Šovakar pēdējo spēli 2019.gadā aizvadīs KHL klubs Rīgas “Dinamo” , Minskā spēkojoties pret vietējo “Dinamo”. Kā maču vērtē totalizatori?

Kā zināms, rīdzinieki aizvada kārtējo nepārāk veiksmīgo sezonu, šobrīd atrodoties pamatīgā bedrē, kam pa vidam novērojami dažādi interesanti notikumi.

Pēdējo uzvaru komanda izcīnīja novembra beigās pret Čerepovecas “Severstaļ” (1:2), kam sekojusi deviņu zaudējumu sērija, tāpēc jādara viss iespējamais, lai nepagarinātu to līdz apaļam skaitlim un nepaliktu bez panākumiem visa mēneša garumā. Labā ziņa gan ir tāda, ka līdz zaudējumu sērijas rekordam vēl ir gabaliņš.

Būtisku un sāpīgu triecienu “Dinamo” piedzīvoja neilgi pirms Ziemassvētkiem, kad uz Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard” tika aizmainīts Brendons Makmilans, kurš ar 20 punktiem (9+11) 34 spēlēs bija viens no līderiem. Par uzbrucēja aizmainīšanu “Dinamo” saņēma mistisko naudas kompensāciju.

Tāpat interesantas rotācijas notikušas aizsardzībā. Decembra sākumā komandai pievienojās pieredzējušais Artūrs Kulda, kurš pēc sešām spēlēm komandu pameta, it kā neizturot pārbaudes līgumu. Zīmīgi, ka aizsargs šādu “Dinamo” skaidrojumu noliedza. Bez darba hokejists nepalika un uzreiz pēc tam pievienojās Čerepovecas “Severstal”. Pie līguma decembrī tika arī slovāks Mareks Djaloga, savukārt sestdien fanus pārsteidza kāda atgriešanās.

“Dinamo” atkal spēlēs fanu mīlulis Metjū Majone, kurš šajā sezonā izrādījies nevajadzīgs gan Pekinas “Kunlun Red Star”, gan Minskas “Dinamo”, kurā aizsargs neizturēja pārbaudi. Šobrīd Majone atrodas Šveicē, kur Kanādas izlases sastāvā spēlē Špenglera kausa izcīņā, tāpēc faktisko atgriešanos pieredzēsim 2020.gada sākumā.

Uzbrukumā komanda papildinājusies ar 22 gadus veco Reini Mārtiņu Lejnieku, kurš spēlēja Latvijas čempionāta līdervienībā “Olimp”.

Tikmēr Minska uzvarējusi nav jau kopš 23.novembra, šobrīd atrodoties pat 11 zaudējumu sērijā. Tas gan nav liedzis totalizatoriem izvirzīt komandu favorītu statusā.

Minskas “Dinamo” izredzes gūt uzvaru pamatlaikā totalizatori novērtējuši ar 2.06 (Synottip) – 2.13 (Betsafe), kamēr rīdzinieku ar 3.05 (Pafbet) – 3.10 (11.lv, Betsafe).

Vārtu līnijā 5.5 virs novērtēts ar 2.55 (Betsafe) -2.65 (11.lv), kamēr zem ar 1.45 (Optibet) – 1.48 (11.lv).

Laimīgu Jauno 2020.gadu un veiksmīgu, kā arī atbildīgu likmju veikšanu!