Ja esi paņēmis pauzīti no likmju veikšanas vai vienkārši esi dokumentālu filmu fans, Sportsbettingdime piedāvā septiņas filmas, kuru centrā ir sporta likmes un totalizatori. 

Fantasy Sports Gambling

Frontline kopā ar The New York Times piedāvā ieskatīties interneta sporta likmju pazemē. Dokumentālā filma īpašu uzmanību pievērš fantāzijas sportam.

Stundu garā epizodē, kas iznāca 2016.gada februārī, izpētīts, kā fantāzijas sporta likmju veikšana kļuva par iespaidīgu multmiljonu biznesa industriju, pateicoties likuma caurumiem.

Dziļās intervijas ar regulētājiem, spēlētājiem, prokuroriem ļauj ieskatīties sporta likmju tumšajā pusē.

30 for 30: The Legend of Jimmy the Greek

Šī 2009.gadā iznākusī filma dod ieskatu leģendāra sporta komentētāja un Lasvegasas bukmeikera Džeimsa Džordža Snaidera (Jimmy the Greek) dzīvē.

Džimjis bija slavens pateicoties 12 gadiem The NFL Today pārraidē, kurš viņš prognozēja amerikāņu futbola spēļu iznākumus. Tomēr viņš bija arī pazīstams ar savu saistību ar azartspēlēm laikā, kad tas ASV vēl bija tabū.

Life on the Line

2013.gadā izdotā filma iepazīstina ar leģendāriem vārdiem sporta totalizatoros. 52 minūšu garais materiāls dod bezprecidenta iespēju ieskatīties Lasvegasas viesnīcas totalizatora darbībā viena no vislielākā sporta notikuma, NFL Superkausa laikā.

Now Place Your Bets: The History of Sports Betting in America

2017.gadā izdotā filma parāda detalizētu ieskatu legālo totaliztoru izaugsmē Lasvegasā un kā tie kļuvuši par miljonu industriju. Ar dziļo interviju un personīgo kontu palīdzību, Now Plase Your Bets parāda sporta likmju tagadni, pagātni un nākotni Lasvegasā.

Filmā intervēti vairāki bukmeikeri, sporta žurnālisti, profesionālie spēlētāji un citi. Ja vēlies ieskatīties kā dzīvo cilvēki, kuriem totalizatori ir profesionālā ikdiena, šī būs īstā izvēle.

The Best of It

Dokumentālā filma izpēta profesionālo likmju veicēju dzīves.

Izdota 2016.gadā, tā fokusējas uz 2010.gada NCAA slaveno basketbola turnīru “March madness”, sekojot līdz totalizatora spēlētāju veiksmēm un neveiksmēm.

Pāris nedēļas pēc intervijas filmai, viens no filmas varoņiem zaudējumu dēļ izdarīja pašnāvību.

60 Minutes’ Sports Betting: Billy Walters

Stundu garā intervija 2011.gadā  iepazīstina ar tā dēvēto Lasvegasas sporta likmju krustēvu Biliju Vatersu, kurš pēdējā gada laikā nebija zaudējis nevienu likmi. Reiz viņš esot ieguvis miljonu golfā un 3,5 miljonus NFL Superkausā.

The Gambling Mafia and International Sports Betting

Dokumentālā filma atspogļo pasaulē populārā sporta veida, futbola likmju tumšās puses.

Tajā tiek stāstīts par spēļu sarunāšanu un kriminālajiem grupējumiem, kuri ar manipulāciju un iefiltrēšanās palīdzību radījuši vairākus miljonus dolāru ar totalizatoru palīdzību.