienā esi izlēmis lietot alkoholu, labāk uzliec stingrus dienas limitus, vai bloķē pieeju totalizatoram pavisam.

Muļķīgi pazaudēt smagi iekrāto bilanci vai ieguldīt spēlei neparedzētos līdzekļus nebūs patīkami.

Likmju veikšana uz sporta veidiem, par kuriem tu neko nezini

Bieži vien spēlētājiem klasisko sporta veidu likmes kļūst pārāk garlaicīgas, un tie dodas izmēģināt jaunus ūdenus. Tāpat nezināmajā ieved arī spēcīgs mārketings. Šādas likmes, protams, noved pie zaudējumiem.

Paliec sev zināmā nišā, tomēr ja vēlies paplašināt redzes loku, veic kārtīgu izpēti un sākotnēji aktīvāk paseko līdz notiekošajam bez likmju veikšanas.

Labāko piedāvājumu/koeficientu neizmanošana

Totalizatoru spēlētāji bieži vien ir slinki un savas likmes veic viena operatora ietvaros. Tomēr ņemot vērā salīdzinoši plašo tirgu, tādā veidā tie zaudē iespēju izmantot kaut par kripatu labākus koeficientus.

Neliela izpēte, kontu atvēršana vairākos totalizatoros un tu esi zirgā. Tāpat internetā ir simtiem resursu, kas palīdz koeficientu salīdzināšanā.