Nav svarīgi, vai esi pieredzējis spēlētājs vai arī totalizatori tev ir kas jauns. Ja vēlies, lai likmju veikšana būtu sekmīga, sev jāuzdot pāris jautājumi, uz kuriem jāatbild pēc iespējas godīgāk. 

Kāpēc veic likmes?

Totalizatori tev ir izklaide vai peļņas veids? Ja tev ir neierobežoti līdzekļi un totalizatori tev ir brīvā laika pavadīšanas veids, lai veicas. Tomēr, ja vēlies gūt kaut nelielus ienākumus, katram lēmumam jābūt vairākkārt apsvērtam un stabilos argumentos balstītam.

Kurš ir tavs veiksmīgākais sporta veids?

Pieņemsim, ka tava mīļāka līga, kur veikt likmes ir NHL, taču tu uzvari 45% no veiktajām likmēm. Tajā pašā laikā NBA uzvaru procents ir 54% procenti. It kā neliela starpība, taču ilgtermiņā tā ir būtiska, tāpēc vērts pārskatīt savus likmju veikšanas paradumus.

Kāds līdzekļu apjoms pieejams?

Ja vēl neesi sev uzstādījis mēneša vai nedēļas limitus, nekavējies un dari to tagad. Totalizatori būtībā ir bizness, līdz ar to likmes jāveic ar tik pat lielu nopietnību. Līdzekļu kontrole viennozīmīgi palīdz veikt likmes atbildīgi. Atceries, ka pārgalvīgām likmēm nav vietas un ilgtermiņā likmju veikšana būs ienesīgāka.

Vai man veicas?

Šis saskaras ar otro jautājumu, taču jebkurā gadījumā ir vērā ņemams. Iespējas sekot līdz savām likmēm ir daudz un dažādas. Tās palīdz secināt, kuri sporta veidi ir ienesīgi un kuri ne tik. Domājams, jebkuram ir kāda līga, kura bojā visu pozitīvo statistiku. Tādos gadījumos der padomāt divreiz, vai atkal vēlies ielēkt slazdā.

Kur meklēt palīdzību, lai likmes būtu 100% drošas?

Pirms -internetā ērā likmju veikšana bija krietni sarežģītāka nekā šodien. tāpēc esi pateicīgs par ntajām iespējām. Šobrīd ir pieejami vairāki resursi un likmju analīzes, kas ļaut izvēlei būt pēc iespējas precīzākai un argumentētākai. Tajā pašā laikā, ne visai informācijai var ticēt un paļauties uz to, tāpēc esi prātīgs!

Brīdi, kad esi saņēmis godīgas atbildes uz šiem jautājumiem, dodies iepazīties ar Latvijā labākajiem totalizatoriem!