Kontinetālās hokeja līgas klubs Rīgas “Dinamo” šovakar pret Bratislavas “Slovan” aizvadīs pēdējo mājas spēli regulārajā sezonā, taču komanda joprojām aktīvi cīnās par vietu “play-off”. 

Cīņa par astoto vietu Rietumos ir ļoti karsta, jo 7.-9. vietā esošās komandas (Soči, Vitjaz, Dinamo) ir tikai četru punktu intervālā.

[table id=6 /]

Visaugstāk no minētajā komandām ir Soči ar 62 punktiem, kam seko Vitjaz ar 61 un Dinamo ar 58. Jāņem vērā, ka Sočiem regulārajā sezonā atlikušas divas spēles, kamēr Dinamo un Vitjaz tādas ir trīs. Kā redzams, visarežģītākā situācija ir tieši rīdziniekiem, kuriem visticamāk jācer uz zaudējumu sērijā esošās Vitjaz neveiksmēm, un pašiem jāmēģina iekrāt iespējami vairāk punktu.

Situācijā, ja komandām ir vienāds punktu skaits, vērā attiecīgajā secībā tiek ņemtas – uzvaras pamatlaikā, uzvaras papildlaikā, uzvaras pēcspēles metienos, vārtu attiecība, gūtie vārti.

Pirmā kauja karā Rīgas komandai ir pret Bratislavas “Slovan”, kurai, maigi sakot, neveiksmīga sezona – 15 uzvaras, 44 zaudējumi un pārliecinoši pēdējā vieta gan konferencē, gan līgā. Tomēr pedējo piecu spēļu posms gana sekmīgs, iekosts “play-off” cīņā esošajiem “Soči” un “Dinamo”, uzvara arī pret Minskas dinamiešiem, abi zaudējumi pret līgas līderi Maskavas “CSKA”.

Pēdējais zaudējums savstarpējā spēlē 4.februārī (1:2) rīdziniekiem bija ļoti sāpīgs un, iespējams, pat liktenīgs. Ar “Slovan” “Dinamo” tikās arī decembrī un janvārī, turklāt abās spēlēs izcīnīti panākumi – 3:2 un 4:3.

Panākuma izcīnīšanā šovakar un arī pārējās spēlēs jācer uz izcilu leģionāru Līnusa Videla (22+22) un Metjū Majones (11+32) sniegumu, tomēr ieskrējies ir arī Andris Džeriņš, kuram pēdējās spēlēs četri (2+2) punkti.

Tikmēr “Slovan” rindās sezonas griezumā rezultatīvākais ir Džefs Tafijs (12+18), kurš ir arī komandas dalīti sekmīgākais spēlētājs pēdējās piecās spēlēs (2+1).

Totalizatoruprāt, pārliecinoša favorīte šajā duelī ir “Dinamo”, 1.51 (Optibet)-1.57 (Betsafe), kamēr koeficients uz “Slovan” uzvaru ir 5.00 robežās.

Tāpat spēle šovakar arī tuvākajai konkurentei “Vitjaz”, kura spēkosies pret Maskavas “CSKA”. Arī šajā spēlē totalizatori pašsaprotami neprognozē īpaši lielu intrigu – koeficients uz CSKA uzvaru 1.23 (Optibet) – 1.27 (Betsafe).