Šovakar ar astoņām spēlēm tiks noslēgts UEFA Čempionu līgas grupu turnīrs, turklāt dažas vietas uz “play-off” zirga vēl brīvas. Īpašus bonusus nodrošina totalizatori. 

Šobrīd visos Latvijas azartspēļu kantoros rit īpašo Ziemassvētku kalendāru akcijas, un lielākoties tos  šodien pārņēmuši totalizatoru bonusi tieši uz Čempionu līgas spēlēm.

11.lv

11.lv totalizators piedāvā iegūt lojalitātes punktus. Veic vismaz 20 eiro iemaksu (kods: CLP), veic likmi uz kādu no 11.decembra ČL spēlēm un saņem 1000 lojalitātes punktus! Punktus iespējams apmainīt pret naudas līdzekļiem vai piedalīties ar tiem īpašajā “Spēlē Karaliski – Laimē karaliski” akcijā.

Optibet

Optibet totalizators dod iespēju iegūt bezriska likmes 25 eiro vērtībā.

  • Veic vismaz 20 eiro iemaksu (kods: DEC11) – saņem 5 eiro bezriska likmi.
  • Apgrozi vismaz 50 eiro uz Čempionu līgas notikumiem – saņem 20 eiro bezriska likmes (2×10)

Minimālajam koeficientam izvēlētajā ČL likmē jābut vismaz 1.30, tāpat kartiņā drīkst būt arī citi sporta notikumi. Likmes bez riska tiks piešķirtas tajā pašā brīdī, kad tiks izpildītas apgrozījuma prasības. Likmes bez riska būs pieejamas tikai kā vienkāršas likmes (ar vienu notikumu kuponā), uz jebkuriem likmes veidiem ar maksimālo koeficientu 5.0, līdz 11.12.2019 23:59.

Betsafe

Arī Betsafe totalizators piedāvā savā īpašumā iegūt bezriska likmes. Veic pirmsspēles likmi vismaz €20 vērtībā ar minimālo koeficientu 1,5 (par izvēli kombinētas likmes gadījumā) uz Čempionu līgas spēlēm. Kā balvu saņemsi €5 likmi bez zaudējuma riska, kuru izmantot uz jebkuru notikumu sportā!

Likme bez zaudējuma riska var tikt izmantota uz jebkuru notikumu sportā (kā pirmsspēles vai Live likme) un tā ir derīga 7 dienas no pievienošanas brīža.

Synottip

Synottip totalizators piedāvā glābiņu kombinētajām likmēm. Zaudēt nav iespējams!

  •  Lai piedalīties akcijā jāveic vismaz 10 EUR iemaksa ar kodu “cemp”.
  •  Veic 10 EUR pirms notikuma kombinēto likmi:
  •  Uz vismaz četriem UEFA spēļu notikumiem, kas risinās 11.12.2019;
  •  Katra notikuma koeficientam jābūt vismaz 1.5.
  • Likmes tikai viena notikuma zaudējuma gadījumā spēlētājs saņem 100% no likmes jeb 10 EUR atpakaļ.