Pasaules kauss futbolā tuvojas katru dienu un rada ar vien lielāku satraukumu futbola fanu un totalizatoru spēlētāju vidū. Šajā un citos rakstos aplūkosim bukmeikeru izvirzītos koeficientus un iespējas katras grupas komandām. 

C grupa

C grupa noteikti būs aizraujoša. Protams, varenākā komanda tajā ir Francija, kura tiek uzskatīta kā viena no turnīra favorītēm, un tās komandā ir ļoti daudz talantīgu spēlētāju, kuri noteikti vēlēsies reabilitēties par zaudējumu 2016.gada Eiropas čempionāta finālā. C grupā spēlēs arī Austrālija, Peru un Dānija.

Bez šaubām, pārliecinošu uzvaru PK 2018 C grupā bukmeikeri prognozē Francijai (11.lv, Optibet, Betsafe-1.30). Francijai ir viens no vislabākajiem sastāviem starptautiskajā futbola arēnā, tās izvēles, piemēram,  uzbrukuma pozīcijā ir diez gan apbrīnojamas. Pasaules kausam Francija kvalificējās kā pirmā savā grupā, aiz sevis atstājot Zviedriju un Nīderlandi, taču visā kvalifikācijas posmā guva vien 18 vārtus. Deviņi Francijas izlases spēlētāji spēlē mājās, Francijā,  seši Spānijā, pieci Anglijā, divi Vācijā, viens Itālijā. Francijai ir daudz spēlētāju, kurus šajā sastāvā izcelt, taču vislielākais drauds pretiniekiem ir tikai 19 gadus vecais Parīzes PSG uzbrucējs Kilians Mbapē, kurš šosezon rādījis apbrīnojamu sniegumu. Nedrīkst aizmirst arī 2016.gada Eiropas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju, Madrides Atletico uzbrucēju Antoānu Griezmanu un Mačestras United pussargu Polu Pogbā. Francijai pēdējās trīs pārbaudes spēlēs uzvaras pār Itāliju un Īriju, kā arī neizšķirts pret ASV.

Christian Eriksen v IrelandOtras lielākās izredzes, kas gan ir krietni zemākas, uzvarēt grupā pēc totalizatoru domām ir Dānijai. (11.lv, Optibet – 5.25, Betsafe – 5.50) Dānija Pasaules kausam futbolā kvalificējās Play-off  kārtā, pārspējot Īriju. Dānija nekad pasaules kausos nav tikusi tālāk par ceturtdaļfinālu, šogad komandas mērķis ir tikt ārā no grupas. Pēc totalizatoru domām, tas ir ļoti reāli (11.lv – 1.60, Betsafe – 1.62). 1992.gada Eiropas čempioniem Pasaules kauss futbolā Krievijā būs piektais tās vēsturē. Pēdējo reizi komanda Pasaules kausā piedalījās 2010.gadā, taču tas noslēdzās jau pēc grupu turnīra. Lielākā pārstāvniecība dāņiem ir no Anglijas klubiem – pieci – kam seko trīs no Vācijas, Dānijas, Spānijas un Nīderlandes, divi no Francijas un Itālijas. Svarīgākais Dānijas spēlētājs ir Tottenham pussargs Kristiāns Eriksens, kurš kvalifikācijas turnīra 10 spēlēs guva 8 vārtus. Pēdējās trīs pārbaudes spēlēs Dānijai uzvara pret Meksiku, kā arī divi bezvārtu neizšķirti pret Zviedriju un Čīli.

Trešās lielākās izredzes uzvarēt grupā ir Peru (11.lv, Optibet – 10.50, Betsafe – 11.00). Peru Pasaules kausam futbolā arī kvalificējās Play-off kārtā, pārspējot Jaunzēlandi. Peru pasaules kausā piedalīsies piekto reizi (1930., 1970., 1978., 1982., 2018.), atgriežoties tajā pēc 36(!) gadu pārtraukuma. Labākais rezultāts sasniegts 1970.gadā, kad Peru iekļuva ceturtdaļfinālā. Atgriežanās reizē izredzes izkļūt no grupas tiek vērtētas piesardzīgi (11.lv – 2.85,Betsafe – 2.80) Lielākā pārstāvniecība Peru izlasē ir no Meksikas (7 spēlētāji) un vietējiem Peru (5 spēlētāji) klubiem. Svarīgs Peru izlases spēlētājs ir ikdienā Brazīlijas klubu Flamengo pārstāvošais Paulo Guero, kurš ne tikai ir valstvienības kapteinis, bet arī ieveda komandu kvalifikācijas turnīra play-off cīņās. Peru izlases šobrīd ir piecas uzvaras un viens neizškirts  starptautiskajā arēnā, taču pēdējais zaudējums piedzīvots vien 2016.gada novembrī. Svarīgi izcelt, ka pārbaudes spēlēs Peru pieveikusi Skotiju, Īslandi un Horvātiju.

Mile Jedinak 3 - Honduras 1Pārliecinoši zemākās izredzes uzvarēt grupā ir Austrālijai (11.lv, Optibet – 20.00, Betsafe – 21.00) Arī Austrālijai šis būs piektais Pasaules kauss futbolā, turklāt ceturtais pēc kārtas. Labākais rezultāts sasniegts 2006.gada, kad izdevās iekļūt astotdaļfinālā, taču pēdējos divos čempionātos Austrālija apstājusies grupu turnīrā. Arī šoreiz Austrāijas iespējas izkļūt no grupas ir salīdzinoši zemas (11.lv – 4.25, Betsafe – 4.50)   Lai iekļūtu 2018.gada finālturnīrā, Austrālija kvalifikācijas turnīra play-off kārtā pārspēja Hondurasu. Septiņi no Austrālijas izlases spēlētājiem spēlē dažādos Anglijas līgas klubos, no tiem pieminēšanas vērts ir 38 gadus vecais Millwall uzbrucējs Tims Kahils, kurš kvalifikācijas turnīrā guva 11 vārtus. Liela loma iekļūšanai finālturnīrā bija Aston Villa pussargam, kurš spēlē pret Hondurasu guva trīs vārtus. Pēdējās trīs pārbaudes spēlēs Austrālija ir uzvarējusi Čehiju un Ungāriju, kā arī nospēlējusi neizškirti pret Kolumbiju.  Lai gan koeficienti saka ko citu, Austrālijai ir visas iespējas izkļūt no grupas.

Pirmā vieta grupā ir skaidra, taču cīņa par otro vietu varētu būt diez gan neprognozējama, kaut arī totalizatori otro vietu prognozē Dānijai. Veiksmes komandām, faniem un likmju veicējiem! Iesakām iepazīties ar futbola likmēm un labāko Latvijas totalizatoru piedāvājumu.