KHL komanda Rīgas “Dinamo” turpina cīnu par vietu izslēgšanas spēlēs un šovakar cīnīsies pret Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Spartak”. Īpašu piedāvājumu uz spēli sagādājis “Betsafe”. 

Jaunajiem klientiem Betsafe piedāvā veikt 1 eiro likmi un saņemt palielinātu 25.00 koeficientu, tas ir, ja Dinamo izcīna uzvaru, likmes veicējs saņems 25 eiro!

Standartā “Betsafe” uz “Dinamo” uzvaru piedāvā 2.70 koeficientu, neliels pārsvars ir “Spartak”, kura uzvaru “Betsafe” vērtē ar koeficientu 2.34.

Noteikumi:

1. Šis piedāvājums ir pieejams klientiem, kuri ir saņēmuši informāciju par to, vai jaunajiem klientiem, kuri Betsafe kontu atvēruši laika posmā no 2019. gada 29. janvāra plkst. 9:00 līdz 2019. gada 31. janvāra plkst. 19:30.

2. Palielinātu koeficientu saņems tikai pirmie 100 jaunie klienti, kuri veiks likmi uz Rīgas Dinamo uzvaru pār Spartak spēles pamatlaikā.

3. Lai izmantotu šo piedāvājumu, klienta adresei ir jābūt reģistrētai Latvijā.

4. Šis piedāvājums ir spēkā no 2019. gada 29. janvāra plkst. 9:00 līdz 2019. gada 31. janvāra plkst. 19:30.

5. Visi piedāvājumā minētie laiki ir norādīti Latvijas laika zonā.

6. Spēlētājiem, kuri netika reģistrēti kā jaunie klienti augstāk minētajā laika posmā vai nesaņēma personīgu informāciju par šo piedāvājumu, likmes tiks atceltas.

7. Maksimālā likme šajā tirgū ir €1. Vērā tiks ņemtas tikai īstas naudas likmes.

8. €25 vinnests tiks izmaksāts naudas izteiksmē bez papildus apgrozīšanas nosacījumiem. Visa iemaksas summa ir jāapgroza vismaz vienu reizi jebkurā produktā, pirms Tu vari izņemt šos līdzekļus.

9. Likmes bez zaudējuma riska nevar tikt izmantotas, lai veiktu kvalifikācijas likmi.

10. Betsafe patur tiesības jebkurā laikā mainīt šī piedāvājuma noteikumus, un tā ir klienta atbildība iepazīties ar izmaiņām un atjauninājumiem.

11. Strīda gadījumā vadības lēmums ir galīgs.

12. Izpildot kritērijus, viena persona, mājsaimniecības adrese, e-pasta adrese, debetkartes/kredītkartes numurs un/vai IP adrese šo piedāvājumu var izmantot tikai vienu reizi.

13. Papildus šiem noteikumiem spēkā ir arī vispārējie Betsafe noteikumi.