Pasaules kauss futbolā tuvojas katru dienu un rada ar vien lielāku satraukumu futbola fanu un totalizatoru spēlētāju vidū. Šajā un citos rakstos aplūkosim bukmeikeru izvirzītos koeficientus un iespējas katras grupas komandām.

H grupas komandas, iespējams, nav tās pazīstamākās, taču to sastāvos ir plaši pazīstami spēlētāji. H grupā spēlē Kolumbija, Polija, Senegāla un Japāna. Grupas favorītu statusu savā starpā dala Kolumbija un Polija.

James Rodriguez at Bayern MunichPēc totalizatoru domām, lielākās iespējas uzvarēt H grupā ir Kolumbijai (11.lv– 2.30, Betsafe – 2.40) Pasaules kausam Kolumbija kvalificējās kā ceturtā no Dienvidamerikas kvalifikācijas grupas, tikai par punktu apsteidzot Čīli un Peru. Svarīgi pieminēt, ka kvalifikācijas turnīrā komanda spēja nospēlēt neizšķirti gan pret Brazīliju, gan arī Urugvaju. Lielākā pārstāvniecība Kolumbijas izlasē ir no Spānijas klubiem – seši spēlētāji. Talantīgajā izlasē vērā ņemami vārdi ir Monaco uzbrucējs un Kolumbijas kapteinis Radamels Falkao, Minhenes Bayern pussargs Džeimss Rodrigezs, kā arī Tottenham 22 gadus vecais aizsargs Davidsons Sančezs. Pēdējās trīs pārbaudes spēlēs Kolumbija spējusi uzvarēt Franciju, kā arī nospēlējusi neizšķirti pret Austrāliju un Ēģipti.

Robert LewandowskiOtrie galvenie favorīti uz uzvaru H grupā ir Polija. (11.lv, Betsafe– 2.75) Polijai starptautiskajos turnīros nekad nav īpaši veicies, taču kvalifikācijā uz PK 2018 poļi bija tik pat kā neuzveicami – 10 spēlēs 8 uzvaras, viens neizšķirts un viens zaudējums.  Iespaidīga loma Polijas kvalifikācijas sniegumā bija Minhenes Bayern uzbrucējam Robertam Levandovskim, kurš kvalifikācijas turnīrā guva 16 vārtus, kas ir vairāk kā jebkuram kvalifikācijas turnīru dalībniekam visā pasaulē. Polijas sastāvs balstās uz Eiropas labākajās līgās spēlējošiem spēlētājiem, tāpēc domājams, ka izkļūšanai no grupas nevajadzētu sagādāt problēmas. Līdzīgi domā arī bukmeikeri. (11.lv- 1.55, Betsafe – 1.50) Pēdējās trīs pārbaudes spēlēs Polija uzveikusi Dienvidkoreju, nospēlējusi neizšķirti pret Čīli, kā arī zaudējusi Nigērijai.

Sadio ManeTrešās lielākās iespējas uzvarēt H grupā peč totaliazatoru domām ir Senegālai (11.lv, Betsafe – 5.50) Senegālieši Pasaules kausam kvalificējās salīdzinoši pārliecinoši, uzvarot četrās no sešām spēlēm, pārējās divas nospēlējot neizšķirti.  Senegālas sastāvā ir novērojams balanss starp jaunajiem un pieredzējušajiem spēlētājiem, taču īpaši jāizceļ 23 gadus vecais Monaco uzbrucējs Baldē. Iespējas izkļūt no grupas Senegālai ir salīdzinoši nelielas.(11.lv –  2.25, Betsafe – 2.30) Pēdējās trīs pārbaudes spēlēs Senegālai uzvara pret Horvātiju, kā arī  divi neizšķirti spēlēs ar Luksemburu un Bosniju.

Bukmeikeru prāt, zemākās iespējas uzvarēt H grupā ir Japānai (11.lv – 8.25, Betsafe – 8.50). Pasaules kausam Japāna kvalificējās, ieņemot pirmo vietu Āzijas zonas kvalifikācijas turnīra piektās kārtas B grupā. 10 spēlēs Japānai sešas uzvaras, divi neizšķirti. Japāņi kvalifikācijas turnīra laikā ielaida vien septiņus vārtus, četrās spēlēs neielaižot nevienus. Francijas kluba Metz vārtusargs Eidži Kavašima ir stabila izlases vērtība, kurš izlasē aizvadījis vairāk nekā 80 spēļu. Sastāvā esoši futbolisti pamatā pārstāv Japānas un Vācijas klubus, taču lielākā zvaigzne Japānas sastāvā ir Lesteras City uzbrucējs Šinji Okazaki, kurš 112 spēlēs valstvienības sastāvā guvis 50 vārtus. Pēdējās trīs pārbaudes spēlēs Japānai zaudējumi pret Šveici, Ganu un Ukrainu.

Veiksmes komandām, faniem un likmju veicējiem!