Pieci iemesli, kāpēc tev vajadzētu biežāk veikt live likmes

Ja tu sevi uzskati par īstu sporta ekspertu, tad live likmes ir domātas tieši tev. Pat tiem, kuriem live likmes neliekas saistošas,  vismaz vajadzētu tās izmēģināt. Iepazīsties ar pieciem vienkāršiem iemesliem – kāpēc tā.

Live likmju popularitātes lēciens gadu gaitā ir diez gan pašaprotams – tas ir interaktīvs un ērti pieejams sporta likmju veikšanas veids, kas ļauj atrast augstu vērtību gandrīz jebkurā mačā.

Tas ir jautri un aizraujoši

Lielai daļai cilvēku sporta likmju veikšana paspilgtina iecienīto notikumu vērošanu. Live likmes dod lielisku iespēju prognozēt visdažādos notikumus spēles laikā. Koeficientus salīdzinoši strauji un regulāri maina notiekošais laukumā, līdz ar to negaidīti pavērsieni var visu apgriest kājām gaisā.

Live likmes liek izmantot zināšanas un iekrātās prasmes vēl fokusētāk nekā veicot pirmsspēles likmes. Tie, kuri spēj izprast spēles plūsmu, sekmīgāk prognozēs turpmākos notikumu attīstību. Ja uzskati sevi par ekspertu, live likmes ir lielisks veids, kā būtiski palielināt savu bilanci. Tajā pašā laikā, cik veiksmīgi un ātri tiksi pie panākumiem, tikpat veikli vari iekļūt arī zaudējumu sērijās. Veic pārdomātus un atbildīgus lēmumus!

Tev pieejami labāki dati

Pirms katras likmes izdarīšanas spēlētājam jāveic izpēte un jāievāc nepieciešamie dati lēmuma veikšanai. Ar live likmēm ir diez gan līdzīgi, tikai ar vienu izņēmumu – nepieciešamos secinājumus un datus var iegūt balstoties uz laukumā notiekošo. Prognzēt komandu spēka samērus uz papīra ir diez gan sarežģīti, taču live likmju sniegtās iespējas ļauj konstanti vērot notiekošo un izdarīt secinājumus.

Tomēr sekojot līdzi spēles gaitai, ir ļoti svarīgi turēt vēsu prātu un nesteigties ar pāragru un pārgalvīgu lēmumu izdarīšanu, ņemot vērā notikumu dinamiku, kurā viss var ļoti strauji mainīties.

Vērā ņemamas un regulāras vērtības likmju iespējas

Live likmes spēj nodrošināt labu vērtību likmēs, ja vien spēlētājs spēj laicīgi prognozēt notikumu krasu pavērsienu pirms tas kļūst acīmredzami. Lai atrastu vērtību live likmēs, ir ļoti aktīvi jāseko līdzi laukumā notiekošajam un koeficientu svārstībām.

Ja būsi pietiekami acīgs, laimesti nekur neizpaliks.

Veic likmes jebkurā vietā un laikā

Live likmes piedāvā notikumu pārbagātību. Katru dienu pasaules sportā notiek visdažādākie notikumi, kas nozīmē, ka iespēja veikt live likmes būs pieejama ar ļoti augstu regularitāti.

Par piemēru ņemsim futbolu – katru nedēļu sezonas laikā norisinās spēles ne tikai augstākās raudzes līgās, bet arī mazākos nacionālajos čempionātos, kuros live likmju veikšana varbūt būs mazliet riskantāka, taču var atmaksāties ar uzviju.

Kļūsti par labāku sporta likmju veicēju

Dinamiskie live likmju veikšanas apstākļi būs kārtīgs treniņš tavām prasmēm. Tomēr sākumā ir jābūt ļoti piesardzīgam, lai izvairītos no nevajadzīgiem zaudējumiem.

Laika gaitā tu uzlabosi savas sporta vērošanas prasmes, atradīsi likmumsakarības koeficientus, kā arī spēsi pieņemt ātrus, taču nosvērtus lēmumus. Prasmju uzlabošanos noteikti novērosi savu rezultātu izaugsmē. Svarīgi, ka live likmju rūdījumus noteikti palīdzēs arī pirmsspēles likmju izdarīšanā.