Triobet dod likmi bez zaudējuma riska 5 LVL apmērā, kuru tu vari veikt uz jebkuru KHL spēli no 21. līdz 26. oktobrim!

Tikai daži sporta veidi var mēroties ar hokeju tā spraigumā, ātrumā, agresivitātē, neparedzamībā un vistīrākajā izklaidē tā skatītājiem.

Un tikai dažas līgas var turēt līdzi KHL komandām spēju ziņā un spēles augstajam līmenim.

Triobet zin, ka tev patīk sekot līdzi KHL un it sevišķi Rīgas Dinamo spēlēm, un sola spēļu skatīšanos padarīt vēl aizraujošāku!

Triobet dod likmi bez zaudējuma riska 5 LVL apmērā, kuru tu vari veikt uz jebkuru KHL spēli no 21. līdz 26. oktobrim! Tu to vari veikt kā vienspēles likmi gan pirms spēles, gan arī LiveBet sadaļā spēles laikā, bet vari to izmantot arī jebkāda veida kombinētajai likmei no vairākiem notikumiem, ja vien tajā ir iekļauts vismaz viens notikums no KHL. Vari kombinēt savu KHL likmi no vairākiem KHL notikumiem, kā arī iekļaut tajā papildus KHL likmei arī likmes uz citām hokeja līgām, vai pat citiem sporta veidiem, kā vien pats vēlies.

Ja likme vinnēs, tad saņemsi vinnestu, kā parasti, taču, ja tev nepaveiksies un likme nevinnēs, Triobet tev to atgriezīs atpakaļ!

Noteikumi

Likmei bez zaudējuma riska ir jābūt veiktai kā vienspēles likmei uz KHL spēli, vai arī kā kombinētajai likmei, kurā ir iekļauts vismaz viens notikums no KHL.
Likmei bez zaudējuma riska ir jābūt veiktai uz spēlēm, kas tiek spēlētas no 21. līdz 26. oktobrim.
Tā attieksies tikai uz pirmo likmi, kas veikta uz KHL laika periodā no 21. līdz 26. oktobrim.
Klientam ir jābūt naudai viņa likmju kontā, lai varētu izmantot šo likmes bez zaudējuma riska piedāvājumu.
Ja tava likme bez zaudējuma riska vinnēs, tad saņemsi vinnestus, kā parasti, un nekādas papildus atmaksas tev vairs nepienāksies.
Ja tava likme bez zaudējuma riska zaudēs, mēs tev atgriezīsim to atpakaļ tavā likmju kontā, līdz 5 LVL/7 EUR apmērā. Šī likme tiks atgriezta atpakaļ, kā totalizatora bonuss.
Savu likmi bez zaudējuma riska vari likt gan pirms spēles, gan spēles laikā LiveBet sadaļā, un vari to likt gan no datora, gan mobilā telefona.
Zaudētas likmes gadījumā saņemto atmaksu vari izmantot likmēm uz jebkuriem sporta veidiem.
Zaudētas likmes gadījumā saņemtā atmaksa ir jāapgroza vismaz 3 reizes uz totalizatora likmēm ar koeficientu 1,5 vai augstāku, pirms šo naudu būs iespējams izmantot kādā citā mūsu produktā vai veikt izmaksu.
Šis piedāvājums ir pieejams tikai klientiem no Latvijas un Krievijas.
Spēkā vispārējie noteikumi.