Piekdiena, kā jau jebkura cita diena,  sporta pasaulē ir gana karsta un sporta notikumiem bagāta. Apskatīm, kādus koeficientus uz Latvijas platuma grādos svarīgiem notikumiem piedāvā Latvijas totalizatori. 

Eirolīga

Šovakar ULEB Eirolīgas laukumos dosies Dairis Bertāns un Žanis Peiners. Bertāna pārstāvētā AX Milan tiksies ar Panathinaikos (21:00). Interesanti, ka abas komandas tabulā atrodas blakus (9. un 10. vieta) ar vienādām bilancēm (6 uzvaras, 7 zaudējumi), taču pateicoties labākai gūto/zaudēto punktu bilancei, priekšā ir milānieši.

Pēdējā spēlē Panathinaikos piedzīvoja sakāvi pret līgas vicelīderi Real Madrid (68:89), savukārt Milan sīvā cīņā piekāpās Bayern (78:80). Bertāns Milan zaudējumā realizēja trīs punktu metienu, kurš arī bija vienīgais basketbolista metiens spēlē. Savā starpā abas komandas tikās aprīlī, kad papildlaikā pārāki ar viena punkta starpību bija Panathinaikos.

Svarīgi arī piebilst, ka Milānas komanda šobrīd piedzīvo piecu zaudējumu sēriju, pēdējo uzvaru Eirolīgā gūstot vien pirms mēneša. Tas arī spilgti atspoguļojas izliktajos koeficientos – Panathinaikos uzvaru Latvijas totalizatori prognozē ar 1.44 (11.lv) – 1.48 (Betsafe), savukārt uz AX Milan uzvaru koeficienti 2.65 (Betsafe)  – 2.80 (11.lv). Tā ka, ja tici Bertāna komandas uzvarai, 11.lv tevi var iepriecināt ar sulīgu laimestu!

Tikmēr pāris stundas agrāk (19:00) laukumā dosies Žaņa Peneira Darussafaka (16.vieta) un Khimki (14.vieta). Lai gan abas komandas tabulā atrodas tikpat kā blakus, Darussafaka Eirolīgā 13 spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru, savukārt Khimki tikpat spēlēs ir četras uzvaras. Pēdējās spēlē Darussafaka līdzīgā cīņā zaudēja Kauņas Žalgiris (71:75, Peiners 2p), zaudējums arī Khimki, šajā gadījumā pret Maccabi. Abu komandu iepriekšējā tikšanās reizē septembrī uzvaru izcīnīja Darussafaka (73:70),  tomēr Latvijas totalizatori stabilu favorītu statusu dod Khimki, 1.29 (11.lv, Pafbet, Optibet) – 1.33 (Betsafe). Darussafaka uzvaras iespēja tiek vērtēta ar koeficientu 3.40 (Betsafe) -3.65 (Pafbet).

Tāpat interesanta latviešu faniem būs ar Kauņas Žalgiris spēle, kurā Lietuvas komanda spēkosies pret Maccabi. Salīdzinoši pārliecinošs favorītu statuss spēlē Žalgirim , koeficients ap 1.50.

KĀ ARĪ…Eirolīgas spēlēm par godu, īpašs piedāvājums ir Optibet totalizatoram! Apgrozi vismaz 25eiro Eirolīgas notikumos un saņem 2×10 bezriska likmes.

NHL

Otro reizi nedēļas laikā pret esošajaiem Stenlija kausa īpašniekiem Vašingtonas “Capitals” spēkosies Zemgus Girgensons un Buffalo “Sabres”. Kā zināms, “Sabres” ši sezona ir vairāk kā izdevusies un līgas kopvērtējumā komanda ieņem sesto vietu, kas, starp citu ir par divām augstāka nekā “Captials”.

To, ka “Sabres” vērā ņemams pretinieks, pēdējā savstarpējā tikšanās reizē komanda parādīja ļoti labi, vien piekāpjoties papildlaikā ar 3:4. Pēdējā spēlē “Sabres” piekāpās “Panthers” ar 2:5, savukārt “Capitals” zaudēja niknākajiem pretiniekiem jau ilgus gadus – Pitsburgas “Penguins” (1:2).

Latvijas totalizatori favorītu stausu piešķirt “Capitals” 1.93 (Optibet) – 1.95 (11.lv), savukārt uz  “Sabres” uzvaru pamatlaikā koeficienti gana simpātiski, 3.15 (Optibet) -3.40 (Pafbet).

NBA

Nacionālas basketbola laukumos izies abi aktīvie latviešu basketbolisti Dāvis Bertāns un Rodions Kurucs. Bertāna “Spurs” spēkosies pret “Timberwolves”, turklāt Latvijas totalizatori tieši “Spurs” uzskata par mača favorītiem, 1.56 (Optibet)- 1.61 (Pafbet).

Tikmēr Kuruca “Nets” cīnīsies pret “Pacers”. Lai gan “Nets” atrodas negaidītā septiņu uzvaru sērijā, favorītu lomā “Pacers”, koeficienti 1.69 (Optibet) – 1.74 (Pafbet). Savukārt koeficienti uz “Nets” uzvaru 2.14 (Pafbet) – 2.15 (11.lv, Optibet).